Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Jericho w AXN! » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 7 sty 2007, o 19:28

A ja odnośnie TV AXN To wczoraj widziałem już reklame Lostów 3 na tej stacji więc niedługo trzeba się ich tam spodziewać
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 7 sty 2007, o 22:29


no od lutego będą Losty ale zapomniałem od którego dokładnie
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

fourup

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Kraków/Słomniki

Postdodano 9 sty 2007, o 11:18


Witam!
Reklamy w AXN zauważyłem tylko w powtórkach filmów premierowych (o 20:00 nie ma mnie jeszcze w domu, więc nie wiem czy o tej porze też są...). W czasie emisji innych filmów jeszcze nie udało mi się ujrzeć reklam (ani na AXN, ani na AXN Sci-Fi, ani też na AXN Crime). A, że są?... Cóż, to jest cena za nowe (w miarę) pozycje programowe, bez podnoszenia ceny abonamentu... Jakoś muszą sobie zrekompensować zakup świeżego serialu - a kosztuje to majątek...

A Lost 3, faktycznie zapowiadają na połowę lutego (nie pamiętam dokładnie, a w EPG jeszcze nie ma)...
Pozdrawiam
fourup

http://www.fourup.pijemy.pl - Isuzu Trooper i Offroad, po prostu
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 9 sty 2007, o 22:13


fourup napisał(a):Reklamy w AXN zauważyłem tylko w powtórkach filmów premierowych (o 20:00 nie ma mnie jeszcze w domu, więc nie wiem czy o tej porze też są...).

są, to leci jakoś tak
7 minut filmu
5 minut reklam
13 minut filmu
5 minut reklam
7 minut filmu
5 minut reklam
13 minut filmu
liczyłam wczoraj na Jericho ale nie wiem czy dokładnie tak bylo :hihi:
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 sty 2007, o 02:28


Ja pierwszy natrafiłam na "Jericho" właśnie przez AXN i chwała mu za to :pada: Ale z tymi reklamami to rzeczywiście przeginają - i zawsze puszczają je w najciekawszych momentach :mad:
A może w ten sposób zbierają kasę na szybki zakup nowej serii? ;) Jeśli tak, to mogę te reklamy oglądać
:D
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 10 sty 2007, o 14:09


Reklamy są często ciekawsze niż niektóre filmy.Niech je nadają w trakcie ich trwania,nie wtedy kiedy oglądam Jericho :P

Magik czekaj literuje,nie zmieniaj podpisu przez następny miesiąc ok? :D
Ostatnio edytowano 10 sty 2007, o 14:10 przez yarzenioova, łącznie edytowano 1 raz
<<

wojtas

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 3 lut 2007, o 12:19


Jak uważnie oglądacie zripowane seriale jak choćby Lost to ewidentnie widać na nich trzykrotne cięcia na reklamy, więc w uesej to jest chyba norma. Nie wiem tylko czy też trwają tak długo, bo po 5 minut to juz jest przegięcie...
<<

Arow

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 5 lut 2007, o 22:44


świetny serial :) na świetnym kanale :) dobrze żę wyemitowali ten serial :)
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 7 lut 2007, o 12:23


ehh :/ ja wytrzymałem chyba do 8 odcinka i chciałem sie zmusić na nastepne, ale zrozumiałem że to bez sensu ten serial zupełnie do mnie nie przemawia. W kązdym serialu są przynajmniej postacie które podnoszą przyjemność z oglądania serialu, a tu nie ma nikogo. Denerwująca i do bólu amerykańska rodzinka Jake'a, w którj deneruje mnie ich praworządność, po za tym gra aktorska jest na cienkim poziomie :P już na tego Jake'a i jego mamusie to już patrzeć sie nie chce. Jedyną ciekawą postać jest ten czarny z tą swoja rodzinką, przynajmniej troche tajemniczości wnosi, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego ten serial zdobył taką dużą oglądalność, jest wiele lepszych seriali. Jak oglądałem go na axn to czesto nawet zaczynałem na kompie grać i lewym okiem tylko spoglądałem na tv, bo inaczej wytrzymać nie mogłem, jak dla mnie ten serial to męczarnia.
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 7 lut 2007, o 23:25


mnie się wydaje, że wszystko się za wolno w tym serialu toczy, jakoś mało akcji jest :P
<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 12:38


Słyszałam, że w ciągu godziny filmu może być aż 15 min reklam :/
Beznadziejnie... I właśnie dlatego uważam wyższość netu nad tv ;)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 lut 2007, o 13:40


Przecież Telewizja musi czymś zapłacić za serial, za jego produkcje lub za prawa transmisyjne. Jak jest płatny kanał to reklamy są ograniczone do minimum.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 27 lut 2007, o 18:53


Oto najświeższe wieści odnośnie kontynuacji JERICHO na kanale AXN.
Znów postanowiłam napisać do nich meila i oczywiście nie zawiodłam się :) otrzymałam błyskawiczną odpowiedź.Oto jej treść:
"Witamy,
oczywiście będziemy emitować kolejne odcinki, i nastąpi to najszybciej jak to będzie możliwe. Przerwa w emisji kolejnych odcinków na naszej antenie wynika z przerwy, która miała miejsce w USA. Kolejne premierowe odcinki pojawią się na naszej antenie już w kwietniu. Niestety konkretnej daty emisji nie możemy na chwilę obecną podać, gdyż ramówka kwietniowa jest jeszcze nie zamknięta.
Jednak już dziś serdecznie zapraszmy na kolejne odcinki serialu Jericho, które już w kwietniu można będzie obejrzeć na kanale AXN.

Dziękujemy za wiadomość
Zespół AXN"
BYLE DO KWIETNIA :viva:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 27 lut 2007, o 19:51


przecież reklama z tym, że będzie emitowane w kwietniu leci już od 2 tygodni na AXN :P
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 27 lut 2007, o 20:47


No może ale jakoś nigdy nie widziałam tej reklamy mimo oglądania tego kanału :( Dlatego postanowiłam do nich napisać.Jak bym o tym wiedziała (oczywiście o reklamie mówię) to bym po pierwsze do nich nie pisała a do drugie nie wstawiłabym tego postu ;)
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:50


K_I_K_I napisał(a):
Uther92 napisał(a):@Up
Ale macie problemy...Przecież reklamy=dodatkowa kasa na seriale xD


O czym ty mowisz? Przeciez AXN jest kanalem platnym wiec z jakiej paki wala reklamy.


Oczywiście, że duzo reklam - jeden odcinek oglądałam tam to wiem ;D

Nie wiecie, czy juz puszczaja te z nowej serii?
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 mar 2007, o 21:11


HeroSHI napisał(a):Nie wiecie, czy juz puszczaja te z nowej serii?

Odpowiedź jest nad Twoim postem ;)
<<

percival

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 1 maja 2007, o 22:02

Nie wiecie, czy juz puszczaja te z nowej serii?[/quote]


Nowe odcinki, ale i nowe reklamy niestety :/ straszne te przerwyanie reklamami. Poza tym nie puszczją teraz powtórek w inny dzień. Przegapiłem dwa odcinki musze ściągnąc.
Andy
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jericho w AXN!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.