Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 73
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 26
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 25

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Cinoj

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 12 wrz 2012, o 23:35

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny

W mordę, dzięki za natychmiastowe odpowiedzi!
1) Dextera znam, przyjemnie mi się ogląda, ale nie jestem wielkim fanem. Homeland też obejrzałem, rozkręca się powoli, ale im dalej w las, tym lepiej. Czekam na nowy sezon. Z propozycji wybieram chyba The Killing (dużo dobrego słyszałem), The Wire i Luther. Sherlock leży na dysku, ale brakuje mi coś motywacji do niego.
2) Nad Firefly się zastanowię, choć opis średnio mnie przekonuje. True Blood zacząłem oglądać, obejrzałem z pół sezonu i podziękowałem.
3) Sprawdzę oba.
4) Entourage miazga, jeden z moich ulubionych seriali, FLN 'kupuję' aktualnie :D, z opisów chyba najciekawszy jest Community i to go wybiorę.

Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś propozycje, to chętnie się zapoznam.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 13 wrz 2012, o 00:45

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


To ja dorzucę jeszcze:
1) American Horror Story, Damages
4) Californication
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 13 wrz 2012, o 13:27

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Cinoj napisał(a):2) Coś fantastycznego, w klimacie Fringe/Nie z tego świata


Poleciłbym Eleventh Hour (US), powstał jeden sezon - naprawdę ciekawa pozycja, z mojego punktu widzenia przypomina Fringe.

Cinoj napisał(a):4) Coś zajebistego, odmóżdżającego, młodzieżowego, nie wymagającego uwagi (jak One Tree Hill/Życie na fali)


Dwie pozycje. Blue Mountain Sex... tfu Blue Mountain State oraz It's Always Sunny in Philadelphia.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 13 wrz 2012, o 22:31

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Steru ja skorzystalem z twojego polecenia i zaczalem ogladac Blue Mountain State :) Dobre to :D
Obrazek
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 13 wrz 2012, o 23:06

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Pluszu napisał(a):Steru ja skorzystalem z twojego polecenia i zaczalem ogladac Blue Mountain State :) Dobre to :D


Pokręcone na maksa, śmieszne do łez... Uwielbiałem ten serial i ubolewam, że już nowych odcinków nie zobaczę.
<<

Cinoj

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 13 wrz 2012, o 23:20

Re: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Ogarnę napewno Eleventh Hour. Opis na filmwebie dupy nie urywa, ale jednak od jakiegoś czasu choruję na taką tematykę :D
Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 14 wrz 2012, o 13:57

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Cinoj napisał(a):Ogarnę napewno Eleventh Hour.

W tym serialu gra aktor ze star treka i uczestnik "memów" internetowych, czyli Patrick Stewart .
Może warto obejrzeć serię Star Trek? Najlepiej zacząć od najnowszej, bo starsze mają klimat, ale nie każdemu mogą pasować ze względu na widoczne ubytki w efektach specjalnych.
Obrazek
<<

maciask01

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 14 paź 2012, o 22:53

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Szukam jakiś dobry serial o Agencji Reklamowej? Znalazłem jedynie Mad Men, lecz akcja rozgrywa się w latach '60, a poszukuję raczej o latach dzisiejszych
<<

mister500

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 15 sty 2013, o 22:47

Seriale o tematyce komedia,akcja,k.r


Witam poszukuje jakiegoś fajnego serialu o tematyce komedia,akcja,komedia romantyczna,dramat (w jednym).Przyznam się że jestem fanem serialu Chuck który zawiera te wszystkie tematy w sobie i jest po prostu świetny ale chciałbym zobaczyć coś nowego :)

Czekam na propozycje ;p
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 sty 2013, o 15:49

Re: Seriale o tematyce komedia,akcja,k.r


mister500 napisał(a):Witam poszukuje jakiegoś fajnego serialu o tematyce komedia,akcja,komedia romantyczna,dramat (w jednym).Przyznam się że jestem fanem serialu Chuck który zawiera te wszystkie tematy w sobie i jest po prostu świetny ale chciałbym zobaczyć coś nowego :)

Czekam na propozycje ;p


To polecałbym ci zapoznanie się z tymi produkcjami:
- Entourage
- Friday Night Lights
- Psych
- Community
- Go On
- Modern Family
- October Road
- Parks and Recreation
- Skins (UK) - tylko S01-02
- That '70s Show
- The Big C
- The Good Wife
- The O.C.
- Wilfred
- United States of Tara

Jak widzisz, masz z czego wybierać. :) Powodzenia w szukaniu i oglądaniu. :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 sty 2013, o 02:41

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Też coś dorzucę - Nikita, Alias, Buffy :)
<<

MistrzSeller

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
Firefly

Postdodano 18 sty 2013, o 16:38

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Oglądałem całą masę seriali. Teraz mam kłopot ze znalezieniem czegoś fajnego.
Lubię: Firefly, Dollhouse, Jak poznałem waszą matkę, Teoria wielkiego podrywu, 4400, Herosi, Doktor Who (2005), Joan z Arkadii, Ucieczka w kosmos
Nie lubię: Battlestar Galactica, Gwiezdne wrota, arrow, Doktor Hart, Alphas, Torchwood, Defying Gravity, Dr House, Chirurdzy, seriale kryminalne, dramaty
Nie polecajcie mi: polskich seriali, Supernaturala, Gry o Tron (nie lubię seksu wpychanego do seriali), Losta (bo widziałem), seriali komediowych (bo wszystkie fajne już widziałem), Seriali dla nastolatek.
Nie podaje wszystkiego, bo oglądałem na prawdę dużo.
Najlepiej by był to serial z fajną bohaterką kobiecą.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 sty 2013, o 18:31

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Buffy. Może i serial stary, ale skoro lubisz Firefly i Dollhouse to powinieneś pokochać pierwszy serial Jossa Whedona. Do tego ma fajna główną bohaterką.
Chuck możesz spróbować. Pomieszanie komedii z akcją z sympatycznymi bohaterami i głównym wątkiem w tle.
Community. Zdecydowanie lepsze niż TBBT i HIMYM.
<<

MistrzSeller

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
Firefly

Postdodano 18 sty 2013, o 20:22

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Buffy- widziałem. Jakoś mnie to nie porwało. Chuck- podobnie jak z Buffy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 sty 2013, o 22:42

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Buffy rozkręca się po 3 sezonie. Pierwszy jest zaledwie dobry, ale potem robi się dużo lepiej.
24 jest dobre, ale może ci nie przypaść do gustu bo jest dużo przemocy.
Alis możesz spróbować, ma silną bohaterkę i zawiłą fabułę
Erueka ma luźny klimat i jest pełna humoru
Fringe może? Właśnie się kończy, 5 sezonó całkiem niezłego serialu od twórcy Lost?

I te ambitniejsze seriale The Good Wife, Breaking Bad, Homeland, The Wire, Rome.
<<

Fermi13

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Głogów

Ulubiony serial:
LOST

Postdodano 28 sty 2013, o 21:51

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Witam. Poszukuję serialu na styl Breaking Bad, lub niekoniecznie o podobnej tematyce, ale jakiegoś w klimacie NewYork, gdzie murzyni chodzą luźno ubrani po ulicach, może być coś ala gangi itp.
Z góry dzięki
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sty 2013, o 22:27

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Tak opisałeś serial jakiego szukasz że nie mam pojęcia o co ci chodzi :) Jednak jeśli chcesz mocny dramat o ludziach, z murzynami i walkami gangów tyle że zamiast NY jet Baltimore to polecam The Wire. Jeśli jednak chodzi co ala film Gangi Nowego Jorku to Copper.
<<

stereoman

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 10 lut 2013, o 16:24

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny

Zwracam się z prośbą o polecenie ciekawego serialu :P Sam nie wiem z jakiego gatunku, ma być po prostu dobry (coś typu Dexter, Breaking Bad). Lubię seriale z ciekawą muzyką (Chuck, The O.C., One Tree Hill, czasami House :P)

Oglądałem już: Band of Brothers, Breaking Bad, Black Books, Californication, Chuck, Dexter, Fringe, Game of Thrones, Heroes, House, How I Met Your Mother, IT Crowd, Misfits, One Tree Hill, Skins, Supernatural, The Big Bang Theory, The Walking Dead, True Blood, Two And A Half Men, The O.C., That 70's Show.. już więcej nie pamiętam :P Liczę na Waszą pomoc ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.