Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 60
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 9
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 8

3x09 - The Dead and the Dying » Zakończone Seriale » Spartacus • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2013, o 01:10

3x09 - The Dead and the Dying

Spoiler:


--------------

- trochę się rozczarowałem. Oczekiwałem czegoś dużo mocniejszego przed finałem, a odcinek był stosunkowo spokojny. Było kilka bitek, fabuła poszła do przodu, ale dla mnie to cisza przed burzą. Przed epickim finałem, który sprawi że zostanie on zapamiętany na długu, a przynajmniej taką mam nadzieje.
- Neavia żyję. Agron żyję! W sumie bitwa nie skończyła się tak źle. Ona nie denerwowała, a Agron został tylko na chwilę ukrzyżowany - kolejny plus. Mocna scena z przybijaniem do krzyża. Ciekawe czy w następnym odcinku będzie tego więcej czy jednak to było jedyne nawiązanie. Liczę na to pierwsze, a Rzymianie mają widocznie na to ochotę.
- Tyberiusz nie żyję! Jak mnie to ogromnie cieszy. Szkoda, że ukatrupiła go Kore w taki mało widowiskowy sposób, chociaż może to i dobrze, śmierć nie warta zapamiętania, tak jak jego postać. Szkoda mi tylko Kore bo teraz nic dobrego jej nie czeka. Krassusa nie zabije, prędzej siebie
- mało Saksy! Jak oni mogą tak marginalizować tą postać? Nawet nie załapała się w kadr jak wyszli gladiatorowie, tylko ramię i nogę było widać. Chcę usłyszeć w finale jak mówi tym swoim brudnym językiem i przy tym zabija swoimi króciutkimi sztyletami.
- mało seksu. I bez to co było bez polotu. Nie do tego przyzwyczaił nas serial. Już lepiej jakby darowali sobie tą scenę z Cezarem i dziwką
- Pompejusz się pojawił! Ciekawe kto go zagra. Chciałbym w tej roli zobaczyć Kevina Sorbo choćby na kilka sekund. To by było piękne cameo. Zadziwiło mnie też, że reżyserem tego odcinka (i kilku poprzednich) jest Jolaos z Herculesa.
- Cezar ładnie podszedł Tyberiusza. Wiedział co święci i go wymanewrował w zasadzkę. Oby tylko ojczulek się nie dowiedział. Szczerze mówiąc to chciałbym ten spin-off z Cezarem. Potencjał w postaci jest i co najważniejsze sam nie wiem czy go lubię czy nienawidzę
- sceny na arenie przednie. Ryki tłumu, krew i piach. Cudo. Pięknie wypadła walka Spartakusa z dwoma rzymianami. I te finishery - czysta poezja. Będzie mi tego brakowało w przyszłym roku o tej porze.
- ostatnia scena też piękna. Nie sądziłem, że pożegnanie Gala tak wypadnie. Spalenie główki i wymienianie imion zmarłych. Aż ciary przeszły po plecach
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 kwi 2013, o 19:01

Odp: 3x09 - The Dead and the Dying


A jak dla mnie był to jeden z najlepszych odcinków serialu. :)

Rewelacyjne walki na zrobionej arenie. :)
Gannicus w chwali i glorii walczący jednocześnie z trzema Rzymianami ku uciesze widzów z pełnym uśmiechem na ustach...na to czekałem. :D
Spartacus też swoje pokazał, te finishery. :D

Argon jednak przeżył! Mocna scena jego ukrzyżowania, ciekawe, czy rzeczywiście nie będzie mógł już dzierżyć broni.

Cezar ładnie zrobił w jajco Tyberiusza, wysyłając go na śmierć w ręce buntowników. :)
Śmierć Tyberiusza była przeze mnie oczekiwana i cieszę się, że w końcu do niej doszło. :) Kore ma u mnie plusik. :P Chociaż myślałem, że to Cezar dokona zemsty na młodym Krassusie.

Zgadzam się z Cześkiem, zdecydowanie za mało Saksy jest w serialu. :( Jej styl walki zniewala mnie równie jak styl Gannicusa.

Genialne pożegnanie Kriksosa ze wspomnieniem imion poległych, pożegnanie godne Niepokonanego Gala!

 


  • Podobne tematy do 3x09 - The Dead and the Dying
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do War of the Damned



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.