Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Święta 2006 » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 1 gru 2006, o 21:04

A ja nzowu nie wyobrazam sobie swiat. bomojeswietaod zawsze wygladaly tak. Bylismy z ojcem i z dziadkeim przychodzila ciocia z wujkiem. Potem prezenty, japojechalam do domu do matki. I nic nie bylo normalnie non stop w drodze. Dzaidka nie ma dom w budowie. Nie chce by tata byl sam w te swieta, pozniej bedzie moja matka jak zwykle narzuci mi godzine przyjazdu. Jakos zawsze mnie to dziwilo. U kolezanek wszyscy siedza a ja o godzinie 20 dzwonie po taksowke do mamy...
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 1 gru 2006, o 21:27


No to jednym słowem nie masz za ciekawie A twoi rodzice nie mogli by tę jedną noc razem spędzić przy stole wigilijnym??
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 1 gru 2006, o 22:47


A dla mnie to będą pierwsze samotne swięta:( I tak mi smutno jak o nich sobie pomysle:/ Sama w te swieta,bez ciebie;(
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 gru 2006, o 14:15


Ja też kiedyś miałam tak jak Anett - od 16:00 do 20:00 z mamą, a potem z tatą....teraz na szczęście nei ma takiej bieganiny, bo mama siedzi w Chinach i swieta będą spokojne - bez jeżdżenia w tą i z powrotem.

W tym roku jak zwykle stała ekipa: tata, Ala (moja macocha), jej syn, jej ojciec i jego żona. Zawsze jeszcze była moja siostra, ale ona w Anglii siedzi. Pewnei znowu będzie wesoło. :D

mam nadzieję, ze na święta będzie śnieg. :)
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 2 gru 2006, o 14:59


No to mowie nie iwem jak to teraz bedzie wygladac pewnie od 16 do 19 bede siedziec u ciotki, tamsie zrobi kameralna impreze i nie bedziemy musieli sprzatac a o 19 tata wsadzi mnie w taksowke.

Jeden plus w swieta, nic nie jem kazdy sie obiada ja nie jem.
Jestem uczulona na ryby nienawidze barszczu czerwonego..
i obiadam sie jak juz to salatka (warzywna, moglabym ja jes i jesc). Jem salatke troche u cioci i jej mowie, ze wiecej nie jem bo bede jesc u mamy a u mamy nie jem bo mowie ze zjadlam u cioci...
(kiedys to bylo u dziadka )
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 23 gru 2006, o 22:27


Korzystając z chwili wolnego chciałam Wam złożyć życzenia :) Przede wszystkim świąt jak z bajki, magicznych, takich z prawdziwego zdarzenia - idealnie świątecznych. Ciepła w sercu i mrozu.., ale tylko za oknem :) Pogody ducha, dużo uśmiechu i obecności najbliższych osób! WESOŁYCH ŚWIĄT! :)

[center]Obrazek[/center]
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 24 gru 2006, o 03:00


Merry Christmas!

Wesołych, radosnych, spokojnych, przecudownych, miłych świąt Wam życzę. :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 gru 2006, o 11:08


Ja też życzę wszystkim WESOLYCH SWIAT :P

[skromne, ale bardzo szczere życzenia] :)
Want your bad romance.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 24 gru 2006, o 13:58


Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 gru 2006, o 14:41


Obrazek
Taifun
Obrazek
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 24 gru 2006, o 17:08


Dziekuje wszystkim za zyczenia i rowniez zycze wszystkim mieszkancom Serialowa zdrowych, radosnych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia! Obyscie spedzili wiele milych chwil z Waszymi rodzinami i odpoczeli sobie od ciaglego biegu!

WESOLYCH SWIAT!!!!!!
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 24 gru 2006, o 19:24


Świąt wypełnionych radością i milością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary,
szczęścia i powodzenia. Życzy magik :]
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Święta 2006
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.