Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x22 - Founder's Day (Season Finale) » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 maja 2010, o 14:47

1x22 - Founder's Day (Season Finale)

Spoiler:


Data emisji: 13.05.2010

Promo
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 15 maja 2010, o 10:46

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


oooooo, fuuuuck.
kurdeeee, a ja myślałam, że to Elena/Damon i było tak cudownie :D a skoro okazało się, że to Katherine to cały czar prysł . uu. A Damon w ogóle wiedział, że to Katherine? bo jak nie to był totalnie słodki <3333 łaa, jak tu go nie kochać :D
między Eleną i Damonem jest taka chemiaaa, ahh.
czemu to koniec sezonu?
Szkoda Jeremy'ego, tzn, jego ukochanej. teraz on zostanie wampirem...
no i co z Burmistrzem i jego synalkiem?
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 maja 2010, o 12:58

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


omg omg omg SPOILERY


Caroline nie wiadomo czy przeżyje, ale stawiam, ze tak. W ogóle to po tym wypadku nic jej nie było a potem nagle padła. Tyler wiadomo już, że jest wilkołakiem, bo miał takie dziwne oczy i nagle ożył.

Anna umarła :( Jeremy jeszcze się okaże, czy zostanie wampirem, możliwe przecież, że go odratują. Podobała mi się jego rozmowa z Damonem, nie spodziewałam się tego po Damonie.

Podobało mi się też jak Elena ujawniła Johnowi, że wie, że jest jego córką

Damon/Elena/Katherine - omg myślałam, że Damon całuje Elenę i on też tak na bank myślał, dopiero kiedy odwzajemniła pocałunek i weszła do domu po jego minie było widać, że coś mu nie pasuje. Szkoda, że to nie była Elena, bo Damon parę ważnych rzeczy powiedział. Ale jak się zaczął kiss to wygladałam o tak :O i nie mogłam uwierzyć, że Elena go nie odepchnęła. No ale w końcu się okazało, że to była Kath.

Kath/John - boskie to było jak go załatwiła "hello John, goodbye John"
Ostatnio edytowano 15 maja 2010, o 13:15 przez 0lina, łącznie edytowano 1 raz
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 15 maja 2010, o 13:05

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


no tak, Jeremy'ego może odratują, ale przecież prędzej czy później zostanie wampirem. gdy umrze.
Jeśli chodzi o Elena/ Katherine/ Damon to myślę tak samo jak Ty, że dopiero później może zaczął coś podejrzewać. i jeśli tak to oh, był cudowny :D ale wolałabym jakby to była Elena. Katherine teraz pewnie wszystko popsuje. :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 maja 2010, o 18:57

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


Rewelacyjny finał. Chyba żaden odcinek Pamiętników mnie nie zawiódł.
Akcja z wampirami niezła, tak jak plan Johna. Najbardziej szkoda Anny. Byłem pewny, że zginie i nie myliłem się. Niestety.
Scena jak Boonie usuwa ogień by Stefan mógł przyjść po brata genialna. Uwielbiam tą wiedźmę :)
Odmieniony Damon jest dziwny. Na początku pocieszył Jeremego i potem ten jego pocałunek z "Eleną".
Jeremy wampirem? Już lepiej niech zginie.
W końcu pojawiła się Katherine! I wypadła nieźle. Na początku zwodzenie Damona, a potem załatwienie Johna. Mocna scena jak okazuje się, że to nie jest jednak Elena.
Już nie mogę się doczekać nowego sezonu i zobaczyć jak to wszystko się rozwinię.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 maja 2010, o 20:04

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


Wow :D Bardzo mocne zakończenie. Chciałem, żeby Cathrine się pojawiła w finale ale podczas niego o tym zapomniałem. A tu surprise! na końcu.

Ha! i ten pocałunek. Zaskoczyli mnie w momencie "Hello John, goddbye John" :D Nie mogłem uwierzyć, że to Cathrine.

Jeremy pewnie już w pierwszym odcinku stanie się wampirem. Ja tam nie mam nic przeciwko. Ważne, żeby fajnie poprowadzili ten wątek. Szkoda Anny :(

Synalek burmistrza wilkołakiem?
trust him... he's a doctor!
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 17 maja 2010, o 13:39

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


Oj fajne zakończenie :P ale jeśli chodzi o pocałunek to wolałabym żeby to była Elena :(
A Damon jaki grzeczny w tym odcinku aż trzy razy powiedział słowo przepraszam :) kochanyyy jest <3 :) No i właśnie zdziwiło mnie że nie zorientował się że to Katherine, myślałam że oni się jakoś nawzajem wyczuwają :P widocznie się miliłam :P
Jeremy głupio zrobił moim zdaniem.
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

lama272

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy,Heroes

Postdodano 17 maja 2010, o 18:26

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


Finał skończył się bardzo dobrze i już czekam na następny sezon :).Jeremy,synek burmistrza wilkołakiem i Katherine ? Może być ciekawie.Niech tylko scenarzyście tego nie zepsują,na początku myślałem,że będzie to cukierkowy filmik ala"Tłilajt" a tu miłe zaskoczenie.Liczę,że będzie jeszcze bardziej mroczniejszy :)
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 18 maja 2010, o 17:59

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


zaskakujący odcinek!
w szoku byłam gdy okazało się że kath całowała się z damonem! i jeszcze jena zaprosiła ją do domu :/
chociaż coś mi od razu nie pasowało elena naj pierw daje do zrozumienia damonowi że są tylko przyjaciółmi a po tem się całowali
mocne zakończenie strasznie jestem ciekawa co nowego wymyślą w 2 serii
możemy się spodziewać taylera-wilkołaka, odmianę bonnie (czym byłam zaskoczona bo w ostatnich odcinkach była 'zła'), i co jeszcze?? śmierć caroline? ciekawe co jej będzie
Spoiler:

szkoda mi any, lubiłam tą postać
no to teraz czekamy do września
Supernatural, The vampire diaries
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 8 cze 2010, o 01:13

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


Świetny finał sezonu! :P
Jak ja się ucieszyłem i strasznie zdziwiłem, gdy się okazało, że to Katherine. :P I te ucięte palce Johna! :P Genialny cliffhanger!
Lubię Damona, ma świetne teksty i potrzebny jest jakieś przeciwieństwo dla Stefa, ale niech on trzyma łapy precz od Eleny! :D
Szkoda mi bardzo Anny, podobała mi się i pasowała do Jeremiego.
Teraz Jeremy będzie się przemieniał, może być ciekawie. :P
Caroline musi z tego wyjść, nie widzę serialu bez niej. I tak za dużo osób tu ginie...:D
Tyler - kim on jest? Wilkołakiem? Nie mogę się doczekać, kiedy to się wyjaśni.
Bonnie zrobiła się groźna i robi się coraz silna. Bardzo dobrze! Bracia, a zwłaszcza Damon, muszą czuć, że nie mogą sobie robić, co chcą. :P
Burmistrz też umarł w pożarze...ładną tajemnicę skrywać i czyżby nie wiedział, że te urządzenie zadziała także na niego.
Katherine wysłała Isobel, aby zdobyła urządzenie Gilbertów razem z Johnem. A on miał je użyć, aby zabić mszczące się wampiry z grobowca.
W takim razie dlaczego Katherine wrócił do Mystic Falls i zabiła Johna??? Bo czegoś tu nie rozumiem...
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 gru 2010, o 23:06

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


The Vampire Diaries season 1 complete. :)

Bardzo dobry finał sezonu. Akcja głównie toczyła się wokół pojmania wampirów, ale co jest z Lockwoodami. WTF? Kim oni są? To dopiero jest zagadka. Wybuch agresji Tylera przeciwko Mattowi nie był bez przyczyny. Wiążę duże nadzieje z tym wątkiem w drugim sezonie. :P

Bonnie. No proszę, postanowiła się jednak zrekompensować i pomóc Stefanowi uratować brata. Trochę zyskała w moich oczach w tym odcinku.

Na końcu już myślałem, że to naprawdę Elena i, że skroi nam się romansik, bo ta cukierkowość pomiędzy nią, a Stefanem powoli mnie zaczyna denerwować. Chętnie zobaczył bym ją w parze z Damonem. Katherina wróciła i od razu uderza z grubej rury, zabijając Jonathana. Ojj, ta postać namiesza. :D Ciekawe jaki w ogóle jest główny powód jej powrotu.

Zaraz trzeba się wziąć za nadrabianie drugego sezonu. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 gru 2010, o 23:24

Odp: 1x22 - Founder's Day (Season Finale)


Dawaj, dawaj :) Wiele ci nie zostało, a jest co oglądać bo 2 sezon jest równie dobry co pierwszy. No i kolejna osoba będzie komentować TVD na bieżąco. Jeszcze tylko jakbyś lubił Boonie :P

 


  • Podobne tematy do 1x22 - Founder's Day (Season Finale)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.