Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1.04 Secrets and Guys » Zakończone Seriale » October Road • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 kwi 2007, o 17:01

1.04 Secrets and Guys

Opis na podstawie opisu z tv.com:

Hannah i Janet wysyłają Sama na sekretną misję, która ma tragiczne zakończenie. Ronnie i Nick odkrywają sekret Komandora. Ikey i Eddie są wściekli, kiedy dowiadują się, że Big Cat kradnie im klientów. Physical Phil planuje randkę z dziewczyną od pizzy.

Emisja odcinka: 5 kwietnia 2007 roku.

Muzyka:

1. Goo Goo Dolls - Name
2. No Big Fish - I Got Mine
3. Los Federales - Hey Sandman
4. Engine - Losing Ground
5. Eduardo Di Capua - O Sole Mio
6. Josh Kramon - Plans
7. Robert J. Walsh - Just One Night With You
8. Jefferson Starship - With Your Love
9. Bryan Greenberg - Waiting for Now
10. Culture Club - That's The Way (I'm Only Trying to Help You)


----
Scena z odcinka: http://www.youtube.com/watch?v=-lpUIPLCpDI

Nick/Aubrey - :roll: Po co ta pani dziekan wchodziła? :>
Ostatnio edytowano 1 maja 2007, o 15:12 przez Nikola, łącznie edytowano 5 razy
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 kwi 2007, o 17:13


Ogólnie obawiam się, że to "uczucie" między nimi pojawiło się za szybko, bo to był w końcu 3 odcinek i myślę, że ... niestety :P
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 kwi 2007, o 17:24


Pierwszy sezon ma tylko 6 odcinków, więc jakby na to spojrzeć w ten sposób - to w połowie sezonu ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 kwi 2007, o 18:20


nie no tak, ja to wiem :P ale mimo wszystko, to za wcześnie :P coś mi tu śmierdzi.
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 kwi 2007, o 18:39


Ja nie wyczuwam podstępu :D Ale w chwili obecnej nie wiadomo, co z tego będzie, na razie to raczej nie "uczucie", ale zauroczenie ;)
Ostatnio edytowano 3 kwi 2007, o 18:40 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 kwi 2007, o 14:57


Awww Nich & Aubrey *_* Jak przerwałą im pani dziekan to miałam ochote cos jej zrobić, no ale nadrobili to później :D W ogóle polubiłam panią dziekan - bardzo ciesze sie, że jest z ojcem Nicka. Takie nietypowe połączenie, ale może być smiesznie ;)
Eddie jak zwykle spaprał sprawę, wiec mnie to juz nie dziwi...
I poirytował mnie Sam, jak wkręcił sobie, że Nick i Hannah bedą razem, a później zrobił najgłupszą rzecz na świecie, czyli zamiast powiedzieć Nickowi, ze zjadł coś orzechowego to wsiadł na rower TYLKO dlatego, że zobaczył jak N. całuje się z Aubrey :/ Mam tylko nadzieje, że nie będzie motywu Nick i Hannah w szpitalu... :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 kwi 2007, o 16:36


Blue miała chyba rację.. Nick/Aubrey - to jest za szybko.. Wszystko byłoby ok, gdyby tak naprawdę nie ominęli całej romantyczności w tej parze. Świetna była scena z panią dziekan, kiedy weszła i ich zobaczyła, to było coś, ale potem? Nawet nie pokazano, że się pocałowali, tylko nagle Sam na nich wpadł w trakcie.

W tym momencie jestem podzielona, bo nie wiem, kogo wolałabym zobaczyć później - czy Nicka z Aubrey, czy Nicka z Hannah. Hannah bardzo polubiłam w 1.03 i w tym momencie nie mogę się opowiedzieć za żadną z par.

Za to zaczyna mi się podobać para Eddie/Janet :) Co prawda Eddie znów popsuł wszystko, ale wygląda na to, że to dla niego pierwszy poważniejszy dylemat dotyczący związku. Wcześniej po prostu sypiał z dziewczynami, których nawet nie znał dobrze. Pewnie potrzebuje czasu, aby się przestawić na "normalny" związek. Zachował się co prawda jak świnia, skoro nawet po nią nie wszedł, ale Sam mu dobrze powiedział :P

W ogóle uwielbiam Sama :) Taki sympatyczny i mądry dzieciak. I akurat nie mam do niego żalu, że sobie ubzdurał, że jego mama i Nick muszą być razem, w końcu to tylko 10-cio latek, dla niego wszystko jest proste :) Fakt, że powinien powiedzieć, że zjadł ten tort orzechowy, ale widać poczuł się urażony i nawet nie pomyślał o konsekwencjach.
A Sam z Nickiem to już w ogóle bomba ;) "Mam teraz inne opcje" LOL :D Kochany ten dzieciak :P Mam nadzieję, że wszystko z nim będzie dobrze..

Pani dziekan była bardzo sympatyczna jak nigdy. Oczywiście od momentu, kiedy się okazało, że to ona jest osobą, z którą umawia się ich ojciec ;)
W ogóle sceny pomiędzy rodzinką Garettów są takie fajne :) Ich trójka razem jest świetna ;)

Podoba mi się też przyjaźń Janet i Hannah. W ogóle w tym serialu mało co mi się nie podoba ;)

Ale jest coś.. Trójkącik Owen/Ikey/Alison. I jeszcze po środku z nimi Nick. Nick musi się strasznie czuć, wiedząc o ich romansie..

Phil i dziewczyna od pizzy byli ok, ale podobali mi się bardziej w poprzednim odcinku, w tym tak jakoś średnio..
Ostatnio edytowano 7 kwi 2007, o 16:39 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 kwi 2007, o 18:00


Nikola napisał(a):W ogóle w tym serialu mało co mi się nie podoba ;)

Dokładnie ;)

I mimo, że najbardziej w tym serialu podoba mi się para Nick/Aubrey, to musze przyznać (a przychodzi mi to z trudem :P), że jednak wszystko za szybko i za łatwo poszło. Jednego wieczoru Nick mówi jej, że nic z tego nie będzie, a na drugi dzień już są razem :P Ale oni i tak musza być razem na końcu ;D
Nikola napisał(a):Pewnie potrzebuje czasu, aby się przestawić na "normalny" związek.

Tylko że na miejscu Janet, to już by mi sie nie chciało upokarzać i czekać, aż biedny Eddie sie przestawi :/
Nikola napisał(a):Fakt, że powinien powiedzieć, że zjadł ten tort orzechowy, ale widać poczuł się urażony i nawet nie pomyślał o konsekwencjach.

Urażony czym? Że Nick powiedział mu, że najpierw muszą dojść do etapu 'przyjaźń' z Hannah? Że nigdy nie dał mu żadnej nadziei na to, że będzie z Hannah? :P
Nikola napisał(a):Trójkącik Owen/Ikey/Alison. I jeszcze po środku z nimi Nick. Nick musi się strasznie czuć, wiedząc o ich romansie..

Podejrzewam, że długo nie będzie musiał samotnie znosić wiedzy o tym, bo sie to prędzej czy później wyda (zakładam, że wcześniej :P) i będzie wielka kłótnia Jak mogłaś? Dlaczego mi nie powiedziałeś? Ty śwnio! :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

HeroSHI

Postdodano 7 kwi 2007, o 18:28


ja tam nie lubie pary N&A ;]

Ale ogólnie odcinek fajny, trochę głupio było jak Sam przyszedł do Nicka a on właśnie całował się z Aubrey :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez HeroSHI, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 kwi 2007, o 19:06


aja napisał(a):I mimo, że najbardziej w tym serialu podoba mi się para Nick/Aubrey, to musze przyznać (a przychodzi mi to z trudem :P ), że jednak wszystko za szybko i za łatwo poszło. Jednego wieczoru Nick mówi jej, że nic z tego nie będzie, a na drugi dzień już są razem :P Ale oni i tak musza być razem na końcu ;D


No właśnie.. Dużo lepiej by było, gdyby Aubrey się pogniewała na Nicka i tak szybko nie pojawiła się w drzwiach z prezencikiem, a tak wyglądało, jakby na każde jego zawołanie gotowa była się pojawić gdziekolwiek.

aja napisał(a):Tylko że na miejscu Janet, to już by mi sie nie chciało upokarzać i czekać, aż biedny Eddie sie przestawi :/


Janet pewnie teraz właśnie nie da mu tak szybko kolejnej szansy (mam nadzieję), a Eddie będzie musiał o nią powalczyć i to może być całkiem niezłe :) Wątpię, żeby kiedykolwiek przyszło mu walczyć o jakąś dziewczynę, skoro każdą miał na skinienie palca i na dodatek je olewał (jak tę panienkę ze sklepu ;) ).

aja napisał(a):Urażony czym? Że Nick powiedział mu, że najpierw muszą dojść do etapu 'przyjaźń' z Hannah? Że nigdy nie dał mu żadnej nadziei na to, że będzie z Hannah? :P


Właściwie to nie powinien być urażony, ale to dziecko :) On inaczej to postrzega i pewnie myślał, że skoro jego mama i Nick byli parą kiedyś, to teraz tak po prostu znowu nią będą, trochę przesadził, ale widać, że bardzo polubił Nicka i zależało mu, żeby był z jego mamą zamiast Big Cata :) A zobaczył go z Aubrey i pewnie zrozumiał, że to nie jest takie proste, jak mogło mu się wydawać..

aja napisał(a):Podejrzewam, że długo nie będzie musiał samotnie znosić wiedzy o tym, bo sie to prędzej czy później wyda (zakładam, że wcześniej :P ) i będzie wielka kłótnia Jak mogłaś? Dlaczego mi nie powiedziałeś? Ty śwnio! :P


Za Alison jakoś średnio przepadam, ale szkoda w tym miejscu przyjaźni chłopaków, bo na pewno nie będzie już tak jak przedtem, skoro Ikey wdał się romans z żoną Owena. Początkowa reakcja na pewno będzie ciekawa ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 kwi 2007, o 20:00


Nikola napisał(a):Janet pewnie teraz właśnie nie da mu tak szybko kolejnej szansy (mam nadzieję), a Eddie będzie musiał o nią powalczyć i to może być całkiem niezłe :)

No faktycznie, może być ciekawe zobaczyć jak Eddie sie stara... Choć jeszcze bardziej nie moge sie doczekać reakcji innych ludzi na wieść, że Eddie kręci z Janet ;D
Nikola napisał(a):Właściwie to nie powinien być urażony, ale to dziecko :) On inaczej to postrzega i pewnie myślał, że skoro jego mama i Nick byli parą kiedyś, to teraz tak po prostu znowu nią będą, trochę przesadził, ale widać, że bardzo polubił Nicka i zależało mu, żeby był z jego mamą zamiast Big Cata :) A zobaczył go z Aubrey i pewnie zrozumiał, że to nie jest takie proste, jak mogło mu się wydawać..

Ewentualnie moge uznać to za wytłumaczenie dla Sama :P Chyba nawet bardziej to, że polubił Nicka, niż to, że byli kiedyś parą z Hannah. No dobra... sceny Sam/Nich w poprzednim odcinku były tak świetne, ze wybaczam mu to ;D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 7 kwi 2007, o 23:24


aja napisał(a):No faktycznie, może być ciekawe zobaczyć jak Eddie sie stara... Choć jeszcze bardziej nie moge sie doczekać reakcji innych ludzi na wieść, że Eddie kręci z Janet ;D


Heh, ciekawe, czy Eddie będzie zaprzeczał ;) W końcu tyle się nasłuchał jaka to jego dziewczyna powinna być :P
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 kwi 2007, o 19:40


No ja mam nadzieje, ze jak juz sie wyda, ze Eddie umawia sie z Janet to glupek nie bedzie zaprzeczal ani nic. Bo jesli tak to strace cala sympatie dla tej pary!!
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 kwi 2007, o 19:58


Inne opcje Sama były świetne :D
Poza tym jak pani dziekan przerwała Nickowi i Aubrey, oraz jak Nick przyłapał ojca z nią :D
Muszę się zgodzić z faktem, że związek Nicka i Aubrey idzie za szybko, bardzo głupio, że ona od razu przyleciała z tym prezencikiem :/
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 sty 2008, o 14:01

Re: 1.04 Secrets and Guys


Robi się ciekawie, najpierw dziekanowa przerywa pocałunek N & A , a później okazuje się, że właśnie z nią spotyka się Komandor. :D "Sticky Monster" też był dobry, tylko szkoda, że Sam nie powiedział o tym Nickowi, widać poczuł się urażony. Eddie trochę speniał publicznego pokazania się z Janet, ale myślę, że w końcu się przełamie.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 2 lut 2008, o 16:39

Re: 1.04 Secrets and Guys


tajemniczą partnerką Komandora jest pani dziekan. What a nice suprise!! Nie podobało mi się to, że poddała Nicka próbie jak bardzo zależy mu na pracy. Dobrze że z Aubrey jest ok. Mam nadzieję, że Nick nie będzie z Hannah. Szkoda Sama po akcji "Sticky Monster"
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1.04 Secrets and Guys
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.