Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 82
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 34
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 33

5x02 - Chuck Versus the Bearded Bandit » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 30 paź 2011, o 12:21

5x02 - Chuck Versus the Bearded Bandit

Spoiler:


Data emisji: 4.11.11
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lis 2011, o 20:52

Odp: 5x02 - Chuck Versus the Bearded Bandit


Trinity w odcinku i żadnego nawiązania do Matrixa? Przynajmniej j żadnego nie zauważyłem :) Sam pomysł na jej romans z Caseyem wyśmienity. Świetne sceny były dotyczące tego i już nie mogę się doczekać co dalej. Niezły jest tez motyw z inną korporacją szpiegowską. A w następnym odcinku jeszcze zepsuty Morgan będzie dla nich pracował :)
Niezbyt mi się jednak podoba że z Grimesem jest coś nie tak jednak to było do przewidzenia w końcu nie u wszystkich Intersekt działa poprawnie. Tylko czy terz zrobią mu zegarek czy może wróci on do prawowitego właściciela? Wolałbym to drugie.
Motyw z Indiany Jones wyśmienity. Właśnie za tai coś kocham ten serial :) Sceny walki też fajne. No i Brodaty Bandyta xD Akcja w sklepie świetna :) I oczywiście Chuck go uratował :)
Wspinanie się przez Sarę po klifie również perfekcyjnie wykonane. Jaka szkoda że jeszcze tylko 11 odcinków do końca. Liczę że aktorzy trafią do jakis znnych seriali albo dostaną własny.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 lis 2011, o 20:51

Odp: 5x02 - Chuck Versus the Bearded Bandit


Bardzo przyjemny odcinek! :D
Chuck jako Opiekun się spisał. Brodaty Bandyta był świetny. :P Biedna przestraszona sprzedawczyni...
Motyw z Indiany Jonesa był genialny! :) O tym samym pomyślałem, a chwilę później słyszę postać Chucka i "Dobra robota, Indy". :D
Zachowanie Morgana było dziwne, rozumiem jego frustrację, ale pójście do konkurencji...No i końcówka pokazała już co jest tego przyczyną. Źle funkcjonujący Intersekt, wplątana w to konkurencyjna firma Verbinski Group, zły Decker śledzący Chucka, ciekawa relacja między Casey i Verbinski, Morgan nie znający "Indiany Jonesa", "Star Warsów" i "Die Hard". :D Ten sezon będzie mistrzowski! :D
Czesiek_PL napisał(a):Trinity w odcinku i żadnego nawiązania do Matrixa?

Dokładnie! Też na to czekałem...ale na szczęście Carrie Anne Moss jeszcze pojawi się w serialu, więc liczę, że twórcy nam coś zafundują "matrixowego". :D
Captain Awesome jako twarz Buy More, nice! :D :D Fajnie, że Mike wrócił.
Coś nie widać Alex w tym sezonie. :( Ellie też nie było w tym odcinku. :(
Jestem ogromnie ciekawy, jak rozwiążą sprawę z zepsutym Grimesem. :D Świetne pokazówka na końcu odcinka, już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków! :P
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 2 sty 2012, o 15:26

Odp: 5x02 - Chuck Versus the Bearded Bandit


Fajnie jakby do Chucka jeszcze wrócił intersekt w tym sezonie :).
Grimes sobie nie radzi, a raczej psuje się. Jednak jego akcje były świetne, zwłaszcza ta w sklepie - brodaty bandyta xD.
Czy już u Sneijdera Morgan nawala , Chuck strzela :) - Batman i Batman :D.
Jak zwykle świetnie wypadła Sarah - wspinaczka.
Miły występ gościnny pani Matrixowej i chyba zadomowi sie na dłużej :). John już zaczyna działać, ta para może sie podobać :).

W Buy More jak zwykle wesoło. Big Mike i jego reklamówka :P.
Awesome nową twarzą - reklama wyszła świetnie :).


Liczę że aktorzy trafią do jakis znnych seriali albo dostaną własny.


Też na to liczę o Adama się nie martwię :). A i Yvonne to musi zostać na ekranach , po prostu musi!
Zachary Levi też powinien sobie poradzić, widziałbym go w czymś podobnym co teraz prezentuje :).

Coś nie widać Alex w tym sezonie.


No mam nadzieję, że sie pojawi , bo fajna była. Zresztą ktoś musi opiekować sie zepsutym Morganem :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 5x02 - Chuck Versus the Bearded Bandit
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 5



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.