Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

3x10 [Finale] » Skins » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 21 mar 2009, o 18:18

3x10 [Finale]

Spoiler:


Premiera: 26.03.2009
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 23 mar 2009, o 21:10

Re: 3x10 [Finale]

W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 mar 2009, o 15:04

Re: 3x10 [Finale]


Już tęsknie za Skinsami. Serio, ciężko mi będzie w czwartki/piątki bez nich. Przyzwyczaiłam się do tych ludków :P
Ogólnie to finał...jak na Skinsy był bardzo spokojny. Nie działo się nic aż tak szokującego i szałowego, ale na pewno nastąpił przełom jeśli chodzi o postacie.
COOK! oh my Cookie, tak mi go było szkoda! ale na szczęście na końcu odnalazł się w tej całej sytuacji. Effy podjęła decyzje...ileż jej to zajęło! ale cieszę się, że to był Freddie. Gdyby została z Cookiem to cała seria wydałaby się bez sensu.
Ale i tak nic nie przebije JJ'a. Ten człowiek jest boski! Normalnie największy progres w historii Skinsów :)
No i wyścig z babciami też był dobry xD uśmiałam się :D
Want your bad romance.
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 28 mar 2009, o 14:40

Re: 3x10 [Finale]


A nazwa odcinka to nie finale tylko Cook, Effy & Freddie.

Ogółem to nawet na koniec nie wyglądało, oj na pewno nie na koniec. Koniec powinien być mocny, takie wiecie jak w pierwszym sezonie. A tutaj takie uśmiechy na koniec itd. :P poza tym nawet nie pokazali końca wszystkich bohaterów, tak jakoś nie podeszło mi to.

Najśmieszniejszy moment to był z Freddiem, jointem w ustach i odgłosach z laptopa :d

No to czekamy do 2010 bo E4 już oficjalnie zapowiedziało 10 odcinków.
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 28 mar 2009, o 19:22

Re: 3x10 [Finale]


Mnie się podobał tylko granny race i widoczki w tym odcinku :]
Ogólnie to zawiodłam się, za małe "bum" na koniec sezonu, właściwie - żadne bum...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 mar 2009, o 20:11

Re: 3x10 [Finale]


Może właśnie o to chodziło. Że to BOOM to brak BOOM XD :D
Want your bad romance.
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 29 mar 2009, o 01:39

Re: 3x10 [Finale]


Brak boomu to brak boomu i nic tego nie zmieni, gówniany koniec, w porównaniu np. z końcem sezonu pierwszego :D

Ahh te śpiewane Wild World i potrącanie Tony'ego, to był boom!
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 29 mar 2009, o 19:47

Re: 3x10 [Finale]


Hmm, Episode Finale taki w sumie dziwny był... sama nie wiem jak się do niego odnieść, niby wcześniejsze sezony przyzwyczaiły nas do niesamowitych zakończeń, tak w 3 serii jakoś tak nie było.
W ogóle wszystko zakończyło się nijak (w sumie to nie można mówić tu o jakimkolwiek zakończeniu :P bo nic się nie wyjaśniło...)
Co mnie rozśmieszyło the most to GRANNIES MARATHON! xD genialne to było!
No i oczywiście mistrzem odcinka jest bez wątpienia JJ <3
W ogóle fajnie, że Cook, JJ i Freddie jakoś doszli do porozumienia i znowu jest między nimi OK (znaczy mam taką nadzieję)

Ogólnie to będę tęsknić za SKINSAMI! :(
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 30 mar 2009, o 23:51

Re: 3x10 [Finale]


misslost napisał(a):Mnie się podobał tylko granny race i widoczki w tym odcinku :]
Ogólnie to zawiodłam się, za małe "bum" na koniec sezonu, właściwie - żadne bum...

Zgadzam się w 100%. Spodziewałam się jakiegoś rewelacyjnego zakończenia, a tu nic. Poza tym brakowało mi w tym odcinku pozostałych, zwłaszcza Emily i Naomi. Wiem, że ich był poprzedni odcinek, ale mimo wszystko :p.

JJ był najlepszy. Jego rozciąganie się przed startem xD. Straight Edge'owcy też byli nieźli ;D

Płaczący, złamany Cook zrobił na mnie wrażenie. Brawa dla Jacka, bo zagrał rewelacyjnie :)

No to chyba tyle. Teraz rok czekania na następny sezon... :(
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 mar 2009, o 13:31

Re: 3x10 [Finale]


Oj czepiacie się. Może nie było BOOOOOM i takich innych, ale wydaje mi się, że nie o to chodziło. Nie miało być zaskoczenia, ten odcinek bardziej miał pokazać jak główni bohaterowie się zmienili. Gdzie zaszli. Widać to najlepiej po JJu i Cook'u.
Plus rozwiązanie trójkąta też było znacznym progresem.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 31 mar 2009, o 23:51

Re: 3x10 [Finale]


Rozwiązanie trójkąta zrobiło z finału cheesy love story a nie finał :P Zresztą mi nie chodzi nawet o to, że nie było boom, bo w sumie co tam, ale o to, że podzielili 2 ostatnie odcinki pomiędzy bohaterów i mając cały odcinek finałowy kręcący się wokół Effy było beznadziejnie.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 kwi 2009, o 21:52

Re: 3x10 [Finale]


Gdzie niby są bohaterowie z poprzednich sezonów którzy niby mieli się pojawiać czasami? Gdzie jest scena z baru jak wpadają i robią rozpierdziel? Myślałem że to będzie w tym odcinku, no szkoda. Ogólnie fajnie że odcinek o Eff, bo ją lubię najbardziej chyba, ale jednak chciałem jeszcze raz wszystkich zobaczyć, najlepiej właśnie w takiej scenie w barze że robią rozwałkę. JJ wymiótł. ;d KONIEC.
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 6 kwi 2009, o 14:04

Re: 3x10 [Finale]


Trailer poprzednich sezonów też nie był ujęty w odcinkach. Tak to już jest :]

Też żałuję, że nie pojawił się nikt ze starej ekipy. Chociaż Tony mógł na chwilę do domu wrócić i wpaść na Effy ;). Ale nawiązań do postaci było kilka.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 6 kwi 2009, o 17:07

Re: 3x10 [Finale]


Najlepsze nawiązanie do starej ekipy to był Cook z Sidem hahahaha, jak jego szafkę szkolną otrzymał w pierwszym odcinku. ;pp
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 kwi 2009, o 20:41

Re: 3x10 [Finale]


Albo Cook mieszkał w internacie [?] w pokoju Chrisa :)
Want your bad romance.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 kwi 2009, o 01:02

Re: 3x10 [Finale]


To nie był pokój Chrisa, jego pokój był na końcu korytarza i wyglądał inaczej. ;p Ale była też scena jak przyszedł Cook i coś tam pojechał na Anwara bo go spotkał. ;pp
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 kwi 2009, o 11:59

Re: 3x10 [Finale]


To był jego pokój! xD
było jak byt napisane Chris <3 fish czy coś takiego :P
Ty już mnie w sprawie Skinsów nie poprawiaj xD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 kwi 2009, o 17:30

Re: 3x10 [Finale]

A o czym wy właściwie mówicie?
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x10 [Finale]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.