Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

2x01 - Four Months Later » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 26 wrz 2007, o 13:16

Obydwa seriale byly super :P ,daje po 50% Heroes&Prison Break=100% :P :)
:):):)
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 26 wrz 2007, o 16:08


Niektórzy myślą, ze tą osobą, co zabila ojca Hiro jest Nathan, ze to taka jego zemsta za Petera. Bo on wpadł na początku na Ando i był z matką, kiedy znalazła to zdjęcie. A wy, co o tym myślicie?

A ten West, ten chłopak ze szkoły Claire trochę mnie przeraził na końcu:D Tak śledzić dziewczynę, i co on też lata?

A ta dziewczyna Maya, jaką ona ma zdolność? Współczuję jej, na niej to rzeczywiście widać wyraźnie, jakie zdolności mogą być niebezpieczne, gdy nie wie się, jak sobie z nimi poradzić, jak je kontrolować.

Fajnie, ze Mohinder i Pan Bennet pracują razem:)

Kto zamknął Petera? Biedaczysko pamięć stracił. Ale się Claire i Nathan ucieszą, ze zyje!:D

Ciekawi mnie strasznie, kto jest TYM złym,który śni się Molly. Znamy już go, czy raczej nie?

A dla mnie te sceny Hiro z tym samurajem były smieszne:) To się Hiro trochę rozczarował:D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2007, o 18:18


Jak na otwarcie sezonu odcinek mnie zawiódł. Claire się ma nie wyróżniać, a jej ojczulek z Mohinderem rozpracowuję firmę. Dobrze, że przynajmniej poznała Westa, może być ciekawa para.

Nathana z brodą nie poznałem. Wygląda jak jakiś kloszard :) Dziwne, że nadal z mamusią mu się układa.

Najbardziej spodobał mi się wątek z Molly i jej straszydłem. Będzie ciekawie :)

Idol Hira jest anglikiem i to w dodatku pijak i kombinator.

Szkoda tylko, że nie pojawił się Sylar. Może kiedyś :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 26 wrz 2007, o 22:26


Niektórzy myślą, ze tą osobą, co zabila ojca Hiro jest Nathan, ze to taka jego zemsta za Petera. Bo on wpadł na początku na Ando i był z matką, kiedy znalazła to zdjęcie. A wy, co o tym myślicie?
To ja już bym bardziej stawiał na matkę Nathana.
<<

Gość

Postdodano 26 wrz 2007, o 22:55


Claire ma się nie wyróżniać, a jej nowy kolega sobie lata :D
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 27 wrz 2007, o 13:55


Odcinek super :D Kontynuuje stare watki wprowadzając częściowo nowe:
A ta dziewczyna Maya, jaką ona ma zdolność

wydaje mi się że to jest cos w rodzaju plagi - ci ludzie mieli takie dziwne oczy.

Wątek Hiro jak zwykle genialny :] Ten anglik też jest niezły - fajnie dostał z liścia :D

Szkoda tylko, że nie pojawił się Sylar. Może kiedyś

Chyba już w następnym odcinku- cos takiego widac na trailerach na youtubie.

No i Claire-może byc ciekawie. W sumie fajną parkę mogą tworzyc z tym chłopakiem. Dzieci tez z tego będą wyjątkowe :hah:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 27 wrz 2007, o 14:21


Nie zawiódł mnie ten odcinek :D Czuję, że moją kolejną ulubioną postacią będzie ten Anglik z przeszłości :hah: Nowe postacie widać, że sporo wniosą co mnie cieszy. Zastanawia mnie czy to, że Nathan widział się przez chwilę w lustrze spalonym będzie miała jakiś wpływ na fabułę w dalszych odcinkach.
.
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 27 wrz 2007, o 15:34


mnie się odcinek podobał, bardzo podobal mi sie sam poczatek, ta narracja, poprostu super to zmontowali

najbardziej zaintrygowal mnie ten West ze szkoły Claire, ciekawe czy bedzie dobry czy zły i czy posiada jeszcze jakies zdolnosci oprócz latania.
pozatym nowe zagadki: kim jest ten tajemniczy zabójca?, co dokładnie dzialo sie z Peterem przez ten czas?, jaka rolę odegra Maya wraz ze swoim bratem?


Przyznam sie równiez że Nathan trochę mnie zaskoczył ze sie doprowadził do takiego stanu, a na dokładkę ten Anglik

nie moge sie juz doczekac jak rozwinie sie ta sytuacja ;)
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 27 wrz 2007, o 16:46


sufer napisał(a):
Niektórzy myślą, ze tą osobą, co zabila ojca Hiro jest Nathan, ze to taka jego zemsta za Petera. Bo on wpadł na początku na Ando i był z matką, kiedy znalazła to zdjęcie. A wy, co o tym myślicie?
To ja już bym bardziej stawiał na matkę Nathana.


Co wy w ogóle gadacie...=D To nie może być ani Nathan ani jego mamusia,bo to jest ktoś z 9 założycieli tego ich śmiesznego związku...=] Poza tym ojciec Hiro powiedział,że się nie spodziewał że to będzie on/ona więc raczej wątpię że to któreś z nich...poza tym ta osoba nie była dość wysoka i nie było jej na dole, więc ma jakąś moc a mama Nathana nic nie ma...=]=D
Oglądam: Heroes, Prison Break, Greek, Gossip Girl
W kolejce: Kyle XY
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 27 wrz 2007, o 19:02


Odcinek super :D Nie zawiódł jak pierwszy odcinek 3 sezonu PB
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Gość

Postdodano 27 wrz 2007, o 19:30


Dobre nawet bardzo i ciekawi mnie również jaki związek ma czerwony znak na zdjęciach z Peterem (on ma taki wisiorek na szyi) czyżby był w to zamieszany ale z jakiegoś powodu nic nie pamięta, no i jeszcze ta parka z Meksyku ciekawe w jaki sposób ona zabija, jednym słowem sporo pytań po pierwszym odcinku, aż się nie mogę doczekać co dalej.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 27 wrz 2007, o 20:18


Zasugeruję zdolność jaką posiada matka Petrera i Nathana. Jak Nathan patrzył w lustro miał cała poparzona twarz. Więc może jego matka posiada zdolności kamuflujące tzn potrafi sprawic że nie widać tych poparzeń albo potrafi leczyc coś jak Linderman
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 wrz 2007, o 22:44


KraX napisał(a):Zasugeruję zdolność jaką posiada matka Petrera i Nathana. Jak Nathan patrzył w lustro miał cała poparzona twarz. Więc może jego matka posiada zdolności kamuflujące tzn potrafi sprawic że nie widać tych poparzeń albo potrafi leczyc coś jak Linderman


Ale historie opowiadasz :) Te poparzenia się mu tylko przewidziały. Trapią go wyrzuty sumienie lub coś w tym stylu.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:23


Nathan ma prawdopodobnie poparzoną twarz po wybuchu Petera.

Odcinek trochę nudnawy, bo wprowadzający nas w to co dopiero będzie się działo. Cieakwe kiedy pojawi się Kirsten Bell ;)
See you in another life, brother...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:40


odcinek nie powalający ale bardzo fajny... ciekawe co się wydarzyło miedzy Peterem i Nathanem jak wrócił?! Może faktycznie miał poparzona twarz ale ktoś mu pomogl może Peter albo Ci ktorzy Petera wysłali w kontenerze... zreszta czy to naprawde Peter w koncu mial ten dziwny znak na szyj... West lata tak jak Nathan mogli zrobić coś lepszego z nim,np.: mogli zrobić z niego kamelona... no chyba ze jest kolejnym nieślubnym dzieckiem Nathana jak Claire... Mohinder bardzo fajnie sie zaprezentował... a tym co sie śni Molly może jest Sayler...

całkiem fajnie napewno bede ogladac dalej w drugim zapewne sie pojawi DL i Jessica i inni nowi bohaterowie...

Maya i Alejandro pozytywnie odebrani przeze mnie... :>
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 28 wrz 2007, o 12:35


Odcinek spoko. Nie moge sie doczekac powrotu Sylara:) Ci ludzie ktorych zabila Maya wygladali jak po zarazeniu wirusem Eboli- moze Maya ma taka zdolnosc. Nie sadze aby osoba ktora zabila ojca Hiro byl Nathan. Jest to jakas nowa postac pewnie z kims spokrewniona. Swoja droga ciekawe jaka ma zdolnosc...
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 28 wrz 2007, o 14:15


Odcinek bez fajerwerków, ale 10 razy lepszy niż 2 odcinek PB. Mi akurat nowi bohaterowi sie nie podobają, może sie rozkręcą ale póki co jestem na nie. Jak zobaczyłem Hiro to od razu nastrój mi się poprawił :] Akcje Benneta ze swoim szefem przednia :D I jeszcze ten tekst "Tu wszystko jest takie jak w Teksasie...no może poza nią" nieźle :] Podejrzewam że będzie jeszcze lepiej. Narazie w miare pozytywnie.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:16

Ze wszystkich wątków to najnudniejsi byli nowi bohaterowie, mam nadzieję, że Kristen/Elle od początku mi się spodoba bo Maya i Alejandro to jakaś porażka w chwili obecnej :P

Najlepszy jest Takenzo i nowy znajomy Claire, jest taki creepy :P
Want your bad romance.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Four Months Later
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.