Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 77
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 30
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 29

Światowe hity serialowe w przyszłym roku w Polsacie » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 29 gru 2006, o 15:40

Światowe hity serialowe w przyszłym roku w Polsacie

Światowe hity serialowe "Prison Break", "CSI: Miami", a także nowe serie "Chirurgów" i "Gotowych na wszystko" oraz wielkie muzyczne show rozrywkowe w gwiazdorskiej obsadzie - to tylko niektóre z szeregu atrakcyjnych pozycji w nowej ramówce telewizji POLSAT.

Telewizja POLSAT przygotowała dla swoich widzów prawdziwą feerię doskonałej rozrywki na światowym poziomie. Początek sezonu to czas premier zagranicznych i polskich seriali, osiągających najwyższe miejsca w rankingach popularności.


"Nowy sezon zaplanowaliśmy zgodnie ze sprawdzoną receptą mistrza suspensu Hitchcocka na dobrą rozrywkę: na początek trzęsienie ziemi, a potem napięcie stale wzrasta." - komentuje Aleksander Myszka, Prezes Telewizji POLSAT - "Nasi widzowie otrzymają solidną porcję rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Nie waham się stwierdzić, że wszystkie, zarówno zagraniczne, jak i polskie pozycje w naszej ramówce to produkty z najwyższej półki."

Największą niespodzianką dla widzów będzie polska premiera (21 stycznia), kultowego serialu "Prison Break" (polski tytuł "Skazany na śmierć"), obsypanego nagrodami i posiadającego szerokie rzesze fanów na całym świecie. Serial, emitowany do tej pory w Australii, Kanadzie, Francji, Włoszech, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegi, Afryce Południowej i USA (premiera w telewizji Fox w sierpniu 2005 r.), uznany został za jeden z najlepszych seriali w historii amerykańskiej telewizji.

"Prison Break" ("Skazany na śmierć") pojawi się jako pierwsza pozycja w nowym, czterogodzinnym paśmie w niedzielny wieczór, które zacznie się o godz. 20:00. Kolejno emitowane będą również premierowe odcinki serialu kryminalnego "CSI: Kryminalne zagadki Miami" oraz dwa odcinki pierwszej i drugiej serii "Gotowe na wszystko". Od stycznia telewizja POLSAT, w związku z lawiną próśb o powtórkę, przypomni emitowane już odcinki serialu opowiadającego o perypetiach zdesperowanych gospodyń domowych (I. i I.. serii), a od jesieni widzowie zapoznają się z dalszym ciągiem niezwykłych przygód mieszkanek Wisteria Lane.

W 2007 r. na ekranie pojawi się również serial o młodych lekarzach: "Chirurdzy". Od stycznia będą nadawane odcinki powtórkowe, a następnie odcinki drugiej, nowej serii. Serial miał premierę w 2005 roku, obecnie z ogromnym powodzeniem prezentowany jest już w USA 3. sezon tego serialu.

Interesująco zapowiada się także niemiecki dramat wojenny "Okręt", miniserial, będący autorską wersją filmu Wolfganga Petersena, zrealizowany na fali popularności przeboju kinowego pod tym samym tytułem. Serial przedstawia losy załogi jednego z niemieckich okrętów U-bootów podczas II wojny światowej - rozgrywający się w ciągu kilku tygodni 1942 roku, w czasie "Bitwy o Atlantyk".

W nowym sezonie widzowie obejrzą także nowe odcinki reality show "Nieustraszeni" oraz premierowe (w telewizji POLSAT) odcinki "Z Archiwum X" (VII. sezon).

Już od stycznia na antenie telewizji POLSAT zobaczymy nowe odcinki popularnych seriali polskich: "Pierwsza miłość", "Samo życie", "Fala zbrodni" oraz "Świat według Kiepskich". Pojawią się również nowe polskie produkcje, a wśród nich serial sensacyjno-psychologiczny "Prawo miasta" w znakomitej obsadzie z Bogusławem Lindą, Krzysztofem Pieczyńskim i Pawłem Wilczakiem. Wśród nowych komediowych produkcji serialowych telewidzowie obejrzą: "Kto tu rządzi", oparty na hitowym światowym formacie "Who's the Boss" oraz "Teściowe", satyryczna komedia o stosunkach rodzinnych.

Telewizja POLSAT uczestniczy również w ogromnej, międzynarodowej produkcji - serialu "Wojna i pokój" wg Lwa Tołstoja, do której zdjęcia ruszyły w listopadzie 2006 r. Emisja serialu planowana jest na 2007 r.

W 2007 r. na antenie telewizji POLSAT pojawi się również serial "Ekipa" w reż. Agnieszki Holland z udziałem wybitnych aktorów (m.in. Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Marcin Bosak, Agnieszka Grochowska, Katarzyna Herman), w którym wątki obyczajowe będą splatały się z kryminalnymi i politycznymi.



info z filmweb.pl
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 gru 2006, o 15:58


Zapowiada się nieźle :D Nie wiedziałem że polsat został współproducentem "Wojna i Pokój"
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 gru 2006, o 23:46


czyli ogólnie nic o niczym wcześniej nie wiedziałam ;p no cóż niedziele zapowiadają się interesująco ;) czwartki też :P
<<

gosciu

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 30 gru 2006, o 00:07


Ja czekam na CSI bo zapowiada sie ten serial całkiem fajnie, juz od dłuższego czasu miałem ochote go obejrzec ale zawsze jakos wychodziło ze nie obejrzałem az tu w koncu sie go doczekałem z Polskiej TV ;]
<<

arttysta

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 4 sty 2007, o 00:51


ciekawe jaki będzie wojna i pokój :)
<<

Dlord

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 6 sty 2007, o 13:45


Fajnie ze wreszcie polska telewizja bedzie puszczała coraz to wiecej seriali tylko szkoda ze niektóre beda "kolidowały" ze soba

 


  • Podobne tematy do Światowe hity serialowe w przyszłym roku w Polsacie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.