Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Koniec Jericho » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 mar 2008, o 23:32

Koniec Jericho

CBS cancels cult favorite after two seasons; network will air series-finale version of Tuesday's episode.

Gather your nuts, Jericho fans, because here we go again.
<em>Jericho</em> was surrounded by friends and family when it was finally laid to rest.

Jericho was surrounded by friends and family when it was finally laid to rest.

According to The Hollywood Reporter, CBS has decided to cancel the apocalyptic drama...again. Citing sources, the trade says that producers have been told the show is ending its run.

One of the feel-good stories of last season, Jericho survived cancellation thanks to a well-publicized fan campaign that changed the minds of CBS executives. The network granted the show a shortened second season of just seven episodes, the last of which airs Tuesday.

Jericho producers prepared for the worse and shot two season finales, one of which would lose any cliffhanger ending and serve as a series finale. That ending will air Tuesday.

"In what we call our original ending... that one simply continues the story and starts the mission for season three," executive producer Carol Barbee told TV.com earlier this year. "The alternate ending just doesn't do that. It brings everybody together and you see where everybody is and it gives a lot more emotional resolution."

It's been a long roller coaster ride for Jericho's crew and fans, but in the end, the "speculative fiction" drama just couldn't bring in the viewers. The show pulled in comparable numbers to its first season, and tailed off dramatically after the season premiere.

The chances of another miracle revival are slim, as CBS already gave the show a chance and cable outlets won't risk footing the bill of the show's production.

[UPDATE] CBS has issued a statement regarding the cancellation of Jericho: "The March 25th episode of Jericho will be the series finale. Without question, there are passionate viewers watching this program; we simply wish there were more. We thank an engaged and spirited fan base for keeping the show alive this long, and an outstanding team of producers, cast and crew that went through creative hoops to deliver a compelling, high quality second season. We have no regrets bringing the show back for a second try. We listened to our viewers, gave the series an opportunity to grow, and the producers put a great story on the screen. We're proud of everyone's efforts."


I stało się, stacja CBS oficjalnie poinformowała, że najbliższy odcinek Jericho będzie ostatnim. Wielka szkoda bo ten sezon był świetny... można się cieszyć z tego że ostatni odcinek zakończy wszystkie wątki. Zawsze można też zbombardować CBS nowymi orzeszkami ;) albo liczyć że inna stacja wykupi prawa do serialu. Jednak szansę są bliske 0.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 mar 2008, o 01:42

Re: Koniec Jericho


Ja jeszcze nie zacząłem 2 sezonu, a zaczynam dziś w nocy, ale uważam że te 8 odcinków 2 sezonu i koniec to dobry pomysł.
We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 mar 2008, o 12:01

Re: Koniec Jericho


tlen.exe napisał(a):Ja jeszcze nie zacząłem 2 sezonu, a zaczynam dziś w nocy, ale uważam że te 8 odcinków 2 sezonu i koniec to dobry pomysł.


Też tak stwierdzam. W pewnym momencie coraz bardziej zaczął mi sie nudzić ten serial. Wiec stwierdzam ze zakończenie go teraz jest dobrym pomysłem.
Spodziewałem sie ze CBS podejmie taka decyzje, wiec w ogóle zaskoczony nie byłem.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 mar 2008, o 16:04

Re: Koniec Jericho


A ja żałuję, że to koniec, jednak spodziewałem się tego. Jericho ostatnio najlepiej oglądało mi się ze wszystkich seriali. Już bym wolał żeby zrezygnowali z Prison Breaka niż Jericho...
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 22 mar 2008, o 17:01

Re: Koniec Jericho


Teraz właśnie Jericho się zrobiło ciekawe, mogliby chociaż zrobić normalny sezon (około 20 odcinków), bo nie sądzę że zakończenie wszystkich wątków w 2 odcinkach będzie satysfakcjonujące.
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 23 mar 2008, o 13:36

Re: Koniec Jericho


sory, nie w 2 odcinkach a w 1
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 mar 2008, o 23:29

Re: Koniec Jericho


Dadzą rade. Czasami na prawdę warto skończyć serial wcześniej jak potem żałować bo kiczowate zakończenie było. Cieszcie się że udało się wydusić te 8 odcinków. ;p
We Are The World haiti
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 mar 2008, o 12:36

Re: Koniec Jericho


Podpisujcie petycję !!

http://www.petitionspot.com/petitions/JS3

Może coś wskuramy !! Durni amerykanie nigdy nie wiedzą co dobre :D !!
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 mar 2008, o 18:53

Re: Koniec Jericho


No loool, ja nic nie podpisuje. ;p Koniec ma być i już! ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 mar 2008, o 16:19

Re: Koniec Jericho


filmweb.pl napisał(a):Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, stacja CBS zgodnie z przewidywaniami po raz drugi zdjęła z anteny serial "Jericho". Tym razem na dobre. Jednak Carol Barbee tchnęła wczoraj nieco nadziei w zrozpaczonych fanów.

Otóż serialem są podobno zainteresowane dwa inne stacje telewizyjne Sci Fi Channel i The CW. Nie jest zatem wykluczone, iż sezon trzeci powstanie i będzie on w pełni zasługiwał na miano serialu, nie to co w przypadku karłowatego pseudo-sezonu drugiego.


To jednak nie wszystko. Nie wykluczone, że zamiast lub obok kolejnej serii powstanie również film fabularny. Na razie nie wiadomo jednak kogo uda się z obsady utrzymać producentom. Ich kontrakty wygasają bowiem 15 czerwca. Nie jest jasne, czy po takiej walce o swe istnienie, aktorzy nie będą woleli przenieść się do innych, pewniejszych projektów.


A jednak nadzieja jest :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 mar 2008, o 19:05

Re: Koniec Jericho


Ale aktorzy mają kończące się kontrakty. ;p
We Are The World haiti
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 27 mar 2008, o 18:39

Re: Koniec Jericho


Jednak jest jeszcze nadzieja:D. Jericho aż prosi sie o film fabularny w klimatach wojny nuklearnej/domowej, a 3 sezonem też bym nie pogardził.
Zakończenie 2 sezonu otworzyło furtkę na bardziej poważniejsze i ambitniejsze tematy niż jakieś zatargi prostych ludzi z prowincji z samozwańczą armią Ravenwood czy problemy ze zdobyciem jedzenia na przyszłą zimę , a mianowicie na drugą w historii Ameryki wojnę domową!

Oby ktoś kupił prawa do emisji serialu, bo zakończenie 2 sezonu zachęciło mnie do dalszej przygody z serialem. Tylko ,że wszyscy widzą jaka jest sytuacja. I [We?] WANT NEW SEASON OF JERICHO!

P.S. Może by tak Gra video/komputerowa w klimatach serialu? Z Lost się udało, podobnie postępują z Dexterem. Z chęcią postrzelałbym sobie do Ravenwood jako Jake Green, albo odbijał bombę kierując Robertem Hawkinsem. Co wy o tym myślicie?
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 mar 2008, o 19:55

Re: Koniec Jericho


Nie lubię gier. ;p Jedyna jaką lubię to Diablo II, a jak byłem mniejszy to lubiłem Pokemony. ;p
We Are The World haiti
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 28 mar 2008, o 03:00

Re: Koniec Jericho


Pomysłu z grą nie komentuję, bo też nie jestem fanem gier.

Bardzo bym się natomiast ucieszył z kolejnego sezonu. Najlepiej na CW, bo pewnie budżet by był większy niż na SciFi.

A tak swoją drogą, to jakby z dnia na dzień skończyło sie Lost albo Prison Break, to nawet bym okiem nie mrugnął, a Jericho bardzo mi szkoda...
Obrazek

 


  • Podobne tematy do Koniec Jericho
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.