Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 5 lut 2011, o 18:46

Odp: Seriale do obejrzenia.

Widzę, że w podpisie brakuje takich seriali, jak Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, Fringe. To zdecydowanie moje ulubione seriale, które trzymają wysoki poziom. Myślę, że na żadnym z nich się nie zawiedziesz...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Muciek

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ulubiony serial:
Wszystko po trochu.

gadu:
7568198

Postdodano 5 lut 2011, o 19:56

Odp: Seriale do obejrzenia.


No na pewno rozważę te propozycję, Dextera nawet wszystkie sezony mam na dysku, ale jakoś nie mogę się za niego zabrać :D
Happy Endings...
<<

mistix

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 19 lut 2011, o 09:04

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Witam,

Szukam seriali z motywem apokaliptycznym. Coś na ten wzór co mi się podobało to: Jericho, The Walking Dead.

Proszę o jakieś propozycje :)

Pozdro
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 lut 2011, o 12:16

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Z typowo apokaliptycznych jest jeszcze Jeremiah, ale niestety nie oglądałem więc wiele nie mogę powiedzieć.
Pod tą kategorię również można zaliczyć Battlestar Galactica - zniszczony świat i tułaczka ludzi po kosmosie.
Natomiast teraz warto czekać na Falling Skies - inwazja kosmitów na Ziemię, grupka ocalałych i partyzanckie walki + problemy z żywnością i zwykłe ludzkie życie w tych ciężkich czasach.
<<

Arazziel

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
PB, Lost itd.

Postdodano 9 mar 2011, o 14:24

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu zrobiłem się małym maniakiem seriali, ale niestety w chwili obecnej nic nie może mnie wciągnąć. Seriale jakie oglądałem/oglądam:

- Lost
- Dexter
- Prison Break
- Californication
- True Blood
- Persons Unknown
- Wyspa Harpera

Szukam czegoś w tych gatunkach. Seriali jest na prawdę dość sporo, a nie chce mi się każdego z nich po kolei przeglądać/oglądać urywki. Mam nadzieje, że znajdzie się coś dla mnie.

Pozdrawiam, Arazziel
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 mar 2011, o 19:20

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Jeśli ci się podoba True Blood i lubisz klimaty fantasy, wampiry i inne potwory to możesz sprawdzić Supernatural i The Vampire Diaries. Jak chcesz coś o ucieczkach z więzienia to właśnie został wyemitowany pierwszy odcinek Breakout Kings i mimo że procedural przyjemnie się go ogląda. Jak chcesz jakąś niepoprawną komedię to bierze się za Weeds, a coś krótkiego i tajemniczego to podobno Prisoner. Ja od siebie tradycyjnie dodam Chuck, Community i Fringe bo to święta trójca tego sezonu :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 10 mar 2011, o 12:35

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Absolutnie popieram Cześka i dodam jeszcze od siebie 3 genialne dramaty: Breaking Bad, Mad Men i Sons of Anarchy. :P I ewentualnie Shameless (US), serial, który właśnie jest w emisji i dostał już zamówienie na 2 sezon, a klimatem jest na pograniczu Weeds i Californication. :D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 kwi 2011, o 08:40

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


czuję się serialowo pusta, bardzo pusta. odkąd postanowili pokończyć moje seriale jeden za drugim. i tu mam zadanie dla Was.
polećcie mi coś co mnie w końcu wgniecie w ziemie i nie będę miała ochoty odchodzić od laptopa.
gatunek serialu obojętny.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 kwi 2011, o 08:44

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


To co mam w ulubionych, czyli: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy. :P Każdy z nich wgniótł mnie w ziemie. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 4 kwi 2011, o 10:12

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


no to powiem inaczej, coś mniej oczywistego i znanego może ? :P
Dexter może i rzeczywiście super, ale nie mam ochoty znowu probowac przebrnac przez pierwsze odcinki.
Chociaż Breaking Bad... może może :)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 kwi 2011, o 12:59

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Coś wgniatającego w ziemię? :P
No to proszę:
- Mad Men
- Southland
- Community
- Shameless
- United States of Tara
- Treme
- Castle
- Friday Night Lights
- Psych
- Entourage
oraz podpisuję się wszystkimi kończynami pod serialami, które wypisał Bartezz. :D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 kwi 2011, o 12:46

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


a coś z nowości?
Czesiek? :)
można znaleźć jakieś fajne komedie typu Ugly Betty?
nic ostatnio nie ma w tej tv :/ :/ :/ :/
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 6 kwi 2011, o 13:19

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


może wpisz sobie w wyszukiwarkę filmwebu? komedie od 2010 roku i może cos się znajdzie :P Modern Family oglądałaś?
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 kwi 2011, o 14:04

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


ale to jest bardziej sitcom,czy nie?
a ja chcę coś bardziej w rodzaju Ugly Betty. co do sitcomow to niestety jestem strasznie wybredna. Modern Family widziałam chyba jeden odcinek, i jakoś mnie nie poruszył
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 6 kwi 2011, o 14:16

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Jakie polecacie seriale dramatyczne. Ale takie naprawdę dobre warte obejrzenia. Coś na wzór "Sześć stóp pod ziemią" czyli życiowe, dające do myślenia. Zna ktoś coś podobnego?
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 kwi 2011, o 18:24

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Leviatan napisał(a):Jakie polecacie seriale dramatyczne. Ale takie naprawdę dobre warte obejrzenia. Coś na wzór "Sześć stóp pod ziemią" czyli życiowe, dające do myślenia. Zna ktoś coś podobnego?

Ja bym ci polecił część, które wypisałem wcześniej justin, czyli:
Mad Men, Breaking Bad, Sons of Anarchy, The Good Wife, United States of Tara, Treme, Southland, October Road, Entourage.
Niektóre z nich to raczej pół-dramaty, ale co tam, może sobie jakiś wybierzesz. :P
Czesiek? :P

PS Z wymienionych tylko "October Road" jest serialem zakończonym, reszta jest emitowana lub czeka na kolejny sezon. :D
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 6 kwi 2011, o 18:36

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny


Czesiek serialowe guru :D

Może Kings? Nie oglądałam wymienionego przez Ciebie serialu i nie wiem ile to do siebie ma podobieństw, pewnie żadnych. Ale serial bardzo fajny. Króciutki bo tylko 13 odc, gdyż niestety został po tym anulowany, ale ja jak najbardziej polecam.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 kwi 2011, o 19:39

Odp: Szukam serialu dla Siebie - wątek ogólny

Co Czesiek? :) Najważniejsze zostały wymienione, co ja mam jeszcze dopisywać? Może tylko Community bo aż dziwne, że nikt tego nie polecił justin, a nie pamiętam czy oglądała. Dam jeszcze Chucka i Fringe bo ta 3 seriali to chyba najlepsze co ten sezon ma do zaoferowania (kablówka excluded ;p )
Z nowych to mi się Light Out podobało oraz Nikita jest niezła. Z początku sezonu to tylko The Walking Dead i Broadwalk Empire. Reszta jest niewarta uwagi tzn. takie No Ordinary Family ogląda się przyjemnie od pewnego momentu, ale pierwsze odcinki są strasznie denerwujące, a Hawaii Five-0 to zwykły procedural z dobrą obsadą.
Ostatnio wyszło The Killing, The Borgias i Camelot - tego pierwszego nie widziałem, a te dwa na razie nie powalają. Natomiast już za kilka dni premiera Game of Thrones, które zarządzi.
A Kings jak najbardziej popieram. Serial został urwany, ale te 13 odcinków tworzy opowieść z niesamowitym klimatem.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.