Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x13 - Chuck Versus the Other Guy » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 kwi 2010, o 20:16

3x13 - Chuck Versus the Other Guy

Spoiler:


Data emisji: 6 kwiecień 2010
<<

Kamil220

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 7 kwi 2010, o 20:57

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


Czekałem na tą scenę (końcową) cały serial :)
http://www.youtube.com/watch?v=ELpnd0dgS5w - Wie ktoś co to za nuta w tle?
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 7 kwi 2010, o 22:25

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


Odcinek, na tan odcinek czekaliśmy 2,5 sezonu... W końcu satysfakcjonujące dla Chucka słowa i zachowanie Sary w odcinku, a pod koniec :) Heh żeby tylko nie było z tej końcówki Bartowski Junior :D Odcinek kończący sezon, jego część. Wszystko się dobrze skończyło. Pięknie, że na kolejną nie musimy czekać jak w przypadku 2 czy 3 :D tylko 2 tygodnie :D
Scena jak Sarah przychodzi do Chucka, a Morgan go wydaje - :) Ja się pogubiłem ostro. Po co ona przyszła i to co powiedziała... Chwilę wcześniej leci do DC? z Shawem, a teraz wyznaje 1 raz miłość Chuckowi i że z nim będzie? Czemu aż tyle czekała? W sumie wiadome to kobieta... Nikt ich nigdy nie zrozumie do końca - wiem z doświadczenia - ale przynajmniej w serialach mogli by tak nie komplikować xD
Morgan w team Bartowski :) Praducenci wiedzą doskonale co robić żeby serial podniósł jeszcze bardziej poziom. Bo teraz dopiero będzie dawka śmiechu po tym jak (nie mogłem w to sam uwierzyć jak Beckman telefonicznie "zatrudniła" Morgana... xD ) Teraz będa jaja z Morganem dopiero :D
On będzie jako taktyczna część grupy a jego wiedzę będą gry, filmy i seriale o szpiegach jak dzisiaj :D :D

Jesffster i Casey - nie no oni pojawiają się na kilkanaście sec w odcinku i są... genialni... :)

Casey/Sarah/Chuck - Marzenie Chucka spełnione w 100% i co teraz? Sarah jak widać zakochała się w nim już na początku 1 sezonu (ja wiedziałem, ze go dość lubie, ale to, że naprawde go kocha już wtedy...) Bryce, Cole, Shaw - oni jakoś mieli łatwy dostęp go Sary, każdy z nich szybko ją "zdobywał" pocałunek, sapała przy nich, a Chuck - jak widać to jedyne jej tak mocne uczucie.

Shaw - początek dobry, potem dobry, teraz... Tak kochał żonę, że dla zemsty przeszedł do Ringu :/ ? Daremne wytłumaczenie :/ CIA myślało, że jego żona zdradziła, więc zaleci jej zabójstwo świerzakowi Sarze, a Teraz Ring wygrał drugi raz. Przez zanich zginęła i Eva i Shaw. Mi się jego koniec wcale nie podobał - jakoś nie darzyłem do wielką sympatią (przez to, że Chuck musiał robić z siebie idiote przy nim przy Sarze głównie), ale jego koniec...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2010, o 19:15

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


Odcinek miał być końcem sezonu więc nie miał prawa zawieść. Szkoda tylko, że tak mało humorystycznych, elementów i brak Elle i Świetnego. Jednak to co było na najwyższym poziomie. Już początek dobry jak Chuck ratował Sarę. I jak się okazało nie było to wcale potrzebne jednak jako dowódca się sprawdził. I musiał odwoływać wsparcie powietrzne i czołgi xD

To, że Shawn zdradzi było jasne od początku, nie spodziewałem się, że o dzięki Morganowi wyjdzie na jaw. Jednak się do czegoś przydaję. Dla mnie jego występ w tym odcinku był najlepszy od kilku tygodni. To jak się zwalniał u Big Mike'a, dogadywał Caseymu albo gadał z Beckman świetne. I jeszcze został oficjalnm współpracownikiem Chucka.

Ostatnia akcja w Paryżu świetna. Była akcja i dramat. Chuck też w końcu się przełamał i zabił Shawa. Czyli skończyło się tak jak powinno. I jeszcze ta końcówka z Sarą :) Oby już nie bawili się w żadne odchodzenie i schodzenie. Szkoda tylko, że następny odcinek 27 kwietna...

Chuck spił się przy Guitar Hero i potem związał Morgana kablami od konsoli xD

Casey wrócił do roboty. Jednak wciąż liczę na świetne sceny z jego udziałem w BuyMore.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 16 kwi 2010, o 14:03

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


Tylko za szybko połączyli Chucka i Sarę... :/ Teraz zostało 6 odcinków dokupionych i na tym mogą prawdopodobnie serial zakończyć :/ Jak Chuck już ma Sarę to happy end w serialu. Teraz kilka odcinków od Sarze i Chucku jako szpiegach pracujących razem, kochających i się będących razem, więc po kilku odcinkach to się stanie nudne :/ i co potem. Serialu bez Sary, Caseya czy Morgana, Jeffstera sobie nie wyobrażam (Chucka nie wymieniam, wiadomo czemu :) ).
<<

Muppeciakk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 44

Ulubiony serial:
VM, Chuck

Postdodano 30 kwi 2010, o 09:20

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


No coś ty, dlaczego związek Sary i Chucka miałby już oznaczać definitywny koniec serialu? Było już sporo takich sytuacji, że wydawało się, że już serial nie będzie taki sam, a jednak kolejne odcinki zaskakiwały i okazywały się jeszcze bardziej interesujące. Ciągła gonitwa Chucka za Sarą jest fajniejsza? Nie sądzę. Ja myślę, że 'Chuck' teraz wkroczy na jakiś nowy poziom i będzie jeszcze ciekawiej.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 maja 2010, o 23:06

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


Genialny odcinek! Rzeczywiście mógłby posłużyć jako zakończenie sezonu, a myśle, że nikt nie pogardziłby też takim zakończeniem całego serialu.

Trzeba zwrócić uwage na muzyke, która była kapitalna.

Chuck/Sarah - YAY! Świetne.

Morgan. xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 cze 2011, o 15:39

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


Morgan został zatrudniony xD , ale jaja :P.
Świetna była ta jego rozmowa z Beckman :D , a wszystko dzięki Johnowi :).
Shawn okazał sie zdrajcą co było do przewidzenia, także to , ze szybkie porwanie Sary nie mialo na celu jej zabicie. A Chuck dość szybko sie przemieścił z miejsca na miejsca z pełna obstawą :P.
To że Chuck zastrzeli Shawna bym sie nie spodziewał , ale był gotowy zrobić wszystko dla Sary :). Końcówka genialna, wreszcie bez żadnych niespodzianek, no prócz Beckman , ale z nią też sobie poradzili :D.
Teraz ciekawe co bedzie , pewnie bedą dalej agentami o ucieczce teraz nie ma co myśleć, wogole co by było z Caseyem xD.
Casey :D , wytargował powrót do starej pracy :P.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 4 maja 2013, o 22:06

Odp: 3x13 - Chuck Versus the Other Guy


Morgan w CIA. Matko bosko kochano... :D
John się narobił w tym odcinku ;p
Myślałem, że John wcześniej zastrzeli Shawa. Dla mnie to jak zakończenie sezonu, a tu jeszcze 6 odcinków.
Jestem ciekawy, kiedy spieprzy się ten związek Chuck/Sara. Może chcieć ich rozdzielić CIA, ale szczerze w to wątpię. Nikt z nich pewnie nie zginie, a żadne nie odejdzie też dla kogoś innego. Bardzo ciekawa sprawa... Wygląda na to, jakby teraz byli naprawdę razem, ale nie będzie tak przecież przez następne dwa sezony.

 


  • Podobne tematy do 3x13 - Chuck Versus the Other Guy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.