Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

1x08 - The Exchange SERIES FINALE » Zakończone Seriale » Traveler • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 lip 2007, o 08:28

1x08 - The Exchange SERIES FINALE

Jay and Tyler reunite with Will in an effort to take down the man behind the bombing. Elsewhere, Agent Marlow is abruptly taken off the Drexler bombing case.

Data emisji: 18 lipca 2007
Ostatnio edytowano 19 lip 2007, o 08:50 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 lip 2007, o 14:17


tak to się kończy? bez końca?
i nie będzie nic dalej? przecież to bez sensu :/
no chyba, że mam okrojoną wersję ale trwa ok 42 minuty więc raczej nie :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 lip 2007, o 16:45


co jest grane?! właśnie obejrzałam Travelera odc 8 i zdębiałam przecież to miałbyć koniec serialu a oni nic nie wyjasnili?!?!?!??! czy ktos wie o drugim sezonie?! albo może tak jak pierwotnie mialo byc zalozone ze bedzie 13 odcinków?!

wogole o co chodzi?!

Arrow napisał(a):no chyba, że mam okrojoną wersję ale trwa ok 42 minuty więc raczej nie

ja tez mam taka i chyba nie bylo nic wiecej...

no to pieknie nas załatwili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock:

za duzo zagadek zostalo... co z ojcem Taylera?! (zapewne żyje) ale nigdy nic nie wiadomo, gdzie zabrali Kim?! kto wysadził samochód?! kim w koncu jest blondasek przez którego zginął Bojres?! i dlaczego zabili niby jednego z wysoko postawionych i na czyj rozkaz chyba nie na Chambersa a wydawal sie pionkiem?! ciekawe co z obrazem czy wybuchl z Freedem czy chlopaki go maja?!

nie no chyba nie zecydowali sie na drugi sezon?! dlaczego zawsze utrudniaja i nie moga normalnie zakonczyc serialu... jestem zbulwersowana :shoot:

no chyba że bedzie 8 epizodów nie liczac pilota serialu?! bo ja juz nic nie rozumiem...

szukam jakis newsów w necie na ten temat ale nic nie moge znalesc... nie pisze nic na temtam przedluzenia Travelera ani na stronie ABC ani nigdzie indziej?! :? :/
Ostatnio edytowano 19 lip 2007, o 21:44 przez zoey, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lip 2007, o 17:04


Odcinek był naprawdę dobry, ale zakończenie przyćmiło mi odcinek i nawet pisać mi się o nim nie chce.. Żadnego zakończenia, żadnego rozwiązania. Nie tak wyobrażałam sobie zakończenie serialu.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 lip 2007, o 17:07


nom ja jestem w ciężkim szoku i nie moge sobie tego w żaden sposób wyjaśnić...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2007, o 19:27


Jak uwielbiałam ten serial i jak mi się podobał ten odcinek, tak zakończenie wszystko popsuło, siedzę i sobie w najlepsze oglądam, a oni co ? Tak po prostu koniec i już. To nie było jak koniec serialu, to nie było nawet jak koniec sezonu, to było bardziej jak przedostatni odcinek, bo gdyby nas jeszcze zostawili przed tym wybuchem to jeszcze, a tak...
Nie no pozostawili przykre wspomnienia po tak świetnym serialu.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lip 2007, o 21:48


WTF?! Miałam przeczucie po 7 odcinku, że nie zdążą wszystkiego wyjaśnić, ale to co zobaczyłam, to nawet nie 'niewyjaśnienie wszystkiego' a urwanie serialu w połowie sezonu! Naprawde żenada; po tak świetnych odcinkach zrobili tak żałosną końcówke. W ogóle pisać mi sie nie chce, bo o nie ma o czym :/

Mam pecha do seriali bez zakończeń; najpierw Vanished, później HP, teraz Traveler... :/
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 lip 2007, o 22:15


nie nie nie to nie może być koniec no bez kitu... przeciez jest wiecej pytań niż po pierwszym odcinku! tak sie nie robi!!!!!!!!! :foch:

autorzy serialu odstawili kiche!

ze niby co chcieli pokazac ze przed ta cala organizacja nie da sie uciec ze za duzo ludzi jest w tym wysoko postawionych i ze chlopcy musza cale zycie uciekac... bo albo ja jestem na tyle tempa i nie zrozumialam albo nie wiem innych wnioskow nie mam... winni nakrecić epilog i koniec nie musi sie dobrze konczyc ale musi miec jakies zakonczenie a nie urwanie w polowie!
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez zoey, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lip 2007, o 00:22


Ej no, ja się tak nie bawię! Cały odcinek był świetny, trzymał w napięciu do samego końca tzn końcówki. O co chodzi z czwartą władzą? Gdzie zabrali Kim? Skąd się wzieła ta bomba? No i co stało się z Taylorem i Jayem?

Mam nadzieję, że będzie kontynuacja, ale pod innym tytułem, a Traveler był dopiero prologiem bo fabuła ma prawdziwy potencjał.
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 20 lip 2007, o 11:35


Nieeeee :( why? ? Przecież mogli zrobic 13 odcinków i wszystko byłoby w porządku.
Zresztą tj. pisała Zoey ten odcinek pozostawił za dużo pytań bez odpowiedzi. Nie wiem czy scenarzyści próbowali pokazac, że z "czwarta władzą" nie można zwyciężyc O.o

Mam nadzieję, że będzie kontynuacja, ale pod innym tytułem, a Traveler był dopiero prologiem bo fabuła ma prawdziwy potencjał


Też mam nadzieję, bo takie zakończenie to żadne zakończenie :/ Obawiam się tylko, żeby z tego nie zrobili tasiemca na 10 sezonów :? Wtedy byłoby lepiej gdyby w ogóle nie zaczynali.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lip 2007, o 12:41


ariena napisał(a):Obawiam się tylko, żeby z tego nie zrobili tasiemca na 10 sezonów :?

Masz wyobraźnie ;) Bo raczej bardziej prawdopodobne jest, że nie będzie żadnych kolejnych odcinków, niz ze będzie 10 sezonów ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 20 lip 2007, o 15:37


dramat szukałam na necie jakiejs wzmianki o travelerze ewentualnej kontynuacji albo epilogu ale nie znalazlam nic... także myśle ze nie doczekamy sie niczego wiecej i pozostanie nam niesmak po obiecującym i ciekawym serialu... :? zniosłabym jakis dluzszy odcinek epilog albo przedluzenie od 13 odcinkow aczkolwiek nie chcialabym juz jednak nowego sezonu bo mogloby to już przedobrzyć sprawe...
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 20 lip 2007, o 18:53


Ja obejrzalam odcinek wczoraj i moim zdaniem byl naprawde swietny!! Bylo wiele zworot akcji i odcinek naprawde trzymal w napieciu! Najbardziej szokujaca scena to jak Chambers zabija Borjesa!! Wiedzialam te to swinia ale to bylo okropne jak mu tak prosto w serce mu strzelil! No i potem jak Marlow zadzwonila do Chambersa - az mnie ciarki przeszly!

Ale zastanawia mnie jedna rzecz... Otoz dlaczego ani Marlow ani Chambers nie poznali swoich numerow telefonow??? W koncu Marlow dzwonila do niego ze swojej jak rozumiem komorki i on tez odebral swoja komorke, wiec dlaczego ani on sie nie pokapowal kto dzwoni ani ona wczesniej co to za numer... A tak w ogole to rozsmieszylo mnie jak ten gosc przyniosl Marlow ten odebrany numer z tej komorki goscia, ktory chcial ja zabic - zachowywali sie tak jakby do spisania tego numeru z komorki numeru bylo potrzebnych z 15 specjalistow FBI! LOL

Ciekawa tylko jestem, czy to rzeczywiscie byl koniec serialu... Jesli tak to lipa, bo tyle niewyjasnionych rzeczy zostalo...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Sophia, łącznie edytowano 1 raz
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 20 lip 2007, o 22:24


Sophia napisał(a):Ale zastanawia mnie jedna rzecz... Otoz dlaczego ani Marlow ani Chambers nie poznali swoich numerow telefonow??? W koncu Marlow dzwonila do niego ze swojej jak rozumiem komorki i on tez odebral swoja komorke, wiec dlaczego ani on sie nie pokapowal kto dzwoni ani ona wczesniej co to za numer...

Może miał drugą komórkę, "służbową"?

Jak dla mnie ostatnia scena wskazuję tylko na jedno - będzie drugi sezon!
See you in another life, brother...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 lip 2007, o 17:14


Klatus napisał(a):Jak dla mnie ostatnia scena wskazuję tylko na jedno - będzie drugi sezon!

Pewnie producenci serialu mysleli ze ABC wykupi od nich drugi sezon a tu zonk :P Odcinek nic nie wyjaśnił tylko wprowadził jeszcze więcej zamętu. Wg mnie epizod dobry. Zabojstwo Bojresa, scena jak agentka Marlow dzowni do Chambersa i oczywiscie końcówka - 3 najlepsze sceny :)
trust him... he's a doctor!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 22 lip 2007, o 21:36


Tristan napisał(a):Zabojstwo Bojresa, scena jak agentka Marlow dzowni do Chambersa i oczywiscie końcówka - 3 najlepsze sceny


szkoda ze koncowka jest bez wyjasnienia... ehhh... schrzanili to!
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 23 lip 2007, o 23:25


Klatus napisał(a):
Sophia napisał(a):Ale zastanawia mnie jedna rzecz... Otoz dlaczego ani Marlow ani Chambers nie poznali swoich numerow telefonow??? W koncu Marlow dzwonila do niego ze swojej jak rozumiem komorki i on tez odebral swoja komorke, wiec dlaczego ani on sie nie pokapowal kto dzwoni ani ona wczesniej co to za numer...

Może miał drugą komórkę, "służbową"?

Jak dla mnie ostatnia scena wskazuję tylko na jedno - będzie drugi sezon!

No to by bylo jedyne rozsadne wyjasnienie... Tak czy inaczej powinien sie predzej czy pozniej pokapowac, ze to Marlow do niego dzwonila (bo ona chyba dzwonila ze swojej normalnej komorki), wiec nie bedzie za wesolo dla niej...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 25 lip 2007, o 11:29

serial jest rewelacyjny ale to zakończenie, a raczej brak :razz: skoro wiedzieli, że ma być tylko 8 odcinków to powinni zrezygnować z paru ostatnich minut i zamiast nich wmontować jakieś zakończenie, że tam np. Jay i Tyler siedzą w swoim mieszkaniu i czytają gazetę na której pierwszej stronie jest artykuł o tym kto tak naprawdę stoi za zamachem czy coś.. i za dużo czasu poświęcali wątkowi zabójstwa Mayi, który był tak jakby w ogóle osobną historią i gdyby z niego zrezygnowali to może by się wymieścili z głównym wątkiem ;(
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x08 - The Exchange SERIES FINALE
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.