Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

2x01 - Four Months Later » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 wrz 2007, o 13:22

2x01 - Four Months Later

In the season finale of the first season we can see a preview of the Volume Two. Hiro lands in a grassy meadow. As he looks around him, he spots a group of samurai archers raising their bows towards him — he turns to run, but realizes that it is in fact the hero Kensei, poised behind Hiro, that they are about to attack. The subtitles then note that Hiro is outside Kyoto, Japan, in the year 1671. In a moment of confusion, Hiro curses in Japanese. Before anyone can act, the entire landscape is darkened by a total solar eclipse which creates the logo seen at the beginning of each episode.The season premiere picks up four months after the May finale. The Bennets have relocated to a new town in California, where Claire is going to school again. Claire has a new boyfriend in Season Two, and is trying to get back to being a normal teenager -- including sneaking out at night. Hiro will be stuck in feudal Japan for several episodes. There he meets his childhood hero, Takezo Kensei (new series regular David Anders). Sylar survived the altercation in the season finale. Actor Zachary Quinto will be a series regular in Season Two. New villains will come to the fore early in the second season, especially one (alluded to by Molly Walker in the season finale) who is much, much worse than Sylar

Data emisji: 24 września 2007
Ostatnio edytowano 26 wrz 2007, o 06:32 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 18 wrz 2007, o 18:45


Na Heroesow bardziej się napaliłem niż na PB. Sezon moze byc lepszy niz poprzedni :]
<<

benji

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 19 wrz 2007, o 13:42


no pierwszy odcinek PB nie zaskoczył w sumie niczym więc jedyna nadzieja w Heroes
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 wrz 2007, o 19:36


No zapowiada się ciekawie ... ciekawe co z Peterem i Nathanem
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 20 wrz 2007, o 16:03


sufer napisał(a):No zapowiada się ciekawie ... ciekawe co z Peterem i Nathanem


Z Nathanem nie wiadomo, wg mnie on zginie bo nie miał zdolności samoleczenia( chociaż kto wie ;) ). Natomiast,Peter na pewno przeżyje, przecież w odcinku "Five Years Gone" żyje i ma bliznę na twarzy. Ciekawy jestem czy pokażą, jak się rekonstruuje po wybuchu. :cool:

Racja, sorki za błąd (czas robi luki w pamięci), juz poprawione
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez KraX, łącznie edytowano 2 razy
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 21 wrz 2007, o 10:25


Mam nadzieje, że ta seria będzie tak samo dobra jak pierwsza :D
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2007, o 15:24


Z Nathanem nie wiadomo, wg mnie on zginie bo nie miał zdolności samoleczenia( chociaż kto wie ;) ). Natomiast,Peter na pewno przeżyje, przecież w odcinku "Five Years Gone" żyje i ma bliznę na twarzy. Ciekawy jestem czy pokażą, jak się rekonstruuje po wybuchu. :cool:


Ja się o Nathana nie martwię. Pewnie poleciał, zostawił brata i uciekł ;)
<<

Dean

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 29

Postdodano 23 wrz 2007, o 18:54


Jak większość chyba ;) Proma są rewelacyjne :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2007, o 17:54


Też czekam na Heroesów. Fajne wałki się porobiły w ostatnich odcinkach. Serial mnie niesamowicie wciągnął. A 2 sezon zapowiada się jeszcze bardziej zajebiście. Jak ktoś powiedział wcześniej, też mam większe ciśnienie na Heroesów niż na PB. Zobaczymy, już dzisiaj premiera.

P.S. Ciekawe, jak poradzi sobie Hiro wśród samurajów. :]
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 24 wrz 2007, o 18:02


Nie wiecie jak będą wybierane nowe posatcie do Heroesów?? Chodzi mi czy bedzie jakis system głosowania na bohaterow Heroes: Origins
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Gość

Postdodano 25 wrz 2007, o 11:22


a czemu to ma az 700 mb - czyzby 1,5h ?
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 25 wrz 2007, o 16:17


odcinek ma 51 minut, ale jest zajebisty. Wiedziałem że na czym jak na czym, ale na Herosach sie nie zawiode. Odcinek przedni, wiele się wyjaśniło a propo ostatniego odcinka 1 sezonu, i doszło sporo nowych zagadek ;]
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 wrz 2007, o 16:21


Nie to poprsotu lepsza jakość obrazu!! Jestem po odcinku i muszę powiedzieć bomba!! :cool: Dla mnie napewno lepsze od Prison Break!! Tam to jest to zwykłe odgrzewanie kotleta, a tu nowe wątki, nowa zła postać itd, itp! Normalnie cudo!! Aaa i jeszcze ci dwaj nowi bohateowie... :) Mi się podobają ich postacie, bardzo ciekawe.
Hehe śmiać mi się chciało jak Mr. Bennet pokazał temu pracodawcu kto tu tak naprawdę ma władzę :P, albo potem ta ich kolacja rodzinna... (Nie oczywiście wszyscy się cały dzień nudzili :PP) Tak więc odcinek na bardzo wyskokim poziomie. Niezłe akcje, dużo tajemniczości (ciekawe co to za niski człowieczek był tym zabójcą...), i śmiechu!! I za to kocham Heroes 10/10!! Chwała producentom :pada:
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 wrz 2007, o 20:25


Odcinek mnie zawiódł, nie wiem czego dokładnie się spodziewałam, ale na pewno nie tego, że wszyscy będą się ukrywać po kątach, to taki powrót do połowy sezonu, gdzie wszyscy się ukrywali i próbowali dopaść Firmę, teraz jedynie [chwilowo] nie ma wątku ratowania świata. Nie wydarzyło sie praktycznie nic nowego, Claire poszła do szkoły, Nathan się rozpił [chociaż widok w lustrze był fajny, ale mniej więcej tego się spodziewałam, chociaż jestem ciekawa jak to robi], takie to o niczym było, i do tego Peter pojawił się tylko przez kilka sekund. Wątek z Hiro ratującym swojego bohatera, który nie jest tym kim powinien, również nie przypadł mi do gustu.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 wrz 2007, o 20:26


mateusz698 napisał(a):Dla mnie napewno lepsze od Prison Break!
Zgadzam się zdecydowanie lepsze ... Claire która za wszelką cenę nie chce się wyróżnić ... a i Bennet jak wykręcił tego paluszka managerowi.
Kapitalny odcinek ... ciekawe kto zabił ojca Hero ... a i Hero spotykający swojego "bohatera", lol ... anglika :P
Ciekawe co będzie dalej z Perem ... stracił pamięć i teraz pytanko czy ją odzyska a może terez to on będzie tym złym ???
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 wrz 2007, o 21:08


Warto było czekać, chociaż trochę sie zawiodłem po ostatnim odcinku 1 sezonu. Heroes powrócił z klasą :D Chociaz to było do przewidzenia ze Peter przeżyje.

PS: Mi rowniez podobaja się nowi boheterowie :)

Ocena: 9/10
trust him... he's a doctor!
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 25 wrz 2007, o 22:37


ale trzeba przyznać że 1 odcinek nowej serii jest o wiele lepszy od 1 odcinka 3 serii prison break'a :]
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 wrz 2007, o 23:27

Uważam całkowicie na odwrót.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Four Months Later
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.