Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

2 sezon Jericho » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 29 wrz 2007, o 16:00

Swistak napisał(a):-Drugi sezon będzie miał prawdopodobnie premierę 8 maja 2008


ojoj, ale późno. Nie rozumiem w ogóle dlaczego od razu nie chcieli zrobic drugiegi sezonu. Jericho jest świetnym serialem, ktory mnie wciagnal od pierwszego odcinka. Ja rozumiem, że gdyby skończyli pierwszy sezon inaczej to mogłoby nie byc kontynuacji, a tak to 2 sezon aż sie prosi o jak najszybsze nakrecenie
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 wrz 2007, o 16:14


Dopiero w maju, był planowany na styczeń i tak mógł zostać. :( Szkoda, ale tak trzeba się cieszyć, że w ogóle wychodzi 2 sezon, bo aż prosiło się o kontynuację. :D
<<

Gość

Postdodano 7 paź 2007, o 19:12

Re: 2 sezon Jericho


Planowany na Styczeń i Luty powrót drugiego sezonu Jericho może zostać przyspieszony. Postapokaliptyczny serial, którego kontynuacje uratowali jego fani, może wrócić na ekrany telewizorów już w Listopadzie.

Wszystko zależy od nowości, którymi w tym miesiącu stacja CBS próbuje przekonać do siebie widzów. Jeśli jeden z nowych seriali takich jak "Kid Nation","Cane" lub "Moonlight" zawiodą wynikami oglądalności to stracą miejsce w ramówce na rzecz Jericho.

"Najlepszą informacją dla Jericho jest fakt ,że drugi sezon jest już ukończony i gotowy do emisji"- przyznaje Kelly Kahl, człowiek odpowiedzialny za ustalanie ramówki CBS.

"Jeśli wszystkie nowe pozycje spełnią oczekiwania to fani poczekają na Jericho do Stycznia"- dodaje.

"Jest szansa ,ze pojawimy się na ekranach wcześniej niż to planowano"- Cieszy się Carol Barbee, producentka wykonawcza Jericho. Barbee zapowiada ,że ekipa pracująca przy serialu zrobi wszystko, aby siedem epizodów drugiego sezonu nie było jednak ostatnimi w historii Jericho.

Źrodło: http://www.jerichopoland.com na podstawie showtv.pl
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 7 paź 2007, o 19:13

Re: 2 sezon Jericho


Guest napisał(a):Planowany na Styczeń i Luty powrót drugiego sezonu Jericho może zostać przyspieszony. Postapokaliptyczny serial, którego kontynuacje uratowali jego fani, może wrócić na ekrany telewizorów już w Listopadzie.

Wszystko zależy od nowości, którymi w tym miesiącu stacja CBS próbuje przekonać do siebie widzów. Jeśli jeden z nowych seriali takich jak "Kid Nation","Cane" lub "Moonlight" zawiodą wynikami oglądalności to stracą miejsce w ramówce na rzecz Jericho.

"Najlepszą informacją dla Jericho jest fakt ,że drugi sezon jest już ukończony i gotowy do emisji"- przyznaje Kelly Kahl, człowiek odpowiedzialny za ustalanie ramówki CBS.

"Jeśli wszystkie nowe pozycje spełnią oczekiwania to fani poczekają na Jericho do Stycznia"- dodaje.

"Jest szansa ,ze pojawimy się na ekranach wcześniej niż to planowano"- Cieszy się Carol Barbee, producentka wykonawcza Jericho. Barbee zapowiada ,że ekipa pracująca przy serialu zrobi wszystko, aby siedem epizodów drugiego sezonu nie było jednak ostatnimi w historii Jericho.

Źrodło: http://www.jerichopoland.com na podstawie showtv.pl

To mój post tylko zalogować się zapomniałem:)
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 8 paź 2007, o 23:08

Re: 2 sezon Jericho


Nie no mam nadzieję, że te seriale to jakieś nudziarskie będą!! Ja chcę Jericho już teraz!! Dawno już tego nie oglądałem... ;)
Obrazek
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 9 paź 2007, o 15:23

Re: 2 sezon Jericho


Też mam nadzieje, że je zdejmą... "Kid Nation" to jakieś reality show z dzieciakami (no comments). Z ciekwości obejrzałem po jednym odcinku "Moonlight" i "Cane" i jakby to ode mnie zależało to już po pierwszym odcinku bym oba wywalił... Jako wielki fan "Jericho" jestem być może nieobiektywny, ale moim zdaniem te nowe seriale "Jericho" do pięt nie dorastają. No cóż, pozostało czekać... i obejrzeć sobie (po raz kolejny) pierwszy sezon, tym razem w świeżutko zdobytej wersji DVDRip :D
Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 12 paź 2007, o 11:54

Re: 2 sezon Jericho


Jako fan Jericho chciałbym, żeby wrócił jak najwcześniej, ale nie zamiast innego serialu.
Serial Moonlight jest bardzo dobry (może i nawet lepszy od Jericho ?), no ale to zależy od gustu i tego czy lubi się ten typ serialu.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 paź 2007, o 15:10

Re: 2 sezon Jericho


Jako ciekawostkę dodam, że 7 odcinek został nakręcony w 2 wersjach. Jeśli okaże się stacja zgodziła się na przedłużenie to pójdzie odcinek z otwartym zakończeniem, jeśli się jednak nie zgodzą to zakończenie serialu wyemitują.
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 16 paź 2007, o 17:14

Re: 2 sezon Jericho


"Jericho" bez Pameli Reed



Wygląda na to, że w drugiej serii "Jericho" nie będziemy regularnie oglądać Pameli Reed, która wciela się w rolę Gail Green. Aktorka przyznała, że nie podpisano z nią kontraktu na nowy sezon.
- Średnia wieku aktorów grających w tym serialu wynosi nieco mniej niż 40 lat, wszystkich aktorów powyżej tego wieku pozbyto się - przyznaje 58-letnia aktorka. Przed nią "Jericho" opuścił jej serialowy mąż Gerald McRaney (Johnston Green), którego scenarzyści uśmiercili w finale pierwszej serii.

Choć Reed nie podpisała kontraktu, to nie oznacza, że w ogóle nie zobaczymy jej w skróconym drugim sezonie. Według nieoficjalnych informacji aktorka pojawi się w przynajmniej jednym epizodzie. Jest za to pewne, że jeśli postapokaliptyczny dramat przetrwa na kolejne serie, to Reed w nich nie wystąpi.

Wracając do samego serialu, to nadal nie wiadomo kiedy zostanie wznowiona jego emisja. Choć "Moonlight", najnowsza produkcja CBS, zawodzi wynikami oglądalności, to póki co włodarze stacji nie podjęli decyzji, czy serial zostanie wyrzucony z ramówki, a na jego miejsce trafi "Jericho". Do takiej sytuacji może dojść już w listopadzie.

Źródło: http://www.ShowTV.pl


Szczerze mówiąc nawet dobrze ,że ograniczyli do minimum jej role. Powoli mnie irytowała.
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 paź 2007, o 23:34

Re: 2 sezon Jericho


Też się cieszę. Bardziej skupią się na ważniejszych wątkach.
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 29 paź 2007, o 18:51

Re: 2 sezon Jericho


ja sie też ciesze bo ona już nudna sie robiła... :razz: :razz:
jakbyście wiedzieli kiedy w końcu będzie 2 sezon to dajcie znać ;) ;)
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 30 paź 2007, o 16:02

Re: 2 sezon Jericho


Mówisz masz:)
Stacja CBS anulowała ostatnio emisję musicalu "Viva Laughlin!". Zastanawiano się, czy w miejsce wycofanego serialu nie przywrócić do ramówki stacji "Jericho".
Ostatecznie miejsce "Viva Laughlin!" zajmie 12 sezon reality show "The Amazing Race". Wszystko wskazuje na to, że "Jericho" poczeka z premierą swojego drugiego sezonu do zakładanego na początku terminu, czyli stycznia 2008.

Stacja CBS zamówiła siedem nowych odcinków. Jeśli "Jericho" zanotuje dobre wyniki oglądalności, to niewykluczone, że doczeka się pełnej drugiej serii.

Źródło: ShowTv.pl

Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 paź 2007, o 17:03

Re: 2 sezon Jericho


Ja mam nadzieje, że CBS zrezygnuję z Cane i na to miejsce puści Jericho wcześniej. Oby.
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 3 lis 2007, o 12:43

Re: 2 sezon Jericho


Swistak napisał(a):CBS anulowała ostatnio emisję musicalu "Viva Laughlin!". Zastanawiano się, czy w miejsce wycofanego serialu nie przywrócić do ramówki stacji "Jericho".


Było blisko ;) Nie moge sie doczekać 2 sezonu :D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 lis 2007, o 19:14

Re: 2 sezon Jericho


CBS anulowała ostatnio emisję musicalu "Viva Laughlin!". Zastanawiano się, czy w miejsce wycofanego serialu nie przywrócić do ramówki stacji "Jericho".

hehe musical :P Chyba spece od PR z TVP tam pracują :P
Obrazek
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 13 lis 2007, o 04:39

Re: 2 sezon Jericho


Taifun napisał(a):hehe musical :P Chyba spece od PR z TVP tam pracują :P

:D :D :D na to wygląda
Obrazek
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 23 lis 2007, o 20:08

Re: 2 sezon Jericho


Nadal trwa strajk amerykańskich scenarzystów filmowych. We środę do protestujących dołączyli aktorzy pracujący na planie serialu "Jericho".
Wśród pikietujących znaleźli się między innymi Lennie James (Hawkins), Alicia Coppola (Mimi), Brad Beyer (Stanley), i Ashley Scott (Emily).

"Jericho" na tle innych serii jest w bardzo dobrej sytuacji, gdyż siedem epizodów drugiej serii zamówionych przez stację CBS jest gotowych i czeka na emisję. Producenci nie ukrywają jednak, że liczą na dalszy ciąg historii.

- Mamy nadzieję, że te siedem odcinków będzie się cieszyć na tyle dużą popularnością wśród widzów, że stacja CBS zamówi dodatkowe odcinki, by cały sezon liczył 22 epizody lub da nam zielone światło na kręcenie trzeciej serii - mówi z nadzieją Carol Barbee, producentka wykonawcza serialu.

Nikt z ekipy nie chce zdradzać żadnych szczegółów dotyczących przebiegu dalszej historii. - Na samym końcu każdy dowie się kto jest odpowiedzialny za wybuchy, dlaczego to zrobił i na co liczył. Myślę, że fanów nie spotka zawód związany z najbliższym odcinkami - dodaje Barbee.

Źródło: http://www.ShowTV.pl
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 6 gru 2007, o 18:21

Re: 2 sezon Jericho

Na początku 2008 roku serial "Jericho" wróci do ramówki stacji CBS. Przygotowano siedem zupełnie nowych epizodów drugiej serii, które wobec kłopotów innych serii mogą zrobić wśród amerykańskich widzów prawdziwą furorę.
Najpierw jednak o terminie powrotu. "Jericho" wróci we wtorek 12 lutego.

- Kilka seriali wypadnie z ramówki CBS z powodu słabych wyników oglądalności, inne stacje będą miały natomiast problemy ze swoimi seriami ze względu na strajk scenarzystów. Dla "Jericho" to ogromna szansa, by stać się sztandarową pozycją stacji i trafić do szerokiej rzeszy widzów. Dobre wyniki oglądalności z pewnością przełożyłyby się wówczas na decyzję o stworzeniu trzeciej serii - mówi jeden z pracowników stacji CBS.

Jakby tego było mało kanał zamierza dać serialowi nieprawdopodobną szansę. Po pierwsze, od początku stycznia ma zacząć sporą kampanię promocyjną drugiego sezonu "Jericho". Po drugie, serial ma być wyświetlany w najlepszym czasie antenowym. Stacji bardzo zależy, by przyciągnąć jak największą liczbę widzów. Tylko w ten sposób zyski z reklam choć w pewnym stopniu będą w stanie zrekompensować straty poniesione w wyniku strajku scenarzystów.

Źródło: http://www.ShowTv.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 2 sezon Jericho
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.