Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

3x06 - Dying of the Light » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 paź 2008, o 22:23

3x06 - Dying of the Light

Spoiler:


-----

Adam :(
Ja nie wiem! po co go do serialu przywracali? żeby go zabić? strasznie marnotrawstwo genialnej postaci.
Papa Petrelli to niezłe ziółko, ale cieszę się, że zabrał moce Peterowi bo robił się naprawdę irytujący.

Podobały mi się sceny Claire i jej mam z tym psycholem bo były takie...creepy xD

Matt/Daphne, Hiro/Ando - całkiem przyjemne sceny, nawet Hiro mnie nie denerwował :P

Mohinder - fuj i ble i nie podoba mi się kim się stał. Jest po prostu naprawdę ble xD
Want your bad romance.
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 22 paź 2008, o 16:45

Re: 3x06 - Dying of the Light


Sezon zaczyna się naprawdę rozkręcać :D Zaczyna się prawdziwy wątek "Złoczyńców" :) Ostatnia scena mnie rozwaliła... i co teraz zrobi Peter i co zamierza jego ojciec. Przecież z mocą Petera może teraz totalnie wszystko !!
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 paź 2008, o 11:47

Re: 3x06 - Dying of the Light


Mi też podobały się creepy sceny z tym psycholem :P I to, że Peter nie ma swoich mocy. W ogóle to nie będę się powtarzać, bo musiałabym napisać to samo co blue :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 27 paź 2008, o 22:09

Re: 3x06 - Dying of the Light


No i teraz co Mr. Petrelli będzie bogiem :/ ??? Ma najwięcej mocy wszystkie, które Peter zaaobsorbował i napewno nie zawacha się ich uzyć :/ Z Petera zrobili ciote :/ Prawie wogóle nie używa swoich mocy, tylko by się użalał nad losem innych. Zamiast odrazu położyć wszystkich na łopatki jak wszedł do pomieszczenia to on wyciaga ręce, ogień. Tamten się niby postawił też z ogniem, ale Pit by go zmiótł jakby chciał. Nie mógł przeczytać w ich myślach ??? Nie no tłumaczy go to, że zobaczył ojca, który niby nie żył i zamieszany był więc się przytulił do tatusia nie zważając na nic, a ten bezczelnie moce mu zabrał. Mam nadzieje, że jakoś Pit jeszcze odzyska swoje mocy. Teraz Petera zastąpi chyba ' dobry wcielenie' jego od niedawna brata Sylara :) On ma tez dużo mocy, nie tyle co Pit, ale dużo. Teraz on będzie zbawiał świat... :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 28 paź 2008, o 00:22

Re: 3x06 - Dying of the Light


Odcinek niezły, Peter zawsze mnie denerwował, może nie będzie tak podskakiwał bez mocy teraz :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 28 paź 2008, o 10:27

Re: 3x06 - Dying of the Light


Arrow napisał(a): może nie będzie tak podskakiwał bez mocy teraz :P


No co prawda do prawda. On niby bardzo dobry, grzeczny i wogóle, ale mógł sobie zawsze pozwolić na zdenerwowanie i skakał ' tak nie można, to jest złe ' itd. i każdy w jego otoczeniu miał juz mroczki przed oczami :) żeby przypdakiem Pit się za bardzo nie wkurzył i nie zabił go z złości przypadkiem :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 lis 2008, o 02:48

Re: 3x06 - Dying of the Light


Masakra! Jeden z lepszych odcinków sezonu, gdyby nie beznadziejne sceny z Claire byłoby perfekcyjnie.

Adam zginął - to pierwsze zaskoczenie - zabicie takiej postaci to marnotrastwo, teraz wątpię że wróci on do serialu...

Piter stracił moc - coś niebywałego :) a już myślałem że razem z Sylarem będą zbawiać świat, niezły duecik byłby z nich :]

Mohindera już nie mogę znieść, ale mam nadzieje że przejdzie do obozu Phenarest(czy jak im tam).

Teraz przynajmniej wiadomo kto należy do złych a kto dobrych, po chaosie na początku powinien być względny spokój.

"My go nie porwiemy tylko pożyczymy" - Hiro jest genialny^^ tak samo jak wykombinował ze "śmiercią" Ando. Ta postać nigdy mi się nie znudzi :)

Meredith będzie pracować z Noahem, jeje będzie jej więcej :)

Mam nadzieje że niedługo Daphne przejdzie do tych dobrych, a może raczej "mniej złych" bo jako nowa postać przypadła mi do gustu i mogłoby być jej więcej.

I mam nadzieje że niedługo pojawi się Ellie bo to już 6 odcinków, a jej jeszcze chyba nie było w tym sezonie.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 lis 2008, o 14:35

Re: 3x06 - Dying of the Light


Claire i jej mama, jeden z nas jeden z nich, lol. ;p

Hiro: Panie Afrykański Issacku? XD

Nooo, ta walka Peta'a z Gebrielem w końcu mi się podobała, było coś więcej niż jedna moc i lanie się po mordach. :D

Jak on mógł zabrać Petemu moce! ;(
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 23 gru 2008, o 10:15

Re: 3x06 - Dying of the Light


Adam nie żyje. :( Jak mogli scenarzyści to zrobić? :/ Hiro ma szczęście, jest usprawiedliwiony od zabicia Anda. :D Ojciec Petrelli jest głupi, brzydki itp. itd. Nie lubie go baardzo. ;] Podoba mi sie duet Tracy/Nathan, ciekawe czy wydostaną się od Suresha. Pete bez mocy, może to i dobrze jak na teraz, nie ma głodu do zabijania. Te sceny z moją Claire były niefajne... Wogóle marnuje sie Claire wg mnie. ;]
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 3x06 - Dying of the Light
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.