Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x22 - Journey (Season Finale) » Zakończone Seriale » Glee • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 maja 2010, o 18:27

1x22 - Journey (Season Finale)

Spoiler:


Data emisji: 08.06.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 cze 2010, o 22:11

Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


I mój ulubiona premiera tego sezonu się skończyła :( Ale za to w jakim stylu :D

Świetny występ New Directions. Genialnie dobrane piosenki. Cały występ oglądałem z bananem na twarzy... :] W ogóle podoba mi się jak śpiewa Santana. Szkoda, że do tej pory nie mogła pokazać na co ją stać.

Zaskoczeniem odcinka była dla mnie również piosenka Wokalnej Adrenaliny. Uwielbiam ten kawałek "Bohemian Rhapsody" Queen a wykonanie gleekowskie powaliło mnie na kolana :D Plus te wstawki z rodzącą Quinn xD

Poza tym Jesse o wiele lepiej śpiewa od Finna :P I Vocal Adrenaline miały lepsze stroje :P

Spodziewałem się, że nasi nie wygrają i że ten cały konkurs to jedna wielka podpucha :P

Na końcu się okazało, że i Sue ma serce :P Nie dość, że na nich zagłosowała to jeszcze załatwiła sale prób na następny rok :P Przy czym uroczo igrała z Willem :P Nie obyło się bez żartów na temat jego włosów :D

Z jednej strony szkoda mi relacji między Rachel a jej matką a z drugiej świetnie wyszło bo zaadoptowała dziecko Quinn :)

Szkoda, że do następnego sezonu trochę czasu, ale za to nacieszymy się Glee jeszcze przez 2 lata co najmniej :P
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 cze 2010, o 00:09

Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


Bardzo, ale to bardzo mi się podobało! :P

Świetny mix piosenek Journey w wykonaniu New Directions, uwielbiam ten zespół! :D
Marzyłem, aby usłyszeć "Separate Ways" w wykonaniu Gleeków, niestety się nie doczekałem...może w następnych sezonach. :P
W sumie spodziewałem się, że nasi nie wygrają. Byłoby to za łatwe, w sumie Vocal Adrenaline się należało, pomimo że nie podobał mi się ich występ. :P
Z resztą jakby nasi wygrali, to co by robili przez te dwa sezony następne. :P
Fajnie połączyli występ VA z porodem Quinn.
Trochę mi było szkoda Rachel, że jej matka sobie nową rodzinę zakłada. :( Ale przynajmniej dziecko Quinn znalazło dom.
Lekko wzruszyłem się przy scenie, gdy wszyscy dziękowali Willowi. :D Nawet Sue miała łzy w oczach...
Sue w tym odcinku pokazała, że ma serce. Zdziwiłem się, że dała im w głosowaniu 1 miejsce. :0

Ostatnie odcinki sprawiły niesamowitą frajdę. Z niecierpliwością czekam na drugi sezon!
Jest to na pewno jedna z najlepszych premier sezonu 2009/2010!

P.S. W następnym sezonie chciałbym zobaczyć większe rozwinięcie postaci Santany i przynajmniej jednego z chłopaków.:P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 cze 2010, o 17:00

Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


Wokalna Adrenalina lepsza :P tylko czemu Jesse był jedynym, który śpiewał ? ;/
a Finn wcale nie ma najlepszego głosu w New Directions. Już nie porównując go do Jessego:P
a Quinn szybko urodzila xD
i tak najbardziej podobała mi isę ostatnia piosenka :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 cze 2010, o 17:51

Re: Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


justin napisał(a):a Finn wcale nie ma najlepszego głosu w New Directions. Już nie porównując go do Jessego:P


A kto tu twierdzi, że Finn ma najlepszy głos w ND? ;>

Jeese nie dość, że lepiej wygląda to i śpiewa niesamowicie.
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 cze 2010, o 19:10

Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


A kto tu twierdzi, że Finn ma najlepszy głos w ND? ;>


chodzi jedynie o to, że ma najwięcej solówek ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 cze 2010, o 21:36

Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


Aa chyba, że tak. Rachel i on, no ale to czołowe postacie ;)

Chciałbym usłyszeć jakiś popis Santany bo świetnie śpiewa.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 cze 2010, o 21:56

Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


Świetny finał. Bardzo dobrze napisany. Dużo emocji. :D

Wokalnie genialnie, nie to co w poprzednim odcinku. Składanka 'Journey' świetna. 'Bohemian Rhaspody' też. Dwie ostatnie piosenki takze mi się podobały.

Vokal Adrenaline wygrało. Sue pokazała, że ma serce, a Glee ma jeszcze jeden rok.

Fajne rozwiązanie wątku Beth, Finn/Rachel, Emma/Will.

Czekam na 2. sezon. Ten był genialny.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 11 lis 2011, o 04:49

Odp: 1x22 - Journey (Season Finale)


Piosenka odcinka: : "Bohemian Rhapsody" Queen w wykonaniu Vocal Adrenaline
Runner-up: "Faithfully" Journey w wykonaniu Rachel i Finna
+ specjalne wyróżnienie: "To Sir With Love" Lulu w wykonaniu New Directions
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl

 


  • Podobne tematy do 1x22 - Journey (Season Finale)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.