Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

2 sezon Jericho » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 24 maja 2007, o 17:48

na forum Jericho czytałem, że ludzie masowo wysyłają orzechy do CBS, HBO również walczy o Jericho (AXN) a i ja uważam, że 2godzinny odcinek raczej wiele nie wyjaśni, jak dla mnie to minimum jeszcze jeden sezon
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 2 cze 2007, o 14:22


esteve napisał(a):Wydaje mi się, że powinniśmy pisac po angielsku ponieważ, amerykańców nie interesują Polacy, nic z tego po prostu nie mają :)


źle ci się wydaje, napewno będą wszystko przeglądać i usuwać wszystkie z końcówką wp.pl, bez przesady jak już to by po IP sprawdzali

Swistak napisał(a):50637 Total Signatures - całkiem niezły wynik


50 tysięcy osób to jest bardzo mało np. Lost ogląda 50 milionów osób jak nie więcej
tyle osób to jest duża wieś a dla tylu osób nie opłaca się puszczać Jericho, niestety taka jest prawda :| :| :|
Ostatnio edytowano 2 cze 2007, o 14:22 przez kanon, łącznie edytowano 1 raz
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 2 cze 2007, o 17:08


101571 Total Signatures liczba sie powiekszyla i mam nadzieje, ze bedzie rosnąć, ponieważ to jest świetny serial i należy się jego fanom 2 sezon
<<

michelangelo

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 6 cze 2007, o 13:55


Fani uratowali 'Jericho'!
Przez kilka ostatnich tygodni fani 'Jericho' podjęli próbę ratowania. Masa e-maili, internetowa petycja i tony orzeszków wysłane do siedziby stacji CBS odnisoły sukces! Twórcy serialu toczą rozmowy ze stacją CBS na temat produkcji nowych ośmiu epizodów.

- Pomysł nie polega na tym, by stworzyć osiem odcinków i zakończyć serial. Chcemy póki co nakręcić osiem epizodów, ale z nadzieją że powstaną kolejne - mówi Carol Barbee, producentka wykonawcza serialu.

- Trwają już rozmowy z aktorami o przedłużeniu umów, ponadto czeka nas wiele pracy typowo logistycznej związanej z serialem. Mam tu na myśli przede wszystkim kalendarz emisji - dodaje. Wszystko wskazuje na to, że serial powróci w połowie sezonu 2007-2008, czyli najprawdopodobniej w styczniu.

Barbee przyznaje, że nie jest zaskoczona tym, że fani wsparli tak serial. Obserwowała bowiem internetowe dyskusje o 'Jericho', które prowadziło z wielkim zapałem wiele osób. Jednocześnie Barbee przyznaje, że nie spodziewała się, że CBS pod wpływem widzów zmieni swoją decyzję.

Początkowo stacja zaproponowała stworzenie dwugodzinnego filmu, który byłby zamknięciem dla serialu, ale nikt z pracujących przy 'Jericho' nie był zainteresowany takim rozwiązaniem. - Czuliśmy, że to zbyt wielka historia by skończyć ją w dwie godziny - dodaje Barbee. - Rozmowy z aktorami powinny się zakończyć za kilka dni. Wówczas zabierzemy się do pracy na planie - kończy producentka wykonawcza serialu.

źródło: Showtv.pl
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 6 cze 2007, o 19:21


JUPI!!!!!!!!! :viva: Jak ja się cieszę że jednak nam się udało uratować JERICHO :] Miałam cichą nadzieję że kolejny sezon jednak pojawi się na antenie.Wielkie THX wszystkim fanom i oczywiście CBS :pada:

[ Dodano: 2007-06-06, 19:24 ]
Ale strasznie długo trzeba czekać na drugi sezon ,dopiero styczeń 2008 :( No cóż przeżyje się to dłuuugie oczekiwanie bo najważniejsze że Jerich wróci i tajemnice zostaną w końcu ujawnione :]
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 cze 2007, o 19:57


no a juz myślałem, że tylko będę czekał na nowy sezon BSG, a widac Jericho też :D
jakoś wytrzymam do następnego roku :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

wisniakrk

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 6 cze 2007, o 23:39


No i bardzo dobrze. Jericho to jeden z najlepszych seriali jakie można było ostatnio oglądać :D
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 8 cze 2007, o 14:52


O Boże! Nie zaglądałem na forum przez długi czas i wlazłem z ciekawości "co takiego na serialowej scenie" ,a tu nagle dowiaduje się ,że mój najlepszy serial będzie miał kontynuacje! BRAWO FANI JERICHO!
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 8 cze 2007, o 21:57


Gitez powiem bardzo sie ciesze, brawo dla fanów dzięki którym bedzieli mieli kolejny sezon xD
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 9 cze 2007, o 01:07


nie musicie mi dziekowac :D hyhyhy
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 9 cze 2007, o 17:16


Jeśli oddałeś głos w ankiecie to dlaczego nie mielibyśmy ci dziękować? hyhy
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 9 cze 2007, o 21:36


No jak tak to DZIĘKUJE BARDZO :D
<<

Chig

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 9 cze 2007, o 22:30


hmmm....
mam nadzieję, że amerykańce jednak dorzucą drugi sezon....
jednak analizując ich sposób robienia seriali można wysnuć wnioski, że drugiego sezonu nie będzie.... podobnie jak "Space: Above and beyond" - po naszemu "Gwiezdna eskadra" - zazwyczaj niszowe tematy - a takowym jest Jericho - nie wiedzieć czemu - nie przyciągają widowni podobnej do Lost'a tudzież Prison Break'a - chodziaż i tak chodzi o to samo - przeciągnąć tak długo dopóty ludzie będza to chcieli oglądać - widocznie za oceanem mają inny gust....
Szkoda Jericho oraz Supernatural'a - chociaż tego drugiego zrobili 2 sezony....
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 9 cze 2007, o 23:04


Chig nie wiem czy zauważyłeś ale właśnie pisaliśmy o tym że jednak drugi sezon Jericho będzie kręcony i pojawi się na początku 2008 roku.
Radzę dokładniej czytać przed napisaniem to nie będzie takich błędów :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 21 sie 2007, o 12:02


ja sie strasznie ciesze, ale ciekawy jestem co wymysla producenci bo nie wiem co moga jeszcze nakrecic
Obrazek
<<

Bielak

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 28 sie 2007, o 19:50


no właśnie jak myślicie zlapią tego murzyna zapomniałem jak się on nazywa co ma bombę atomową czy nie ??
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 31 sie 2007, o 18:00


Wydaję mi się ,że go nie złapią ,a w każdym mąć razie nie tak od razu. Przecież sam ten Łysol mówił że w promieniu 200 mil go namierzyli a to spory teren. Mozliwe ,że pokażą trochę więcej świata zewnętrznego ,bo Jericho zrobi się zbyt niebezpieczne na przechowywanie bomby atomowej i Hawkins wyjedzie ,żeby ją ukryć. Poza tym wojsko może wyjechać po 4-6 odcinkach ,bo uznają ,że bomby tu już nie ma i Jericho znowu wroci do późnego średniowiecza:D
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 29 wrz 2007, o 15:14

Przydałoby się lekkie odświeżenie temu wątkowi dlatego podam kilka informacji które znalazłem w sieci:

-Pierwszy odcinek nowego sezonu będzie nosił tytuł "Reconstruction"

-możliwe ,że duża część akcji zostanie przeniesiona do Nowego Jorku, jedynego większego miasta ocalałego po wybuchach

-Drugi sezon będzie miał prawdopodobnie premierę 8 maja 2008 :( :sad: :(

-w następnym sezonie pojawi się nowa postać ,którą zagra aktorka Emily Rose. Będzie to Trish Merrick "Sprytna i ambitna kobieta, która przybędzie do Jericho w celu przywrócenia normalności".

Źródło: http://www.JerichoPoland.com
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 2 sezon Jericho
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.