Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5

MŚ siatkarzy - Japonia 2006 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 18 lis 2006, o 19:23

MŚ siatkarzy - Japonia 2006

Tutaj rozmawiamy o rozpoczętych parę dni temu Mistrzostwach Świata w siatkówce mężczyzn.
Polska jest w grupie z: Argentyną, Chinami, Egiptem, Japonią i Portoryko. Jak narazie nasi rodacy wygrali 2 mecze, z Chinami i Argentyną, oba 3:0 :D .

Postdodano 19 lis 2006, o 11:05

Dzis 3-0 w Egiptem oceniam ze z grupy wyjda, bo z Portoryko tez 3-0 powinno byc :)
<<

Alexis

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 19 lis 2006, o 12:11

Ja mam nadzieję, że z Japonią też wygrają 3:0 :P .
<<

Klatus

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 13:20

Ale sensacja! Brazylia przegrała z Francją 3:1, a ja po 1 secie wyłączyłem, bo stwierdziłem, że Brazylijczycy wygrają 3:0 i nie ma co oglądać, teraz włączam Polsat Sport, a tu końcówka 4 seta ;) Ale się zdziwiłem.

Postdodano 19 lis 2006, o 13:33

Niezły meczyk z egiptem..ale poczekajmy..na Serbie..ale Włochy..i wtedy zobaczymy..:D
<<

Klatus

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 13:42

Bardziej na Serbie niż Włochy :roll:
Włosi grają obecnie na naszym poziomie, a może są nawet słabsi ale niestety Serbowie są już mocniejsi i od nas i od Włochów. No ale wszystko się może zdarzyć co udowodnili dzisiaj Francuzi i wygrać można z każdym.
<<

Sophia

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 17:11

Ze nasi wyjda z grupy to zawsze bylo wiadomo, ale musza wyjsc na 1 miejscu!!!

Tez bylam zdziwiona, ze Francja pokonala Brazylie, ale cos Brazylijczykom nie szlo dzisiaj.

Jak dobrze, ze jutro dzien przerwy, bo mnie wykonczy to wstawanie rano! LOL
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 19 lis 2006, o 22:07

W końcu to Mistrzostwa Świata w grupach może dziać się wszystko.
Włochy już są dawno za nami. Widoczny u nich kryzys. Brazylijczyc prawie zawsze budzą się w fazie finałowej i wygrywają wszystko co możliwe ( bodajże tak było w tym roku w Finale Ligi Światowej - na początek porażka z Bułgarami) i właśnie Bułgarów oprócz Brazylijczyków i Serbów obawiam się najbardziej. Już nawet Rosja mnie nie niepokoi, tylko Bułgarzy.
Z Portoryko i Japonią powinny to być krótkie mecze bo im będą krótsze to tym lepiej dla kondycji, ale tak sobie myślę, że własnie już teraz jest potrzebny jakiś 5 setowy pojedynek aby pokazać, ze umiemy wyjść z kryzysu i wygrać tie-breaki.
<<

Sophia

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 22:25

No Bulgarzy niezlego czadu dali w ostatnich meczach i jestem ciekawa czy utrzymaja taka forme do konca mistrzostw.
<<

Gareth

Posty: 193

Postdodano 21 lis 2006, o 09:27

Narazie 2-0 dla polski jeszcze tylko jeden set i kolejne zwyciestwo.
PS Zauwazyliscie ze odkad Polacy maja zagranicznych trenerów radza sobie lepiej?
(pilka nożna, skoki, siatkowka)
<<

Sophia

Posty: 263

Postdodano 21 lis 2006, o 13:07

Czy ja wiem, Malysz najlepiej skakal za Tajnera :D

A co do siatkowki to ten trzeci set niezle mnie kosztowal nerwow, hehe :D No ale dobrze ze wygrali :)
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 21 lis 2006, o 13:16

No dali radę...ale to w końcu tylko Portoryko...
<<

Sophia

Posty: 263

Postdodano 21 lis 2006, o 15:26

Niby tylko Portoryko, a meczyli sie jak nie wiem co...
<<

timon

Posty: 223

Postdodano 21 lis 2006, o 17:25

.......tak myśleli..ze ja wygrali..3:0..pare meczy to sa niepokonani..a z Portoryka była męczarnia.. :P ...jak oni chca wygrać z Serbia???
<<

Alexis

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 22 lis 2006, o 15:50

No i nasi siatkarze przechodzą do II fazy grupowej :viva: :viva: :viva: , i to bez straty żadnego seta :D . Najtrudniejsze zadanie: wygrać z Serbią i Rosją, ale już z nimi wygrywaliśmy, więc bądźmy dobrej myśli :) . Wszystkie mecze o 10, więc trochę kiepsko, bo sobie nie obejrzę :sad: . Już wolałam jak były o 5...
<<

timon

Posty: 223

Postdodano 22 lis 2006, o 16:28

No..gratulacje..dla polskiej drużyny...
A z tymi godiznami to sa do kitu...bo wtedy hestem w skzole..też bym wolał zeby mecze był wczesniej ale bez przesday..tak zeby byó o 7.... :P
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 22 lis 2006, o 19:21

Na przecież wszystkie mecze są o 7 oprócz jednego nie pamiętam dokładnie z kim. Bo wszystkie mecze o 10 musi grać Japonia. Ta i te puste trybuny, ale dla FIVB liczy się kasa tylko i wyłączenia.
Teraz zobaczymy naprawdę na co stać tę drużynę, ale zwycięstwo z Japonią 3:0 robi wrażenie bo nawet w Lidze Swiatowej taki wynik nie padł, więc jest dobrze.
Teraz najważniejsze wygrać z Rosja i powalczyć z Serbią.
<<

Alexis

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 22 lis 2006, o 19:50

Racja, mecze są o 7:00 i 5:00 :). Na onecie już poprawili, jednak na WP ciągle jest napisane, że wszystkie mecze są o 10:00, sami zobaczcie - zrobiłam print screen (aby powiększyć należy kliknąć):