Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2 sezon Jericho » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 kwi 2007, o 23:43

2 sezon Jericho

Na razie nie są to informacje oficjalne, ale do naszej redakcji, dotarły pogłoski, że stacja telewizyjna CBS postanowiła zakupić nowy, pełny, drugi sezon "Jericho". Najwyraźniej post-apokaliptyczna seria przynosi telewizji duże zyski.

Rozważany jest również pomysł przesunięcia terminu emisji na inny termin. Obecnie "Jericho" jest emitowane w środy o godzinie 20, więc musi konkurować o widownię z "Americnan Idol" telewizji Fox.

Oficjelna zapowiedź ze strony stacji, na temat drugiego sezonu "Jericho" spodziewana jest dopiero w maju.

Źródło: http://news.hatak.pl/
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 21 kwi 2007, o 10:31


Super! Myślałem ,że Jericho jest gdzieś na szarym końcu tabeli oglądalności w USA i nie śniło mi się ,że CBS będzie robić drugi sezon ,a tu proszę taka niespodzianka. Nic tylko trzymać kciuki :)
Ostatnio edytowano 21 kwi 2007, o 15:16 przez Swistak, łącznie edytowano 1 raz
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 28 kwi 2007, o 08:18


No to gitez mam nadziejz ze z 3 sezony bede :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 kwi 2007, o 11:02


3 Sezony to by było lekkie przeciąganie ... motyw jest fajny ale nie można go oglądać w nieskończoność.
<<

aryss

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 16 maja 2007, o 17:19


Jericho is dead...

CBS nie dało do ramowki
;( ;( ;( ;(
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 maja 2007, o 17:37


aryss napisał(a):Jericho is dead...

CBS nie dało do ramowki
;( ;( ;( ;(


jeżeli to prawda to szkoda, może na innej stacji będzie lecieć 2 sezon (oby tak było)
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 16 maja 2007, o 18:27


http://www.petitiononline.com/mod_perl/ ... i?09272006 znalazłem to na forum Jericho/CBS. Może powinniśmy się wpisać?
<<

esteve

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 16 maja 2007, o 19:06


Wydaje mi się, że powinniśmy pisac po angielsku ponieważ, amerykańców nie interesują Polacy, nic z tego po prostu nie mają :) A tak poza tym, Witam na forum :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2007, o 21:03


Petycja podpisane, ale wątpię żeby to coś dało. Szkoda serialu, drugi sezon zapowiadał się naprawdę ciekawie.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 maja 2007, o 21:06


esteve napisał(a):Wydaje mi się, że powinniśmy pisac po angielsku ponieważ, amerykańców nie interesują Polacy, nic z tego po prostu nie mają :)
No bo niby dlaczego mieli by interesować, to głównie na własny rynek robią seriale. A to przy wpisywaniu powinien też być adres email by US
<<

aryss

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 16 maja 2007, o 22:11


wysyłałem meila do producentow troszke sie upisalem :D

opisalem ze ogladają ten serial nie tylko w USA :D

nie da to nic ale zawsze uspokoic mozna swoje sumienie :)
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 19 maja 2007, o 17:31


Ale po co coś wysłac to jeszcze szansa na 2 sezon?
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 19 maja 2007, o 17:43


50637 Total Signatures - całkiem niezły wynik :) jak tak dalej pójdzie to ten drugi sezon ma jednak szansę ujrzeć światło dzienne.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 19 maja 2007, o 19:53


Jak najbardziej jestem z Wami.Powinniśmy wstawić ten link i pomóc w ratowaniu JERICHO.
Mnie się bardzo ten serial podoba i za nic nie chciałabym aby zakończył się na 1 sezonie bez dokończania tak wspaniałych wątków.Podpisuję się po petycją :)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 21 maja 2007, o 20:04


Stacja telewizyjna CBS, która nie dawno ogłosiła koniec serii "Jericho", odpowiedziała na rozpoczliwe apele fanów o zachowanie serialu. Ostatni odcinek zakończył się potwornym cliffhangerem, więc decyzja o zakończeniu serii była jeszcze bardziej dotkliwa. Jednakże nie możemy liczyć na cały, nowy sezon.

W oświadczeniu umieszczonym na oficjalnej stronie serii, CBS prezes stacji Nina Tassler powiedziała fanom: "Szczerze doceniamy wasze oddanie serialowi, rozumiemy wasze rozczarowanie. W nadchodzących tygoniach mamy nadzieję wypracować jakiś rodzaj zkończenia historii miasta Jericho."

W finałowym odcinku pierwszego sezonu "Jericho" mieszkańcy miasta przygotowywali się do wojny ze swoimi sąsiadami - mieszkańcami New Bern. Odicnek skończył się dźwiękami wystrzałów. W tym czasie ekran był czarny. Po emisji tego epizodu CBS ogłosiło, że serial nie będzie wznowiony w przyszłym roku. Ta zapowiedź spowodowała istną lawinę e-maili przychodzących na skrzynki pocztowe stacji.

"Czytaliśmy wsze listy przez ostatnich kilka dni i rozumiemy wasze emocje związane z zamknięciem projektu "Jericho". Proszę, zważcie na to, że zdjęcie serialu z anteny był bardzo trudną decyzją również dla nas. Setki ludzi w stacji, całe studio zajmujące się produkcją i bardzo utalentowani członkowie zespołu kreatywnego pracowali bardzo ciężko, aby służyć widzom. Zarówno przy pracy nad samymi odcinkami jak i nad stroną internetową. My również kochaliśmy ten serial. Dziękuję za wspieranie "Jericho" z takim zaangażowaniem." - to jest ciąg dalszy oświadczenia wygłoszonego przez prezes Nina Tassler.

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję i trzymać panią Tassler za słowo. Patrząc na praktykę innych stacji, możemy domniemywać, że zakończnie serialu pojawi się tylko jako tzw. "webizode". A może się mylę? Szczerze mówiąc mam nadzieję, że się mylę.

Hatak.pl News

Jak widać jednak możemy spodziewać się zakończenia serialu :)
W jaki sposób ? Jeszcze nie wiadomo.
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 21 maja 2007, o 21:09


Ale jajca! Już traciłem nadzieję ,że NBC wogólę zapomniało o fanach Jericho. Miejmy nadzieję, że postarają się wydać jakiś jeden lub dwa odcinki kończące zupełnie serię Jericho. Szkoda ,że to nie jest zapowiedż drugiego sezonu Jericho, ale lepszy rydz niż nic.
Ostatnio edytowano 21 maja 2007, o 21:25 przez Swistak, łącznie edytowano 1 raz
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 maja 2007, o 01:18


Lepszy rydz niż nic :P nawet jak by to miał być
Jack napisał(a):tzw. "webizode".
to ewentualnie ... tylko żeby nie trwał 15 minut ;)
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 22 maja 2007, o 14:26

Odcinek specjalny kończący cały serial ma podobno trwać 2 godziny.Mam nadzieje że w takim układzie zdołają w nim odpowiedzieć na wszystkie "pytania widzów" i z sensem zakończyć tak wspaniale zapowiadający się serial.A może po takiej ilości maili i petycjach przejrzą na oczy i będzie drugi sezon :/
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2 sezon Jericho
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.