Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 8 sie 2013, o 18:52

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?

@MistrzSeller
Skoro Herosów polubiłeś, to może spróbuj The Listener ? Niekoniecznie ma ze sobą wiele wspólnego, ale jeden z nich ma "super moc"
Mnie to po Herosach zaspokoiło, jest to kryminał, ale też niestety dramat, także no nie wiem. Tak czy siak moim zdaniem pierwsze 3 sezony są fajne.
Nie wiem, chcesz dramat, ale go nie chcesz, ja Ci polecam Burn Notice, Hawaii Five-0, Covert Affairs, Justified, Cracked, a czy to są dramaty to mnie mało obchodzi ja jak oglądam to nie skupiam się na tym czy dany serial zawiera te elementy czy jednak nie. Wszystkie, które podałem to kryminały, które uwiodły mnie czymś innym niż nudne CSI, Numb3rs, czy już do znudzenia Bones. Ogólnie Burn Notice, to moim zdaniem najlepszy z w/w.
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

maciejfilipian

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
Gra o Tron

Postdodano 14 wrz 2013, o 01:18

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Jak lubisz Sf to Deffiance
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 wrz 2013, o 01:30

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Jak lubisz sf to nie oglądaj Defiance. Już lepiej zabrać się za Continuum.
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 16 wrz 2013, o 19:21

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Popieram, Contiuum lepsze ^ ^

A ja mam dość nie typową zachciankę :D

Znacie może jakieś seriale gdzie jedną z głównych ról gra jakiś mężczyzna/kobieta z dredami ?

W Graceland jest Dale Jakes(Brandon Jay McLaren), obejrzałem na razie tylko 3odc, ale on ogólnie rzadko tam gra
W Stargate Atlantis jest Ronon Dex(Jason Momoa), to on występuje tam bardzo często, także świetny przykład :D
Gatunek dowolny, z góry dzięki wielkie :)
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 wrz 2013, o 23:04

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Jak napisałeś dredy to pierwsze co pomyślałem to właśnie Stargate Atlantis. I potem zaćma :) Trochę poszperałem jeszcze i wyszło, że w Andromedzie jest Tyr Anasazi - tez ma dredy i z postury przypomina trochę Ronana, w Heroes jedna z bohaterek (Speedy) miała krótkie ścięte włosy z dredami, niektórzy iratianie z Defiance tak się czeszą. Więcej nie znalazłem..
Na upartego to jeszcze znalazłby się jakiś gangster z The Wire lub muzyk z Trame :)
<<

MistrzSeller

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
Firefly

Postdodano 17 wrz 2013, o 23:29

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Davidos >>> Pisałem, że nie lubię kryminalnych seriali

Deffiance? Chyba żartujesz. Ten serial to płytkie badziewie. Jeszcze w dodatku całość dzieje się w jednym miejscu co jest kompletnie bez sensu (skoro chcieli pokazać jedno miasto to po jakiego grzyba robią z tego s.f.? To trochę tak jakby strzelać z armaty do mrówek).
Contiuum>>> Pisząc, że lubię s.f. chodzi mi o prawdziwe s.f., gdzie bohaterowie odkrywają nowe światy walczą z kosmitami, latają po galaktyce. A ten serial dzieje się na Ziemi i to w naszych czasach. To co to za s.f. Poza tym nie lubię thillerów.
Spartacus >>>> Nie cierpię krwawych i pełnych seksu seriali. Mam totalnie dość, że nie mogę się spytać o dobry serial bez jakiegoś gościa który mi to poleca.
Torchwood >>>>> Nudny, za dużo gejowskich motywów i nie ma totalnie nic wspólnego z Doctor who pod względem klimatu. To tylko beznadziejny serial z którego zrobiono spin off Doktora by zobaczyło to więcej ludzi.
24>>> Nie lubię sensacyjnych seriali.
Chuck>> Jakoś mnie nie wciągnął.
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 21 wrz 2013, o 12:01

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


@Mistrzseller, skoro tak napisałeś, to powiedz mi gdzie ? Bo raczej nie tutaj, a przynajmniej nie w poście gdzie pisałeś, że szukasz owych seriali.

Dzięki Czesiu :P
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

upioryt

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 2 paź 2013, o 12:31

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Stary serial "Andromeda" mi się bardzo podobał może i tobie jeżeli jesteś wielbicielem SF
<<

Edwin007

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 7 paź 2013, o 10:09

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Szukam czegoś w rodzaju Breaking Bad. Chodzi mi głównie o dobrze rozwinięte postacie główne i poboczne oraz skupienie się na detalach no i ciekawa praca kamery. Wiem, że Breaking Bad już nic nie pobije, ale muszę jakoś zapchać pustkę, jaką wywołał we mnie koniec tego cudownego serialu
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 paź 2013, o 11:37

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


The Wire. Może bardziej skupia się na mieście, ale postacie są mocno psychologicznie zarysowane. O pracy kamery i stylistyce tego serialu powstał nie jeden artykuł. Może nie jest tak efektowna jak w Breaking Bad, ale jest równie wysokie przywiązanie do detali. Możesz też The Shield spróbować.
<<

Morgana88

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
breaking bad

Postdodano 14 paź 2013, o 15:13

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Zaczęłam w sobotę oglądać The Wire i mimo że akcji na razie dużo nie ma, to obejrzałam 4 odcinki. Chyba mnie wciągnie na dłużej, ale do Breaking Bad nie dobije poziomem myślę :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 paź 2013, o 01:38

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


To jest jeden z tych seriali, które z sezonu na sezon robią się coraz lepsze. Oglądać i dziel się spostrzeżeniami :)
<<

Parsifal88

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
breaking bad

Postdodano 15 paź 2013, o 15:50

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Ja zacząłem oglądać the Vikings i podoba mi się. Takie połączenie Gry o tron i spartakusa, co prawda dosyć niskobudżetowe ale ma klimat :)
<<

MistrzSeller

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
Firefly

Postdodano 2 lis 2013, o 17:48

Re: Jaki serial polecacie dla mnie?


upioryt >>> Andromede widziałem.
<<

MistrzSeller

Użytkownik

Posty: 21

Ulubiony serial:
Firefly

Postdodano 17 lis 2013, o 17:11

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Szukam oryginalnych i kreatywnych seriali s.f. i fantasy. Takich dziejących się na innych planetach, innych światach. Czyli takich, które mają nieco mniej wspólnego z naszą rzeczywistością (jak w Farscape).

-Mogą być seriale animowane, ale takich, które nadają się także dla dorosłych (nie infaltylne)
-Nie interesują mnie seriale w których głównymi bohaterami są sami faceci (za bardzo lubię kobiety )
-Nie lubię seriali, gdzie co odcinek jest to samo wg podobnego schematu (patrz Gwiezdne wrota)

Widziałem i mi się nie podobały: Battlestar Galactica, Gwiezdne wrota (wszystkie), Pamiętniki wampirów (nuda), Merlin (1998), Defiance , Gra o tron (za dużo gadania, seksu i przemocy), Code Geass, miecz prawdy (zbyt dziecinne), Last Exile (zbyt dziecinne), Fullmetal Alchemist: Brotherhood (proste i dziecinne), Ergo proxy (nudna fabuła), Steins gates (nic się nie dzieje w
tym serialu), Cowboy bebop (poza odc. 1 i 5), Alphas (nuda, kiepskie aktorstwo), Buffy, Babilon 5 (dużo gadania i polityki, a mało akcji), Torchwood, Defying Gravity,

Widziałem i oceniam średnio: Star Trek, Terminator: Kroniki Sary Connor, Star Wars: The Clone Wars

Widziałem i mi się podobały: Sword art online (do 14 odc.), Cowboy Bebop (odc. 1 i 5), Avatar: Legenda Aanga, Legenda Korry, Doktor who (fajne, kreatywne i oryginalne), Dollhouse, ?
Ucieczka w kosmos (super kosmici i miejsce akcji), Herosi (1 sezon) , 4400, Star Wars: Clone Wars, Andromeda, Firefly
<<

dawidnowacki

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 16 gru 2013, o 15:46

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


A może Grimm?
W dzisiejszych czasach Internet jest bardzo ważnym narzędziem wszelkiego biznesu. Aby przyciągnąć do niego klientów trzeba zadbać o pozycjonowanie stron www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie . Zajmuje się tym dział marketingu, przynosi to ogromne korzyści przedsiębiorcom i ich biznesom.
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 27 gru 2013, o 05:11

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Uczepiłbym się Gwiezdnych Wrót... pierwsze 15 sezonów ma ten schemat tj SG-1 i Atlantis, ale Stargate Universe? Nie dam sobie takich herezji wciskać... Universe trzyma się schematu jakiegoś? Chyba takiego jak każdy serial i życie każdego człowieka - przeżyć.
Niestety są tylko 2 sezony, ale historia świetna.
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

voximdo

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 1 sty 2014, o 21:56

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?

Szukam jakiegoś serialu z ciągłą akcją. W szczególności tak jak w Homeland, Revolution czy 24. Ale bardzo podobały mi się także Dexter, Supernatural, SoA. Breaking Bad, Gra o Tron, Prison Break mam już za sobą :)
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.