Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 sie 2010, o 12:47

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie

Chris napisał(a):Parks and Recreation i The Office.

Dzięki Chris, na pewno zobaczę kilka odcinków. :D
Jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycję, proszę się nie krępować. :P
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 9 sie 2010, o 15:03

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Black Books, ale to stary serial (2000-2004 chyba :P )
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 sie 2010, o 17:15

Odp: Szukam serialu dla Siebie


To może Ugly Betty? :D
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 9 sie 2010, o 17:22

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie


Tristan napisał(a):To może Ugly Betty? :D

Ugly Betty widziałem trzy sezony, jeszcze muszę ostatni, czwarty nadrobić, ale jakoś teraz nie mam ochoty. :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 sie 2010, o 17:37

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Tym samym chyba wymieniono wszystkie naprawde dobre komedie aktualnie emitowane, więc jakby ktoś chciał coś śmiesznego to sie już nawet nie musi pytać.

Dodam jeszcze 'it's always sunny in philadelphia' xD i 'flights of the conchords' - co prawda nie oglądałem, ale słyszałem, że bardzo dobre.

Poza tym jest jeszcze masa starszych seriali komediowych. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 11 sie 2010, o 19:10

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Witam,

jestem nowy na tym forum, ale już mi się bardzo podoba! :) Szukam jakiegoś ciekawego srerialu dla siebie i może Wy mi pomożecie... Jestem wielkim fanem Dextera i Breaking Bad - po prostu ubóstwiam te seriale.

Aktualnie oglądam tylko Californication. Czekam także na nowe sezony wyżej wspomnianych Dextera i BB, a także 90210. Seriale, które zakończyły swoją emisję, a też je bardzo lubiłem to Prison Break, Lost, X Files, Beverly Hills 90210.

Próbowałem także z House,Supernatural, Heroes, 4400, Damages, Fringe ale niestety nie mogłem przebrnąć z nimi dalej. ;) W sumie sam nie wiem czemu, bo fabuła każdego z nich jest ciekawa. Może powienienem się przemóc i obejrzeć więcej odcinków, bo de facto BB też rozkręcił się na dobre w 2gim sezonie.

Szukam czegoś ambitnego, z ciekawą, wciągającą fabuła i dobrymi aktorami. Raczej nie komedia, bardziej dramat, coś na styl Dextera, czy BB. Pomożecie?

Pozdrawiam. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 sie 2010, o 22:36

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Panie kolego, wspaniale trafiłeś. :D

Jeśli chodzi o coś ambitnego, to polecałbym "Mad Men" od tej samej stacji, która wypuszcza BB, "Sons of Anarchy" świetne połączenie dramatu i akcji, "Treme" bardzo dobry muzyczny dramat oraz "The United States of Tara" genialna dramatokomedia.
Natomiast, jeśli szukałbyś czegoś lżejszego fabularnie, a nadal świetnego, to polecam: White Collar, Chuck, Leverage, Castle i Lie To Me.

Mam nadzieję, że coś wybierzesz. :P Zaglądaj do nas często.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 sie 2010, o 00:03

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Z tych lżejszych mogę jeszcze polecić dwie wampirze produkcję - True Blood od HBO i The Vampire Diaries od The CW. Polecam tez byc na bieżąco z Fringe i Supernatural bo seriale ładnie się rozkręciły i są obecnie w mojej czołówce. Jeśli natomiast szukasz czegoś długiego, lekkiego i zabawnego to bierz się za Stargate SG-1 i Buffy. Może i wolno się rozkręcają, ale zapewnią niesamowitą przygodę.

Co do ambitnych to koniecznie Kompania braci, Pacyfik, Battlestar Galactica, Rome, Rubicon(dopiero się zaczął i na razie ciężko powiedzieć więcej).

Jest jeszcze Spartacus - jeden z najlepszych seriali tego sezonu.

Jakieś pytania to pytaj :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 sie 2010, o 11:22

Odp: Szukam serialu dla Siebie


No to z tego, co mi poleciliście to zabrałem się za Rubicona, głównie ze względu na to, że serial dopiero się zaczął i nie muszę nadrabiać. ;) No i co mogę powiedzieć? Ciekawy, ale akcja toczy się w ślimaczym tempie, jak na produkcję AMC przystało. ;) Powiem tak - na pewno będę oglądał dalej.

Jesteście kolejnymi osobami, które mówią mi, że SoA to świetny serial, więc muszę w końcu zobaczyć. Dzisiaj się za niego zabiorę. ;) Napiszę później jakie wrażenia. :P

Z tych seriali, co podaliście, to bardzo dużo słyszałem też o Mad Menie, ale jakoś nie potrafi mnie zachęcić swoją fabułą. Chociaż postaram się obejrzeć, może zrobi na mnie wrażenie.

Co do Fringe, TB, Supernatural - próbowałem, ale jakoś mnie nie wciągnęły. Może jeszcze spróbuję. ;)

Dzięki za propozycje!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 sie 2010, o 16:44

Odp: Szukam serialu dla Siebie


emm, znacie jakiś ciepły serial w stylu Life Unexpected czy Parenthood?
albo w ogóle coś baaardzo fajnego, ale niezbyt długiego. i najlepiej nie kryminał ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 sie 2010, o 20:10

Odp: Szukam serialu dla Siebie


October Road? Treme? United States of Tara? Może coś wybierzesz. :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 31 sie 2010, o 20:23

Odp: Szukam serialu dla Siebie


oo,dzięki, a mozesz coś powiedzieć o tym serialu "Treme" ? :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 wrz 2010, o 13:26

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Opisałem moje wrażenia po 1 sezonie w wątku http://forumtv.pl/treme-t6679.html?hilit=treme#p72581, czytaj śmiało! :P
<<

Noteo

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Ulubiony serial:
Moda na Sukces

Postdodano 7 wrz 2010, o 12:52

Odp: Szukam serialu dla Siebie


To kwestia gustu,ale szczerze mówiąc to mi akurat "Treme" nie specjalnie się spodobał,jest dosyć specyficzny,ale to nie znaczy że nie jest godny polecenia.
www.Noteo.pl - Najlepiej oceniany sklep Internetowy w Polsce.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 27 gru 2010, o 22:22

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Co w tym sezonie oglądac oprócz podobno dobrych/świetnych: Boardwalk Empire, Rubicon, The Walking Dead, Terriers, The Big C?
Chce się zorientowac co ciekawego wyszło w tym sezonie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 gru 2010, o 23:08

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Szczerze? Ja bym do tego grona dodał jeszcze tylko Nikite i z może jeszcze Rizzoli & Isles. Reszta jest słaba albo co najwyżej średnie. W tym roku stacje dały ciała z nowościami i jak zwykle tylko kablówka ratuję honor. Niby na horyzoncie jest jeszcze The Cape, ale mam dziwne wrażenie, że się długo nie utrzyma.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 gru 2010, o 23:12

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie


Czesiek_PL napisał(a):W tym roku stacje dały ciała z nowościami i jak zwykle tylko kablówka ratuję honor..


Oj zgadzam się. Zacząłem mnóstwo nowości i tak naprawdę z wszystkiego oglądnąłem tylko The Walking Dead. Resztę przerwałem bo stwierdziłem, że tylko czas marnuje. Przede wszystkim chodzi tu o nowe seriale Wielkiej Czwórki.
trust him... he's a doctor!
<<

Muciek

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 43

Lokalizacja: Bydgoszcz

Ulubiony serial:
Wszystko po trochu.

gadu:
7568198

Postdodano 4 lut 2011, o 22:14

Seriale do obejrzenia.

Witam!

Tworzę ten temat abyście doradzili mi jaki serial/e mogę obejrzeć. Te co mam w stopce bardzo mnie interesują więc mam nadzieję, że pomoże to trochę w sprecyzowaniu tematu, chociaż jestem otwarty na propozycje :D Mają być wciągające i ciekawe:D
Happy Endings...
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.