Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 kwi 2010, o 18:21

Odp: Szukam serialu dla Siebie

"Chuck" to serial komediowy/akcji o Chucku, który z dnia na dzień z pracownika elektronicznego działu sklepu BuyMore staje się szpiegiem. :P
Serial zawiera ogromną ilość humoru, świetnych bohaterów i wartką akcję. :D Moim zdaniem naprawdę warto poświęcić czas na niego.
<<

lama272

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy,Heroes

Postdodano 18 kwi 2010, o 21:36

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Dzięki Ci eLMaQ za polecenie Dextera :). Po prostu oglądało się z zapartym tchem a koniec 4 sezonu wgniótł w fotel.
Obecnie mam zamiar zacząć oglądać Spartacusa i mam pytanie czy po skończeniu oglądania odcinka jest taka wewnętrzna chęć włączenia następnego :D ?
Z tych co mi poleciliście wybrałem jeszcze Breaking Bad,Battlestar Galactica i 24.Mam nadzieję,że te seriale także będę oglądać tak samo jak Dextera :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 kwi 2010, o 22:09

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Six Feet Under! (gra tam Michael C. Hall grający Dextera :P)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 18 kwi 2010, o 22:19

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie


lama272 napisał(a):Obecnie mam zamiar zacząć oglądać Spartacusa i mam pytanie czy po skończeniu oglądania odcinka jest taka wewnętrzna chęć włączenia następnego :D ?
Z tych co mi poleciliście wybrałem jeszcze Breaking Bad,Battlestar Galactica i 24.Mam nadzieję,że te seriale także będę oglądać tak samo jak Dextera :)


Odnośnie Spartacusa to fajnie się nawet oglądało ale z braku czasu póki co nie oglądam. Może na wakacjach nadrobię :P
A co do trzech wymienionych oglądnąłem tylko BSG, a że to jeden z moich ulubionych seriali to jak najbardziej polecam oglądnąć :)
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 kwi 2010, o 23:03

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Moglibyście polecić mi jakiś serial podobny do Ugly Betty?

BrzydUla, hahahah xD żartuje ofc xD
Chuck fajny jest, chociaż nie jest to takiś genialny serial. Ale czasami ogląda się naprawdę świetnie, zależy od humoru :P
Co do komediowych, bo takie jest przecież Ugly Betty to polecam Leverage. jeden z moich ulubieńców. i z takich poprawiających humor to także White Collar :P ale znowu nie są one za bardzo do UB podobne :P i nie są kolorowe, ale śmieszne i przyjemne :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 kwi 2010, o 00:01

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie


justin napisał(a):Co do komediowych, bo takie jest przecież Ugly Betty to polecam Leverage. jeden z moich ulubieńców. i z takich poprawiających humor to także White Collar :P ale znowu nie są one za bardzo do UB podobne :P i nie są kolorowe, ale śmieszne i przyjemne :P

Podpisuję się obiema rękami przy Leverage i White Collar, świetne seriale! :P Jak najbardziej zgadzam się tu z justin.
A co do Chucka to uważam go za równie dobry serial, co wyżej wymienione.

lama272 napisał(a):Dzięki Ci eLMaQ za polecenie Dextera :). Po prostu oglądało się z zapartym tchem a koniec 4 sezonu wgniótł w fotel.
Obecnie mam zamiar zacząć oglądać Spartacusa i mam pytanie czy po skończeniu oglądania odcinka jest taka wewnętrzna chęć włączenia następnego :D ?
Z tych co mi poleciliście wybrałem jeszcze Breaking Bad,Battlestar Galactica i 24.Mam nadzieję,że te seriale także będę oglądać tak samo jak Dextera :)

Nie ma sprawy, do usług. :D Breaking Bad świetnie mi się oglądało, pomimo że jest to serial dramatyczny o cięższym klimacie niż Spartacus czy 24.
Jeśli chodzi o Spartacusa, to jak dla mnie jest on świetnym serialem, tylko trzeba do niego trochę inaczej podejść (walki ze zwolnieniami, specyficzna krew, specjalne filtry, większość scen kręcone na green screenie), porównanie do filmu "300" jest tu zdecydowanie na miejscu. :P Jeśli tego nie polubisz, to serial ci się nie spodoba. W sumie zobacz pilot, to się przekonasz czy serial jest dla ciebie. :D
<<

lama272

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy,Heroes

Postdodano 22 kwi 2010, o 16:49

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Spartacus mi przypasował :D. Już praktycznie kończę i czekam na z niecierpliwością na 2 sezon :)
Zapomniałem się spytać a co myślicie o Supernatural ? Na większości portali występuję w ścisłej czołówce i mam pytanie czy jest warty oglądania ? Można się wciągnąć oraz najważniejszy czy jest ciąg fabularny :D ?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 kwi 2010, o 17:12

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Ciąg fabularny jest ale czasem jest przerywany na kilka odcinków co bardzo irytuje. Wiele osób się wciągło ;).
Zobacz również The Pacific, który jest świetny!
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 kwi 2010, o 17:21

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie


lama272 napisał(a):Spartacus mi przypasował :D. Już praktycznie kończę i czekam na z niecierpliwością na 2 sezon :)
Zapomniałem się spytać a co myślicie o Supernatural ? Na większości portali występuję w ścisłej czołówce i mam pytanie czy jest warty oglądania ? Można się wciągnąć oraz najważniejszy czy jest ciąg fabularny :D ?

To bardzo się cieszę. :P Finał 1 sezonu Spartacusa był dla mnie niesamowity! :D
Supernatural jest również świetnym serialem, mamy paru wielkich fanów na forum. :P U nas SN też jest bodajże w TOP5 seriali. Jeśli chodzi o ciąg fabularny, to on występuje, ale większość odcinków to pojedyncze sprawy z różnymi stworami i monstrami, między którymi występują czasami powiązania i nawiązania. Tak wygląda mniej więcej pierwsze 2 sezony. Później główny wątek nabiera tempa i jest częściej poruszany.
Mnie Supernatural bardzo wciągnął, świetna gra głównych aktorów, ciekawe pojedyncze sprawy, potwory i rozwiązania pomysłowe, a pomimo że jest to serial należący do gatunku thriller/horror (przynajmniej według filmowych stron) jest w nim wiele czarnego humoru. Jak najbardziej polecam! :D
<<

lama272

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy,Heroes

Postdodano 22 kwi 2010, o 20:12

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie


Taifun napisał(a):Ciąg fabularny jest ale czasem jest przerywany na kilka odcinków co bardzo irytuje. Wiele osób się wciągło ;).
Zobacz również The Pacific, który jest świetny!


Pacyfik oglądam od samiutkiej premiery :). Kocham klimaty wojenne więc nie mogłem ominąć.Jeszcze od producentów Kompanii Braci :D.

W sumie bardzo lubię klimaty horrorów/thrillerów więc może jednak też skuszę się na Supernatural.Tylko,że to raczej odłożę jak skończę matury bo trochę sezonów do nadrobienia jest :)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 kwi 2010, o 16:05

Odp: Szukam serialu dla Siebie


co bardzo irytuje

kogo irytuje tego irytuje :P mnie w 5 sezonie denerwują powroty do wątku głownego. ale tak tak, Supernatural trzeba zobaczyć. i koniecznie po maturze. teraz to się uczyć! :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

const

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
profit

Postdodano 22 maja 2010, o 18:59

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Zna ktoś może jakiś serial, gdzie główny bohater jest tym "złym"? Taki Dexter np:)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 maja 2010, o 00:46

Re: Odp: Szukam serialu dla Siebie


const napisał(a):Zna ktoś może jakiś serial, gdzie główny bohater jest tym "złym"? Taki Dexter np:)

Ciężko będzie coś takiego znaleźć. :P A czy Dexter jest tym "złym"? Polemizowałbym nad tym...:D
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 23 maja 2010, o 02:54

Odp: Szukam serialu dla Siebie


:D Wszystko zależy od punktu widzenia. Zły może być też Walter White. Obczaj serial "Breaking Bad", choć to zupełnie inny klimat.
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 maja 2010, o 11:45

Odp: Szukam serialu dla Siebie


poleci mi coś ktoś na wakacyjny seans ? :D
bo nie mogę się zdecydować :d
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 maja 2010, o 12:17

Odp: Szukam serialu dla Siebie


Ja polecam Grejsów tak ogólnie. A tak to nie wiem co dokładnie by Cię interesowało.
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 maja 2010, o 12:18

Odp: Szukam serialu dla Siebie


właściwie to sama nie wiem. coś wciągającego.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 maja 2010, o 12:31

Odp: Szukam serialu dla Siebie

Może Nurse Jackie, Brothers & Sisters lub właśnie Grejsów ;)

@EDIT - może jeszcze ewentualnie Castle. Dużo humoru i wszyscy chwalą :P
trust him... he's a doctor!
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.