Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

8x01 - Secrets That I Never Want to Know » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 26 wrz 2011, o 08:56

8x01 - Secrets That I Never Want to Know

Spoiler:



Data emisji: 25.09.2011

Desperatki powracają w świetnym stylu, dużo żartów, napięcia, nowy ciekawy bohater :)
Boska Gabby, zimna i opanowana Bree - to, co lubiłam w tym serialu najbardziej. Oczywiście Susan jest jak zawsze głupkowata i przeszkadza swoją nadmoralnością. Co najmniej jakby wszyscy mieli łatwo i przyjemnie, nie bali się, a ona jest najbardziej biedna i pokrzywdzona. Ach, nie mogę na nią patrzeć.
Lynette straciła na swoim uroku całkowicie. Stała się nijaka i cala postać została sprowadzona do separacji.

Świetne sceny z porwaniem księdza, chowaniem samochodu, witaniem nowego sąsiada i tym razem ŚWIETNY wg mnie powrót do pierwszego sezonu! Na plus!


Musiałam założyć nowy temat :P
Obrazek
<<

deann

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Grey's Anatomy

gadu:
8698655

Postdodano 27 wrz 2011, o 11:46

Odp: 8x01 - Secrets That I Never Want to Know


Rozpoczecię sezonu rzeczywiście jak najbardziej na plus, jeśli cały sezon pójdzie tak dobrze to aż szkoda sie żegnać z Wisteria Lane.
Kontynuacja: 90210(4s), The Big C(2s), Desperate Housewives(8s), Grey's Anatomy(8s), Gossip Girl(5s), Pretty Little Liars(2s), Downton Abbey(2s), Glee (3s), Cougar Town(3s), Modern Family(3s), Body of Proof(2s), Mike&Molly(2s), Good Wife (3s), How I Met Your Mother (7s), Parks and Recreation(3s), Przepis na życie(2s), Boardwalk Empire(2s), It' s Always Sunny In Philadelphia(7s)
Nowe: Ringer, New Girl, The Lying Game, Pan Am, Playboy Club, Revenge, Are You There Vodka? It's Me, Chelsea
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 28 wrz 2011, o 23:47

Odp: 8x01 - Secrets That I Never Want to Know


Jak ja je kocham! Świetnie napisane dialogi, idealnie zagrane i wreszcie odzyskały swój klimat, który został utracony w 5 sezonie.
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 wrz 2011, o 19:32

Odp: 8x01 - Secrets That I Never Want to Know


tak zachwalaliście, że dałam szansę nowemu sezonowi :P no i póki co nie żałuję :)
Renee dostała niezłego kosza :D mam nadzieję, że Susan i Carlos przystopują trochę z wyrzutami sumienia.
Chomik xD
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 29 wrz 2011, o 21:58

Odp: 8x01 - Secrets That I Never Want to Know


Carlos ma prawo - zabił kolesia. Ale Suzi jest żałosna w swoim przygnębieniu. Dusi się w tym sama, zamiast choćby na logikę pojąć, że jedynymi osobami, które mogą zrozumieć jej straszną tajemnicę są jej przyjaciółki. Głupota i tyle.
Obrazek
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 15 paź 2011, o 23:03

Odp: 8x01 - Secrets That I Never Want to Know


Premierowy odcinek 8. sezonu - rewelacyjny! Jeśli na takim poziomie utrzyma się cały sezon to będzie to godne zamknięcie całej serii! Nie chcę nawet myśleć co to będzie w maju, jak ostatni odcinek dobiegnie końca! ;(

W odcinku czuć klimat Wisteria Lane z pierwszych sezonów, mnóstwo zabawnych scen (pozbywanie się samochodu, pogrzeb chomika, porwanie księdza czy walka przy basenie), dramaty trochę mniej udane. Uwielbiam wspólne sceny wszystkich czterech Desperatek, a w tym odcinku było ich parę! Świetna scena w lesie i pakt nad grobem Alejandro.. Końcowa walka nad basenem oraz przywitanie nowego sąsiada (uwielbiam jak zawsze dziewczyny stoją z tymi kubkami kawy na ulicy;)) - takie sceny to esencja "Desperate Housewives"!

BREE igrająca z ogniem - ukrawa zbrodnie jednocześnie będąc w związku z policjantem. Zapowiada się nieźle. Jej świetna scena w lesie i powrót chłodnej, opanowanej, mającej wszystko pod kontrolą Bree. Z kolei chwilę później przekomiczna scena z Gabi i próba pozbycia się samochodu z ręczną skrzynią biegów :D Scena ze złodziejem :hearth Końcowa scena z listem - mocna i mega zaskoczenie! Świetne nawiązanie do pierwszego sezonu przez co jeszcze bardziej czuć ten klimat.. Bree znalazła się w takim samej sytuacji jak Mary Alice 13 lat wcześniej...

GABRIELLE - tutaj jest chyba najbardziej udany wątek dramatyczny. Problemy z poczuciem winy Carlosa i próba przebrnięcia przez nie są jak najbardziej na miejscu i jak najbardziej przekonujące (w przeciwieństwie do wątków Susan i Lynette). Oprócz tego udało się wpleść masę komicznych scen z Gaby - wspomniane ukrywanie samochodu z Bree i żucie tabaki, spowiedź u młodego księdza czy porwanie starego oraz walka z Susan przy basenie. Aha, zapomniałbym o fantastycznym powitaniu Bena - komiczna stara Gaby :D Jeśli chodzi o nią to jak dla mnie w ostatnich sezonach Longoria ma znacznie lepszy materiał do zagrania niż w tych pierwszych (albo możliwe, że to pozostałe Desperatki tracą wraz z czasem, a Gabi trzymając formę wysuwa się na pierwszy plan ;))..

SUSAN - kompletnie irracjonalne zachowanie. W przypadku Carlosa wyrzuty sumienia są tu całkiem zrozumiałe, ale Susan trochę wyolbrzymia. Chociaż taka postawa pasuje do charakteru Susan. Poza tym jej wyrzuty sumienia prowadzą do zabawnych "susanowych" sytuacji (pogrzeb chomika), więc nie narzekam. Irytuje mnie tylko jej potrzeba podzielenia się tajemnicą z Mike'iem. Nie wiem co dobrego mogłoby z tego wyniknąć.. Poza tym po jaką cholerę miałaby go obciążać takim sekretem.

LYNETTE - koszmar! katastrofa! Co się z nią stało? Nie chcę nawet tego komentować! Może trochę wyolbrzymiam, bo Lynette to przez większość serialu moja ulubiona Desperatka (nie wspominając o moim umiłowaniu Felicity Huffman). Ta kobieta przeszła już wszystko co złe na świecie. Rozpad małżeństwa z Tomem uznałem za ciekawy wątek - idealne małżeństwo, które przetrwało razem na prawdę ciężkie chwilę rozpada się przez pieniądze.. Miałem nadzieję na umiejętne poprowadzenie tego wątku, ale wyszedł koszmar. Wszystkie sceny z Lynette i Tomem kompletnie mnie wynudziły.. Niech jak najszybciej zakończą ten wątek i napiszą dla niej coś nowego!

RENEE i próby wyrwania Bena - świetne..

Gdyby nie koszmarne sceny Lynette i Toma dałbym 9, a tak tylko 8+/10.
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl

 


  • Podobne tematy do 8x01 - Secrets That I Never Want to Know
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 8



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.