Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

MŚ siatkarzy - Japonia 2006 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 22 lis 2006, o 19:51

Ja dzis oglądałam mecz;) Świetny byl;)Uwazam,że nasi swietnie graja!!!
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

rarehare

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 lis 2006, o 17:43


Narazie nasi grają kapitalnie . Teraz jednak dopiero będą musieli pokazać na co ich stać . Z grupy wyszli bez trudu , a poprzeczka ciągnie rośnie . Wierzę jednak w Lozano i spółkę . A jakby tak powetowali za siatkarki i zdobyli jakiś medal ... :viva:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 23 lis 2006, o 17:56


Myślę, że Kanadę i Tunezję powinniśmy ograć bez starty seta ale w meczach z Rosją i Serbią może być problem. Wiadomo, że pozostałe ekipy z naszej grupy (Japonia, Portoryko i Argentyna) raczej nam nie pomogą, w najlepszym wypadku mogą urwać seta Rosjanom czy Serbom, musimy liczyć na siebie i własne umiejętności.
Co do Rosji, to jest to trochę słabszy zespół niż kilka lat temu ale wciąż potrafiąc kapitalnie grać w bloku, jednak z Rosjanami w ostatnich latach grało nam się dość dobrze i z reguły wygrywaliśmy.
Gorzej z Serbami, którzy nie dość, że są w kapitalnej dyspozycji to jeszcze nie mamy do nich szczęścia, w ostatnim czasie na naszym koncie w meczach przeciwko Serbom jest więcej przegranych meczów niż tych wygranych, to zły prognostyk.
See you in another life, brother...
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 23 lis 2006, o 18:11


Ja jestem dobrej myśli. Lozano dobrze przepracował czas przygotowań i to widać. Lejemy kogo tylko popadnie. Za to Rosjanie nie są w formie(tej najwyzszej) i tu można upatrywać swoją szansę - aczkolwiek nam umiejętności nie brakuje ;) Z Serbami może być problem, ale założę się, że tam będzie wynik opiewał w okolicach 3-2 :P
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 26 lis 2006, o 13:04


No to teraz możliwe, że idą najtrudniejsze mecze turnieju.
Bo myślę, że jeśli Polacy wejdą do strefy medalowej to będzie im dużo łatwiej się grało z poczuciem spełnionego obowiązku.
A teraz z Rosją i co gorszą Serbią na pewno nie będą tak wyluzowani jak moga być w dalejsze fazie turnieju. Ale myślę, że zwycięstwo z Rosja ewentualne oczywiście może przynieść zwycięstwo z Serbią. Bo prawdopobnie jedno zwycięstwo starczy do dalszego awansu. A tymczasem jeden dzień przerwy Lozano mówi, że to dobrze, a czy dobrze przekonanmy się we wtorek.
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 26 lis 2006, o 13:17


Dziś kolejne zwycięstwo 3:0, tym razem nad Kanadą :) . Teraz tylko czekać na mecze z Rosją i Serbią. Niby Rosja nie jest w świetnej formie, jednak obawiam się trochę, gdyż nasi siatkarze mówią, że po dniu przerwy gra im się gorzej i jak na razie rzeczywiście tak jest :/ . Szkoda, że nie obejrzę całego meczu z Rosją i Serbią :( , jednak będę trzymać kciuki w szkole i mam nadzieję, że mimo wszystko to Polacy wygrają :D .
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 lis 2006, o 10:37


3:2 z Rosjanammi :D

w setach -19, -19, 22, 20, 11 :D WIN

Jest półfinał!!!

więcej tutaj

:viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva: :viva:
<<

niksym

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 28 lis 2006, o 12:24


noo bardzo ladny mecz, po pierwszych 2 setach nie sadzilem ze jeszcze sie podniosa i wygraja ale udalo sie. jutro serbia : >
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 28 lis 2006, o 12:54


Podobala mi sie ta zmianaa w 3 secie jak wszedł Gruszka i Ktors jeszcze i zaczeli grac.
W 4 secie byla taka dluga akcja przy stanie chyba 17-15 dla nas ktora sprawila ze bylem pewny zwyciestwa mimo tego ze przegrywaliismy w setach. Co kolwiek rosjanie posylali odpiwadalmy tym samym a nawet czyms wiecej:) Od tego momentu prawie kazde dluzsze akcje byly juz dla nas :D
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 28 lis 2006, o 13:38


I oto chodzio...teraz wygrywamy z Serbami i najpewniej trafiamy na Bułgarie...no i finał musi być nasz :P
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 lis 2006, o 14:46


No nie był bym taki pewien Bułgarii...

Myśle że trafimy na Brazylie :(
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 28 lis 2006, o 14:46


jeśli wygramy z Serbami oczywiście ;)
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 28 lis 2006, o 17:41


Co za szczęśliwy dzień! Zwycięstwo! :viva: Wreszcie Polacy pokazali Rosjanom gdzie ich miejsce :] . Tak się przechwalali, że wygrają 3:0, a przegrali :hihi: . I bardzo dobrze :P . Całym sercem jestem za Polakami i kibicuję im w dalszych meczach :D . Oby tak dalej! Jutro mecz z Serbią i wierzę, że nasi rodacy pokażą dopiero na co naprawdę ich stać ;) . Jak na razie gratuluję zwycięstwa w meczu z Rosją i trzymam kciuki za jutrzejsze zwycięstwo z Serbią! Jesteśmy w pierwszej czwórce, a jeśli jutro wygramy to na bank mamy medal!
Niestety nie mogłam oglądać meczu (z przyczyn wiadomych), jednak na całe szczęście na Polsacie Sport jest powtórka i zobaczę to niesamowite spotkanie :) .
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 lis 2006, o 21:20


A ja oglądałam dwa ostatnie sety na włoskim kanale :D *_*
mecz był boski :D Polacy pokazali, ze kiedy sytuacja jest beznadziejna to mogą jeszcze zaskoczyć :D i zaskoczyli wszystkich a najbardziej Rosję, która była zbyt pewna siebie :D
Want your bad romance.
<<

niksym

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 29 lis 2006, o 14:34


znowu pokazali klase dzisiaj. przez caly mecz kontrolowali wynik. serbowie nie byli w stanie nam zagrozic. no to w sobote bulgaria i miejmy nadzieje ze final z brazylia w niedziele : >
<<

bejral

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: Mam wiedziec?:)

Postdodano 29 lis 2006, o 20:25


No dzisiaj to po prostu zdeklasowali rywali :viva: Miejmy tylko nadzieje że zagrają tak samo z Bułgarami bądź co bądź zespół grający na tym samym poziomie co My a może troche lepszym bo wyjść z grupy gdzie były: Włochy, Francja, Brazylia, USA to naprawde wielka rzecz, ale Ja wierze w Polaków i zwycięstwo będzie nasze :D
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 1 gru 2006, o 21:35


Oczywiście meczu z Serbią także nie oglądałam na żywo, bo musiałam iść do szkoły. Nie widziałam ani chwili, gdyż zaczął się godzinę później 8/ , ale byłam zła :evil: . Jednak całe szczęście, że mam dostępny Polsat Sport i mogłam obejrzeć powtórkę :) . Bardzo ładny wynik - 3:0 :P . Ja spodziewałam się 3:1 dla nas, jednak niezmiernie cieszę się z takiego obrotu sytuacji :D . Ładna gra polskiej reprezantacji, a serbskiej trochę słaba, ale każdy może przecież mieć mniej udany dzień. Oby więcej takich meczy ;D ! Jutro półfinał z Bułgarią. Trzymajmy kciuki za naszych chłopców ;) . Wierzę w naszą reprezantację - typuję 3:1 dla Polski :cool: .
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 1 gru 2006, o 22:46

No piękne mecze... Ja z Rosja mecz ogladałam,piękny był... Nasi górą!!!
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do MŚ siatkarzy - Japonia 2006
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.