Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

MŚ siatkarzy - Japonia 2006 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 2 gru 2006, o 01:03

No to czekamy na jutrzejszy(właściwie już dzisiejszy :P) mecz. O 7. rano wszyscy oglądamy i zaciskamy kciuki.


Polacy do boju! :)
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 2 gru 2006, o 10:56


Jesteśmy w finale Mistrzostw Świata :viva: :viva: :viva: . Mamy już srebrny medal, a gramy jeszcze o złoto :) . Dziś Polacy rozgrywali naprawdę trudny mecz, pełen emocji. Najgorszy był drugi set :/ . Zwycięstwo w nim było na wyciągnięcie ręki, jednak ostatecznie to Bułgarzy go wygrali. Jednak Polacy odegrali się w kolejnym secie. Polska - Bułgaria 3:1, tak jak przypuszczałam :D . Drugi półfinał wygrany przez Brazylię 3:1 nad Serbią. Teraz czekamy z niecierpliwością na jutrzejszy finał ;) . Dawno nie zaszliśmy tak daleko, więc nie można tego zmarnować, nasi chłopcy na pewno dadzą z siebie wszystko :) . Kibice siatkówki trzymajmy kciuki za naszych rodaków!!!
<<

bejral

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: Mam wiedziec?:)

Postdodano 2 gru 2006, o 11:15


Aż zacytuje Marcinkiewicza:"...Jest!! Jest!! Jest!!..." :D Jeszcze tylko Brazylia:D Brawo chłopaki wygrali bardzo ciężkie spotkanie, a jak Sami mówili, że grali słabo, ale liczy się zwycięstwo. Widać było że ciążyła na nich presja i dzięki Bogu że sobie z nią dali rade i wygrali :D
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 2 gru 2006, o 13:22


Jestesmy Boscy pokonamy jeszcze Brazylie i ibedziemy mistrzami...
Kocha naszych chlopcow
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 gru 2006, o 13:49


Dziś specjalnei wstałam tak wcześnie, zeby oglądac mecz. :D

A jaką radochę miałam z tego, że wygraliśmy - nie graliśmy może najlepiej, ale Bułgarzy też popełniali sporo błędów i to w końu nasza reprezentacja wygrała. :D
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 2 gru 2006, o 14:09


A ja Wam powiem tak oglądałem dwa pierwsze sety z Ruskimi i musiałem wyjść, nie oglądałem w ogóle meczu z Serbami, no i dzisiaj obejrzałem tylko set drugi bo późno wstałem i musiałem potem wyjść, ale jutro na pewno obejrzę cały mecz :evil:
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 gru 2006, o 14:16


Ja nie dałam rady tak wcześnie wstać w sobotę, ale i tak wiedziałam, że nasi wygrali - radość mojego taty zrobiła mi nadprogramową pobudkę ;D

Jutro obejrzę, w końcu będzie później:))
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 3 gru 2006, o 01:47


KaruzeL, to co wypisujesz to mnie przeraża. Może lepiej nie oglądaj meczu, skoro zawsze jak oglądasz to przegrywamy? :lol:

Jutro trzymamy kciuki :)
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 3 gru 2006, o 13:27


A więc mamy finały, właśnie oglądam :D Hmm, coś czuje że to będzie pogrom, strasznie nasych tłuką :D jak lamy ... ARGH! 11-3 :(
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 4 gru 2006, o 16:46


Mecz finałowy z Brazylią nie wyszedł naszym rodakom najlepiej, przegraliśmy 0:3, jednak jeśli oglądaliście całe mistrzostwa od początku do końca to doskonale wiecie, że nasi siatkarze grali rewelacyjnie i w pełni zasłużyli na srebrny medal - tytuł wicemistrza świata :viva: . W meczu o złoto popełnialiśmy dużo błędów, nie zbyt dobrze funkcjonował nasz blok, atak, przyjęcie i zagrywka. Za to Brazylia grała znakomicie i w pełni zasłużenie wygrała całe MŚ. Wielu z nas smuci się przegraną Polaków w finale, jednak przypomnijmy sobie te 10 wcześniejszych meczy, w których graliśmy na bardzo wysokim poziomie i w których wygraliśmy, z takimi potęgami siatkówki jak, np. Rosja czy Serbia i Czarnogóra. Nie zapominajmy również, że 8 na 11 meczy w całym turnieju wygraliśmy 3:0 ;) . To naprawdę wielki sukces naszej całej reprezentacji. Nikt z nas z początku MŚ nie spodziewał się srebrnego medalu, jednak go zdobyliśmy. W dodatku indywidualną nagrodę w kategorii najlepszy rozgrywający otrzymał Paweł Zagumny, a Mariusz Wlazły był w pierwszej trójce najlepszych siatkarzy tych mistrzostw :D . Cieszmy się ze srebrnego medalu i czekajmy na następne turnieje, jeszcze wszystko przed nami, m.in. Igrzyska w Pekinie w 2008r.
Wielkie gratulacje i podziękowania należą się wszystkim naszym zawodnikom, występującym w tych mistrzostwach, jak również trenerom naszej reprezentacji :pada: .
Polska BIAŁO CZERWONI !!!
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 4 gru 2006, o 20:48


Podtrenujemy, Wlazły jeszcze powera podszlifuje i w Pekinie będzie sadził bomby, że głowa mała :)

Poza tym Gacki wyzdrowieją, Świdry doświdrują, Murki dojdą do bloku....i będzie reprezentacja na złoto :P
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 gru 2006, o 01:45


Nasi chlopcy sa po prostu przekochani i odniesli niesamowity sukces!!! Mecz z Brazylia im nie wyszedl, ale nawet gdyby im wyszedl, to Brazylia chyba byla jednak poza zasiegiem dla kogokolwiek.

Ale co tam, Olimpiada jest nasza!!! :D Chlopaki jeszcze dadza czadu!!! :)
<<

kero00

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 8 gru 2006, o 14:22


Zasłużone sreberko a miało być złoto.
<<

green1990

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 16 gru 2006, o 13:00


najiweksze rozczarownae to argentyna a najwieksza zaskoczenie to portoryko i polska jak dla mnie
<<

Ewelinkaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 gru 2006, o 20:45


Mariuszek najlepszy
Obrazek
<<

ziombel12

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 3 sty 2007, o 22:41


brawo Polacy. Zapowiada sie niezła LŚ w tym roku
<<

Dlord

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 6 sty 2007, o 13:49


Ciesze sie ze po tylu latach cos osiagneli.
<<

mehran

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 27 sty 2007, o 16:57

i zawsze bede kochal siatkowke za to wszystko szkoda ze nie moge na razie grac. :( ale moze wkrotce to sie zmieni i wroce do gry
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do MŚ siatkarzy - Japonia 2006
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.