Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

6x23 - I Guess This is Goodbye (Season Finale) » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

2009

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 maja 2010, o 11:51

6x23 - I Guess This is Goodbye (Season Finale)

Spoiler:


Data emisji: 16.05.2010
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 maja 2010, o 16:06

Odp: 6x23 - I Guess This is Goodbye (Season Finale)


jak na finał sezonu to mało się działo..

Susan niby się wyprowadza, ale wszyscy dobrze wiemy, że w następnym sezonie pewnie wróci, no bo jak to tak by było :P
Do domu Susan wprowadza się Paul.. czego ten dziad chce?

Angie taka sprytna przechytrzyła Patricka, 30 sekund i po całym drama na którym powinien się skupić cały odcinek.
Angie i Nick oddzielają się od Danny'ego i puszczają go samego do Nowego Jorku a oni się będą ukrywać nie wiadomo gdzie- dziwne.

Gabi była fajna jak udawała Angie :D wspaniała wręcz :D i jej wchodzenie w szpilkach a drabinę :D i telefon jak wybudzić kogoś ze śpiączki :D i 12 dolarów łapówki a raczej 2 bo 10 na parking :D

Lynette dobra samarytanka przekonała Eddiego żeby się oddał policji.. i odebrał jej poród :O no z dzieckiem na rękach to nie mógł uciekać. W ogóle czy po porodzie nie leży się pare dni w szpitalu? a Lynn zaraz już lata po Wistera Lane..
Ciekawe co to za dziecko podmienili.. pewnie ktoreś z tych młodszych bo zaraz były pokazane własnie córki Gabi, MJ i Penny

Orson odchodzi hmm. Bree się przyzna Gabi.. chociaz cos mi się wydaje, że powie, że to ona zabiła starą Solisową

Ana miało wrócić i mieć jakis sekret i co? jajco :/

Podobała mi się jeszcze scenka Susan/Mike z tą miarką wzrostu :) MJ fajne miny robił :D

ogólnie to taki odcinek jakby przedfinałowy, a nie finałowy :(
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 maja 2010, o 17:50

Odp: 6x23 - I Guess This is Goodbye (Season Finale)


Taki sobie finał, zdecydowanie nie dorasta do pięt poprzednim zakończeniom sezonów...

Lynette - wątek z Ediem był nudny. Na dodatek wydał się policji. Zdecydowanie ciekawiej by było, jeżeli ona poroniła by to dziecko, a on uciekł...

Bree - też tak sobie. Przepisała tą firme i co? Nic. Ciekawe jak będą wyglądały relacje Bree-Gaby w 7. sezonie.

Susan - wyprowadza się, natomiast Paul wróćił. Cliffhanger zerowy... Mary Alice mogła chociaż powiedzieć, że tajemnice ze sobą przywiózł. :P

Gaby - LOL. XD :D

Angie - no tak, to na tym wątku odcinek powinien sie skupić, a tu pare sekund i bum. Ale zaskoczyło mnie to, że bomba była w detonatorze. Fajnie by było jakby Patrick miał otwarte okno i wyrzucił ten detonator na któryś z domów desperatek, a potem przejechał Angie. To byłby cliffhanger. xD Szkoda, że opuszcza serial.

Wątek z podmianą dzieci... Ciekawe u kogo? Hm.

Oby 7. sezon był lepszy.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 18 maja 2010, o 18:21

Odp: 6x23 - I Guess This is Goodbye (Season Finale)


Gabby nie obrazi się na Bree, bo jej smierć mamy Solis była jak najbardziej na rękę. Gorzej z Carlosem.
Dokładnie, za mało dramaturgii. Czytałam minispolery, że będzie mega szok, co się tyczyło dzieci podmienionych - dla mnie zero niesamowitości oraz, że ktoś zginie i w ogóle strasznie - zginał czarny charakter, też mi masakra. Byłam pewna, że Angie będzie ofiarą. No cóż.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 maja 2010, o 17:51

Odp: 6x23 - I Guess This is Goodbye (Season Finale)


Tak jakoś dziwnie skończył się ten sezon... Niestety zaskoczenia nie było jak zobaczyłem Paula. Może dlatego, że trąbiły o tym niektóre portale.

Gaby jedyna mnie nie zawiodła :) Kocham tą kobietę.

Bree oddała firmę i pozbyła się Orsona. Jakoś w tej kwestii nie będę tęsknił za tym charakterem.

Susan - musi wrócić.

Lynette - zawiedziony strasznie samą akcją z Eddim. Tyle w tym temacie.

I kogo dziecko podmienili? :)
trust him... he's a doctor!

 


  • Podobne tematy do 6x23 - I Guess This is Goodbye (Season Finale)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.