Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

2x01 - Four Months Later » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007-2008

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:18

KraX napisał(a):Zasugeruję zdolność jaką posiada matka Petrera i Nathana. Jak Nathan patrzył w lustro miał cała poparzona twarz. Więc może jego matka posiada zdolności kamuflujące tzn potrafi sprawic że nie widać tych poparzeń albo potrafi leczyc coś jak Linderman


Dobra prozpozycja, KraX. Tego bym nie wymyślił. :P
A co do odcinka to był bardzo dobry, fajne tematy i wątki powchodziły, parę odlotowych mocy, np. ten koleś zamieniający wszystko w złoto ;D też tak bym chciał ;D, nowi bohaterowie. Ciekawy jestem, co będzie się teraz Peterem działo, kim jest ten zabójca ojca Hiro, kim jest ten zły, który widzi Molly. Jak widać sporo pytań przyszło i to już w pierwszym odcinku. No cóż czekamy na drugi, a ten już w poniedziałek. ;P
<<

Bella

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 40

Lokalizacja: Odległa galaktyka

Postdodano 29 wrz 2007, o 12:42


Super odcinek, jak na początek sezonu :) Szczerze powiem, że można sie było tego spodziewać, że Peter nie wyjdzie z tego w 100% w porządku (w końcu coś się musi dziać, nie:)? ). No a że przeżyje, to tego byłam pewna, bo przecież jest jeden z najbardziej lubianych postaci w tym serialu :). A jeśli chodzi o Matta, to powiedzcie mi, bo nie za bardzo mi idzie z angielskim... Czy on się tylko opiekuje Molly, czy zamierza ją może adoptować, czy już to zrobił?

Moja ocena odcinka - 9/10
Tak naprawdę życie zaczyna się po śmierci...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 wrz 2007, o 16:25


Bella napisał(a):A jeśli chodzi o Matta, to powiedzcie mi, bo nie za bardzo mi idzie z angielskim... Czy on się tylko opiekuje Molly, czy zamierza ją może adoptować, czy już to zrobił?


Matt Parkman opiekuje się Molly razem z Mohinderem i jest po rozwodzie z żoną.
<<

Bella

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 40

Lokalizacja: Odległa galaktyka

Postdodano 29 wrz 2007, o 19:28


Po rozwodzie? Kurczę, ze mną naprawdę jest źle, skoro nawet tego nie wyłapałam :D :hah:
Tak naprawdę życie zaczyna się po śmierci...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 wrz 2007, o 16:51


nom wspominał o rozwodzie..

kurcze ale ledwo poznałam Nathana na końcu.. tak patrze, kto to kurka jest i dopiero w ostatnich sekundach go poznałam :D A Peter wyglada strasznie.. ci nowi, Maya i Alejandro mnie sie wydają ciekawi :P a ten chłopak West, trochę creepy to było jak tak do okna zaglądał :P a pan Bennet jak zawojował swojego pracodawce haha :D i ten wojownik jest zajebisty :D
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, o 16:52 przez 0lina, łącznie edytowano 1 raz
<<

KS

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 1 paź 2007, o 16:29


Na większość pytań padła odpowiedź w odcinku.

Bennet rozmawiając z Mohinderem przez telefon powiedział, że firma wciąż istnieje.

Myśle, że człowiek, który potrafi wszystko zamienić w złoto należy do "12", o której wspomniała matka Petera - firma chce zabić ją i ojca Hiro. Powiedziała, że łącznie z nimi zostało 9, bo Charles Deveaux (Peter rozmawiał z nim, gdy stracił przytomność, chociaż ten już dawno nie żył), Linderman (też martwy), no i ojciec Petera (nic o nim nie wiemy, założe się, że zabiła go matka Petera, bo nie chciał współpracować ze złem).

Tak więc mamy 3 trupy i 3 osoby o których wiemy (no chyba, że koleś co zamienia wszystko w złoto się nie zalicza, ale wątpie). Pozostało jeszcze 6. Aż strach pomyśleć jakie oni posiadają zdolności.

Sądze, że II sezon w mniejszym stopniu będzie poświęcony walki przeciwko Sylorowi, a bardziej przeciwko właśnie "firmie" i boogeyman'anowi czyli temu, kto śni się Moly - pewnie swoją drogą też należy do owej 12. Mam kilka teorii, ale pewnie jutro się czegoś więcej dowiemy.

Co do nowej bohaterów, to latający nastolatek zbytnio mnie nie przekonuje, ale w serialu wręcz musiał pojawić wątek miłosny, a w poprzednim sezonie raczej nie występował. A kobieta, która zabija w dziwny sposób - póki co porażka. Podejrzewam, że Jessica też mniej będzie występować w serialu, ponieważ jej umiejętność raczej średnio się przydaje.

Bardzo podoba mi sie gra Mohindera, świetny aktor. Hiro jak zawsze - przezabawny człowiek.

Nie moge sie doczekać kolejny odcinków. :)

A! No i Peter - 15$ kosztuje ten jego naszyjnik z symbolem darem niebios :) Gdyby nie koszta przesyłki to bym się skusił, a co z Peterem i Nathanem to wręcz trudno mi przypuszczać, wiec nawet nie gdybam. Dziwne jednak, że Nathan nie próbuje odszukać brata. I, że wiedząc wszystko o matce nadal potrafi z nią normalnie rozmawiać.
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 2 paź 2007, o 11:14


Ja cos czuje ze ojciec Petera i Nathana jednak zyje a ich matka wcale nie jest taka dobra na jaka wyglada. Ojciec Hiro powiedzial ze kazdy z tej 12 byl potezny a tego co zamienia wszystko w zloto mozna nazwac poteznym? a raczej jego zdolnosc? jest to bardzo pozyteczna moc ale nia sie nie obroni. no chyba ze zamieni przeciwnika w zloto:)
Co do Sylara uwazam, ze (niestety) przylaczy sie do dobrych aby zabic tego gorszego, no ale coz czas pokaze jak bedzie:)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 paź 2007, o 13:42


Klatus napisał(a):Nathan ma prawdopodobnie poparzoną twarz po wybuchu Petera.

Raczej nie to raczej jego przywidzenia ... było to widoczne tylko w jednej scenie.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 paź 2007, o 09:59

Re: 2x01 - Four Months Later


Powiem szczerze, ze odcinek mnie jakos nie powalil z nog, ale podobal mi sie zdecydowanie bardziej niz premiera 3 sezonu PB. No i nie moge sie doczekac Kristen Bell w Heroes!!!
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 29 lis 2007, o 22:05

Re: 2x01 - Four Months Later


mnie też odicnek nie zachwycił
podobała mi isę akcja Parkmana, szkoda, że to tylko jakiś test czy cwiczenia były
Takezo Kensei dobry jest :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 gru 2007, o 18:00

Re: 2x01 - Four Months Later


Pierwszy sezon jakoś mnie nie zachwycił ale co do tego sezonu myślę że będzie lepszy niż pierwszy. Mam nadzieje, że się nie mylę :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 lis 2008, o 05:06

Re: 2x01 - Four Months Later


WTF! O co chodziło z tym lustrem i twarzą Nethana?!

Wow, w sumie to jedyne co mogę opisać, to Pete, zajebista sprawa. :D Co to była za moc?! Kto go więzi? Czemu on ma teraz ten wisiorek który miał Haitańczyk? I czemu tez znak jest taki ważny?

Aha, no i jeszcze ciekawe kim jest pozostała 7 starych hero, bo ojciec Hira powiedział że pozostało ich 9. No i kto go zabił, jaką miał moc? Na początku myślałem że to Sylar, ale chyba nie on, bo on go znał.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 gru 2008, o 11:35

Re: 2x01 - Four Months Later


Dużo lepsza premiera od finału.
Nie ma Nikki, Micah i D.L.'a... Mam nadzieje, że jeszcze będą, bo...
Claire pewnie będzie z tym Westem. Nawet do siebie pasują.
Nathan zarośnięty... I ciekawe co to było w tym lustrze.
Matt mi sie nie podoba, zmienił się. Rozwód, a teraz opiekuje sie tą Molly z Mohinderem.
Oj Peter, Peter. Ta nowa moc świetna, ciekawe do czego jeszcze jest zdolny? I czy odzyska pamięć?
Mohinder i Bennet coś knują przeciwko firmie... To jest ta sama firma co w pierwszym sezonie?
No i ciekawe kim jest te 7 pozostałych osób i co one zrobiły? Poza tym kto je zabija?

Ah, ile tych pytań. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Four Months Later
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.