Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

Ostatnio widziany film..... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

Nn

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 26

Postdodano 15 gru 2006, o 19:12

Ostatnio widzialem Borata.. imo.. nuda :P
<<

Kris

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Rzeszów

Postdodano 16 gru 2006, o 01:08


Pytając o miłość: nuda i jeszcze raz nuda, nie polecam chyba, że ktoś lubi spać w kinie. :P
<<

mac

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 17 gru 2006, o 09:36


Ja ostatnio widziałem Coach Carter, fajny film, wile ciekawych akcji pod koszem bo to sportowy film
<<

Egoiste

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 17 gru 2006, o 12:46


Out Cold, 9 Kompania i w koncu udalo mi sie obejrzec Jarhead:)
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 17 gru 2006, o 17:44


Oszukac przeznaczenie 3 , Szeregowiec Rayan PL , Gwiezdne jaja . Odyseja kosmiczna 2000 . Jak narazie to wszystko :]
My world, my life, my music, my soul
<<

Elien

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 gru 2006, o 14:44


Hym wczoraj ogladałam Garfielda i Harrego Pottera komnata Tajemnic
czekam az mi sie ściągnie Lilja 4-ever
buhahaha

Pozdro [you] !! :D
<<

kasiorrr

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 27 gru 2006, o 17:02


Wczoraj ogladalm V jak Vandetta, bardzo dobry film, zaciekawil mnie,choc slyszalm rozna zdania na jego temat.
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 27 gru 2006, o 17:59


100 dziewczyn i ja - nawet fajna komedia. bardzo lubie filmy o studentach.
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 gru 2006, o 20:21


Ostatnio obejrzałem The Convenant i mimo że sporo osób twierdzi że jest słaby mi się podobał, jakiś wybitny nie jest ale i tak fajnie się go oglądało.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 gru 2006, o 23:38


Casablanca - dobry jak zawsze :D uwielbiam Ricka :D i końcówkę "We'll alway have Paris" :P :)
Want your bad romance.
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 28 gru 2006, o 00:13


Ostatnio widziałem [shadow=indigo]Ultraviolet[/shadow], a pozatym gorąco polecam filmy: Step-Up, jest rewelacyjny oraz Piraci z Karaibów 1 i 2, See No Evil, Van Helsing i może jeszcze Plan doskonały. :papa:
Ostatnio edytowano 28 gru 2006, o 20:03 przez Lewy, łącznie edytowano 1 raz
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 gru 2006, o 14:57


ja ostatnio ogladałam "pozew o miłość" nawet fajny :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 28 gru 2006, o 20:01


shiri napisał(a):ja ostatnio ogladałam "pozew o miłość" nawet fajny

też oglądałem i mysle, że film taki w miare ok.
<<

gosciu

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 30 gru 2006, o 00:05


Ostatni film jaki oglądałem to American Pie - the naked mile - całkiem fajny ale poprzednie czesci były lepsze choc nie wszystkie.
<<

vertical7

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 30 gru 2006, o 20:06


gosciu napisał(a):Ostatni film jaki oglądałem to American Pie - the naked mile - całkiem fajny ale poprzednie czesci były lepsze choc nie wszystkie.



Piąta czesc American Pie jest najgorsza mysle ze nalezało sie zatrzymac na 3 czesci bo tak to robi sie nam z całkiem fajnego filmu podrzedny serial.
Ja ostatnio ogladam po raz kolejny Gwiezdne Wojny dzieki niespodziance sprawionej przez Canal +
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 30 gru 2006, o 20:45


Ludzie nie oglądajcie Borata!!!!!!!!!! Tak tragicznego filmu dawno nie widziałem :/ Ali G w porównaniu z tym badziewiem powinien dostać z 5 Oskarów. Obejrzałem ostatnio "piłę 3" i powiem szczerze, że bardzo mi się podobał, tylko jest jeden szkopuł do tej pory nie wiem co ten film wyjaśnia (znajomi mi mówili, że wszystko :) )... po obejrzeniu jeszcze mniej rozumiałem niż z poprzednich części. Błagam niech ktoś łaskawie wyjaśni mi po co były te wszystkie morderstwa?? I co to za kobieta którą ten morderca widział podczas operacji??
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 sty 2007, o 21:06


Ostatnio oglądałam "Szybcy i Wściekli: Tokyo Drift". :cool: W sumie to podeszłam sceptycznie do filmu, ale po oglądnięciu zmieniłam zdanie. Świetne. :D Ale musieli usmiercić Hana? :(
<<

Infinity

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 4 sty 2007, o 22:16

Ostatnio oglądałam "Candy" z Heathem Ledgerem, gorąco polecam w tym filmie Heath wreszcie pokazał ,że jest dobrym aktorem. Moim zdaniem jest to doskonale nakręcony film o narkomanach jako ludziach ,a nie wyrzutkach społeczeństwa.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Ostatnio widziany film.....
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.