Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x02 - Chuck Versus the Three Words » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 18 gru 2009, o 22:08

3x02 - Chuck Versus the Three Words

Spoiler:


Data emisji: 10.01.2010
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sty 2010, o 16:53

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


Galeria

Opis:
Spoiler:
<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 12 sty 2010, o 01:16

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


3x02 Chuck Versus The Three Words Ocena 8/10

Odcinek lepszy od pierwszego - bo pierwsze ponownie mogłem ujrzeć Mini Anden i po raz pierwszy obejrzeć Vinni Jones w akcji - bo po drugie Casey wyglądał, jak Obrefiuler świński blondyn - bo po trzecie, gdy główne postacie są zajęte akcją i mniej bawią, to zawsze można liczyć na mistrzowski duet Lester&Jeff.

+Vinnie'go Jones'a nie pochwalę za akcję, ale tylko za dwie sceny - Pierwsza z nich, to, gdy rozmawia przez telefon z Cariną i wali textem - Kocham cię słoneczko, przy czym jego wyraz twarzy i zmarszczone brwi rozbawiły mnie do łez i ta muzyka, wie ktoś, co to za kawałek leci ? I druga scena, to reakcja V.J na wygląd Caseya, no, co, też potrafi zacisnąć jak John

Obrazek


+Morgan... I Would like to say this is that night :P

+Lasery i orędzie Caseya hmm płakałem ze śmiechu :lol:

+Świetny trening Sary i Chucka.

+Jeff z napisem na koszulce "I like big butts and I cannon lie" :lol: :lol: :lol: Nie wiem, co on tam trzymał w ręce, ale wyglądało to na wiosło do podparcia :lol: i znakomity kawałek w tle.

+Mimo tego, co napisałem, poniżej, że powoli tracę cierpliwość do relacji Chucka i Sary, to przyznaję, że podobało mi się odtworzenie przez Sarę nagrania i to co jej powiedział Chuck.

+Miło znowu usłyszeć Sarę mówiącą po Polsku:-)



-Relację Chucka i Sary niebawem się znudzą i będą powtarzać to, co już z ich ust usłyszeliśmy, a tego powtórnie nie chce słyszeć. Brakuję do tej całej kolebki jeszcze Routha i Kreuk :-(
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 sty 2010, o 02:58

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


Zapomniałeś wymienić jednego z plusów - Karina i Sarah przebierają się na zaręczyny. Piękne dziewczyny z niebezpiecznymi zabawkami.

Ja nie wiem który odcinek mi się bardziej podobał. Uwielbiam Chucka i dla tego każdy jest dla mnie świetny. Akcja, humor i postacie zarówno pierwszoplanowe jak i drugo. Wszystko jest tu świetne.

Końcówka fajna jak Sarah mówi po polsku. Uwielbiam akie smaczki :)

Muszę sobie kiedyś powtórzyć pierwszą serię bo prawie w ogólnie nie pamiętałem Cariny. A szkoda bo jest fajna :D

Najlepsze momenty - Karina i Karl jak mówią do siebie dzióbku i dzióbeczku xD Świetne ;D I ta scena jak zabił tego gościa po rozmowie przez telefon. Taka radosna atmosfera wszyscy się śmieją i nagle robi tą swoją minę xD Końcówka też dobra jak Chuck to niego dotarła emocjonalnie. No i to czytanie przemówienia z kartki xD

Akcja w skarbcu fajna. Intersekt Chucka jest niezły, jeszcze tylko żeby nauczył się go używać. Dobrze że jest Sarah która ratuje zawsze sytuacje. Dobrze też że zobaczyła to nagranie.

Imprezę nerdów świetna. Ci to potrafią się bawić xD A sceny jak Jeff z Lesterem, a potem Morgan przyszli do Karla i jego chłoptasi to jedne z najlepszych :D

Końcówka Kariny i Morgana też świetna xD I to jak się za nią uganiał przez cały odcinek, a ta nawet nie pamiętała jego imienia :D

Casey jako ojciec Kariny xD stanęło jednak na wujku xD I to jego przemówienie. Cudne ;)

Rozmowa pani generał z tym tajemniczym gościem intrygująca. Ciekawe o co chodzi. Obyśmy w następnym odcinku czegoś się dowiedzieli.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 12 sty 2010, o 09:33

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


Kurcze 3 sezon naprawde zmienił się trochę w sceneri więcej :)

Na poczatek jakim cudem udało się Morganowi wskoczyć do łóżka Karinie :D ? Co ona chce być jak Sarah? (już to mówiła w 1 sezonie :) )

Jakie one mają piękne ciała. Ivone widać nie ma wielkich oporów do pokazywania się w bieliźnie na dużym ekranie, w sumie nie ma się czego wstydzić :) nieźle podobrana muza :)

Chuck i Intersekt. Widać jak Chuck ma uczucia w równowadze to Intersekt, flashe ma na zawolanie :) Wkurzała mnie ta sytuacja z Sarą i Chuckiem, zamiast dać mu się wygadać i po kłopocie to dopiero pod koniec odcinka się popłakała (no może za dużo powiedziane :) ale łzy miała ). Ciężko im się będzie teraz pracować, ona wie, że on ją kocha, ale stawia Spy ponad wszystko narazie, a on już też wie, że ona go kocha, i wie, że ona jest zła, że znią nie uciekł :) Heh fajnie namieszałem :D
Tylko, że Chuck nie będzie prawidziwym szpiegiem, bo on się uczuć nie wyzbędzie napewno. Jak na treningu nie dał rady strzelić do kolesia, a jakby to zrobił to Beckman by była zadowolona...

Big Mike is Back :D Też się zmienił, garniak teraz :)

Jeffster - bez adnych zmian i to mnie cieszy :D :D ! Oni mają taki mały udział w odcinkach, ale jak mają swoje "5min" :) to je wyskorzystują genialnie :D
Jaja tez będę jak Chuck i Morgan razem mieszkają możliwe, że w jakimś odcinku Morgan odkryje prawde :)

Co do mówienia po polskuu to ciężko wypałać, bo tylko za tobą też :) to "też" fajnie wymawia przez "sz" nie "ż" :) Po jakiemu Karina gadała czeski? :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 12 sty 2010, o 15:11

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


Oj chciałbym być w tym pokoju gdy Sarah i Carina się ubierały :P tylko bez żadnej broni najlepiej :D

Big Mike wrócił ale chyba będzie trochę inaczej niż za starych dobrych czasów gdy wszyscy się obijali w Buy More.

Casey jako wujek Johny dobre :D
Super scena gdy Chuck kradł tą walizkę, tak się namęczył a potem tak głupio się zatrzymał przed drzwiami i uruchomił alarm, potem jeszcze jak mówił do Sarah z tego pokoju a tam 2 bandziorów stoi i się zastanawia o co chodzi :P
Teraz polegają na intersekcie w akcji, ale Chuck nigdy nie będzie prawdziwym szpiegiem z prostego powodu - nie potrafi zabić.

Pomysł z fontanną alkoholu bardzo fajny.
Genialna akcja jak Carina dosypuje do piwa coś usypiającego i potem po kolei Lester, Jeff i Morgan to piją i padają :D
Morgan powiedział "nie" Carinie i jak na tym wyszedł, tylko mu pozazdrościć.

Ogólnie mamy dobrego Chucka, który coś popsuje w czasie akcji i potem ładnie to naprawi na koniec.

To teraz pozostaje oglądnąć 3 odcinek, w domu już czeka, jeszcze tylko 4 godzinki :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 sty 2010, o 15:44

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


Odcinek lepszy od poprzedniego, dużo bardziej mi się podobał. Szczególnie Sarah/Chuck. :P Jak w poprzednim odcinku mi sie to wszystko nie podobało, to w tym było dużo lepiej. Najlepsza była scena walki i moment, w którym Chuck mówi 'i love you'. :P

Carina też była fajna, szczególnie mnie rozwaliła końcówka z Morganem. :D I wogóle ściana z butami... :P

Casey. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 29 maja 2011, o 21:58

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


Dobry odcinek, fajnie znów było zobaczyć Carine , szkoda , że nie zagości na dłużej :) , scena gdy wraz z Sarą sie przebierają i uzbrajają świetna ! :P.
Między Chuckiem a Sarah znów zaczyna sie układać , zwłaszcza po usłyszeniu tego nagrania , Sarze napewno przejdzie :).
Lasery były dobre, a Casey rozśmieszył mnie swoją przemową :D.
Imprezka całkiem niezła , Jeffster chcieli sie napić no i Morgan tez , wszyscy padli :).
W BM póki co nic ciekawego , poza radą Mike w sprawie
Cariny :).
No i końcówka bardzo ciekawa. Morgan z Carina :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 3 maja 2013, o 23:06

Odp: 3x02 - Chuck Versus the Three Words


Ten trzeci sezon będzie naprawdę mocny...
Carina to chyba moja ulubiona postać epizodyczna :) Jest nawet lepsza od Jill. Miło było zobaczyć, że nie próbuje wszystkiego zrujnować jak 49-B tylko pomóc swojej przyjaciółce. Wygląda na to, że może zacząć się między nimi układać. Zaczynam poważnie myśleć o uśmierceniu któregoś z nich na samym końcu serii :D

 


  • Podobne tematy do 3x02 - Chuck Versus the Three Words
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.