Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

2x08 - Four Months Ago » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 lis 2007, o 19:55

2x08 - Four Months Ago

The events of the "missing four months" are explored. Mr. Bennet moves his family to California, while Maya and Alejandro discover they must make their way to the U.S. Meanwhile, a mysterious killer stalks the previous generation's Heroes.

Data emisji: 12 listopada
See you in another life, brother...
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 9 lis 2007, o 16:49

Re: 2x08 - Four Months Ago (spoiler)


zapowiada się fajny odcinek...=] Teraz chyba będzie wszystko jasne już...=] Szkoda tylko że znowu będą bliźniaki..=/ skoro akcja jak uciekają jest nudna to co dopiero jeśli będzie pokazane ich życie przed...=/
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 lis 2007, o 16:51

Re: 2x08 - Four Months Ago (spoiler)

Want your bad romance.
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 13 lis 2007, o 16:30

Re: 2x08 - Four Months Ago


Odcinek... zajefajny, zresztą jak zawszę!! :) Wiele się wyjaśniło i to jest na korzyść tego odcinka. A co sądzić o Adamie i Firmie to już sam nie wiem. W poprzednim odcinku Firma była ukazana z dobrej strony, a w dzisiejszym z tej złej... to jak to w końcu jest :D Bardzo podobała mi się scena ukazania wybuchu Petera i obrażenia jakie miał po nim Nathan, zrobili to profesjonalnie!! Odcinek nie ciągnie może fabuły dalej, ale dużo wyjaśnia dlatego 9,6/10!! A teraz to się pewnie zacznie !! Adam i Peter razem "Save the World..."
Tylko czemu jest ten *#@% strajk!! Przecież to totalne nie porozumienie!! Niech chociaż nie kończą już teraz serii, a zrobią przerwę w emisji!! Ja nie chce znowu potem czekać 1 rok na następną serie, albo w ogóle jej nie zobaczyć :/
Obrazek
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 13 lis 2007, o 16:45

Re: 2x08 - Four Months Ago


odcinek przedni ;] coraz bardziej lubie adama, i niemoge się doczekać spotkania jego i Hiro :D fajnie że zostawili te wyjaśnienia na później, a nie dali wszystko w 1 odcinku serii ;]
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 13 lis 2007, o 18:54

Re: 2x08 - Four Months Ago


Aaa teraz mi się przypomniało!! Gdy oglądałem nawet tego nie zauważyłem!! NIE BYŁO NIC O SYLARze!! Kiedy się tego dowiemy... przecież to jest ważne, kto go wciągnął do tych kanałów wtedy! :/
Obrazek
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 13 lis 2007, o 19:01

Re: 2x08 - Four Months Ago


O Sylerze to chyba się długo nie dowiemy...=] Według mnie on został zepchnięty na drugi plan...=] A jego miejsce zajął Adam...=] Chociaż sam nie wiem czy Adam jest dobry czy zły...=] Dobrze że Peter sobie przypomniał wszystko..=] Teraz sie zacznie...=] Odcinek fajowy, nawet nie było tak dużo bliźniaków...=P Jedyne o co można się doczepić to te przejścia szybkie "miesiąc temu" itp...czasami to wkurzało...=/
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lis 2007, o 19:06

Re: 2x08 - Four Months Ago


Sylara dużo nie będzie bo Zach kręci film i dlatego od początku było wiadomo, że Sylara będzie mniej.
Want your bad romance.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 13 lis 2007, o 19:18

Re: 2x08 - Four Months Ago


mateusz698 napisał(a):przecież to jest ważne, kto go wciągnął do tych kanałów wtedy! :/


To bylo chyba w 4 odcinku...Candice powiedziala ze go uratowala.

Odcinek dobry, duzo rzeczy sie wyjasnilo. podobno po 10 odcinku ma byc jakas przerwa... ciekawe jak dluga.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 13 lis 2007, o 21:29

Re: 2x08 - Four Months Ago


Well, odcinek nie powalił na kolana. Odcinek uzupełniający wiedzę nie okazał się wg mnie najlepszy.

Potwierdziły się moje teorie na temat twarzy Nathana, aczkolwiek sposób w jaki odzyskał siły witalne był trochę inny.

No i znowu nie wiadomo jaka jest Firma. Jest zła czy dobra? A może jest pośrodku? I postać Adama ciekawa, wg Firmy to manipulator i wcielenie zła a w odcinku nie wyglądął na takiego.

Żałuję tylko, że nie było nic o Sylarze
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 lis 2007, o 00:22

Re: 2x08 - Four Months Ago


Trochę to denerwujące - raz odcinek dobry, a raz zły. Niech się w końcu ustabilizuje ;) Dowiedzieliśmy się kilku rzeczy z przeszłości(jak zginął DL) i co najważniejsze o Adamie. Nie mam pojęcia kto jest dobry, a kto zły. Teraz jestem skłonny uwierzyć, że to Adam chcę uratować świat, tylko jak on to rozumie. Szkoda, że nie było Banetta.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 14 lis 2007, o 00:27

Re: 2x08 - Four Months Ago


fajny odcinek bardzo mi bylo szkoda Niki i DL... dobrze ze Peter jest soba znowu... z tym Adamem to ciekawa sprawa poczekamy na Hiro... ciekawe co Firma w koncu zrobila Niki... szkoda że nie pokazali Claire... z Nathanem to myslalam że Matka go wyeczyla a tu jednak Adam...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lis 2007, o 09:56

Re: 2x08 - Four Months Ago


bluevein napisał(a):Sylara dużo nie będzie bo Zach kręci film i dlatego od początku było wiadomo, że Sylara będzie mniej.

I dlatego mam nadzieje, że Adam będzie ZŁY :evil: Choć liczę, że jednak Sylar będzie się sukcesywnie pojawiał, bo Heroesi bez Sylara to nie Heroesi :P

Dobrze, że Peter sobie wszystko przypomniał; może dzięki Adamowi przestanie być taki wymemłany :P

Inne wątki; Niki, Maya i Alejandro nie zaciekawiły mnie. Szkoda, że nie było Mohindera i Suresha bo ostatnio polubiłam ich wątek ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bishop

Użytkownik

Posty: 17

Postdodano 14 lis 2007, o 10:03

Re: 2x08 - Four Months Ago


hmmmm.... odcinek dość mocno pokrył się z moją teorią stworzoną w poscie do poprzedniego... a więc tak jak pisałem wspólna ucieczka i Haitańczyk....
teraz ciągle pozostaje pytanie które postawiłem wcześniej czy wizja przyszłości to był sen czy jednak przyszłość...

Firma święta nie jest i rozwalenie jej w pył by się przydało:)

Według mnie niestety kluczowa póżniej może się okazać nowa dziewczyna Petera i dzięki niej Peter nie podda się całkiem Adamowi..
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 lis 2007, o 01:26

Re: 2x08 - Four Months Ago


Odcinek bardzo mi się podobał, sporo zostało w nim wyjaśnione (zwłaszcza co się działo z Peterem i Nathanem po wybuchu oraz bliższe ukazanie Adama, no i śmierć DL'a). Szkoda, że zabrakło w nim Sylara, Claire, Benneta i Hiro, ale wszyscy by się w odcinku nie zmieścili. :D Nie mogę się doczekać spotkania Adama z Hiro, jestem przekonany, że będzie to bardzo fajna scena. :D Po tym odcinku nie można dobrze ocenić Firmy, bo w końcu nie wiadomo czy jest zła, czy dobra? Powstają nowe pytania dotyczące Adama, to bardzo ciekawa postać. :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 lis 2007, o 16:35

Re: 2x08 - Four Months Ago


Ja mam nadzieję, że Adam będzie dobry ;) Ale przewiduję scenariusz, że okaże się zły i będzie próbował sprowadzić na złą drogę Petera :D

Odcinek wiele wyjaśnił, szkoda, że nie było cheerleaderki i Westa. I potwierdziła się też moja teza, że Adam jest nieśmiertelny, zastanawiam się tylko, czemu siedział tam 30 lat w tym pomieszczeniu firmy, skoro chyba w poprzednim odcinku czy tym, była mowa, że potrafi to samo co Peter.
See you in another life, brother...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 15 lis 2007, o 19:00

Re: 2x08 - Four Months Ago


Klatus napisał(a): zastanawiam się tylko, czemu siedział tam 30 lat w tym pomieszczeniu firmy, skoro chyba w poprzednim odcinku czy tym, była mowa, że potrafi to samo co Peter.


Nie pamiętam żeby było coś na ten temat w poprzednim odcinku. W tym była mowa, że Peter może to samo co Adam i chodziło o regenarację pamięci
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 15 lis 2007, o 21:58

Re: 2x08 - Four Months Ago

Racja, już na siłę chciałem znaleźć dziurę w całym :]
See you in another life, brother...
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x08 - Four Months Ago
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.