Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

6x01 - New and Improved Lorelai » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005-2006

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 21:08

6x01 - New and Improved Lorelai

Lorelai i Luke zaczynają robić plany dotyczący ich przyszłości, choć Luke jest nadal zażenowany tym, że to Lorelai oświadczyła się jemu, a nie na odwrót.
Lorelai, nadal zraniona tym, że Rory zrobiła sobie przerwe na Yale i przeprowadziła się do Richarda i Emily, mówi swoim rodzicom, że od teraz to oni mogą się opiekować Rory, a ona nie będzie się wtrącać.
Richard zatrudnia jako adwokata swojego dawnego znajomego, który ma wybronić Rory przed konswkwencjami kradzieży jachtu z Loganem. Mimo starać adwokata, Rory zostaje skazana na odpracowanie 300 godzin prac społecznych.
Logan urządza dla Rory przyjęcie w stylu więziennym.

Data emisji: 13 września 2005
Data emisji w Polsce: 30 grudnia 2006
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 gru 2006, o 21:33


No i nikt nie komentuje? :D
ja myślałam, że jak będzie serial w tv to od razu ktoś się pokusi o komentarze.
ja zacznę.
w tym odcinku niesamowicie bawił mnie początek : Luke w łóżku mówiący o dzieciach, środek czyli Michel w hotelu a potem u Lor w domu :D i txt:

zostawiła coś dla mnie?
- mnie :hah: :hah:

i sam koniec, gdzie Lor płakała w pokoju Rory, strasznie smutne. Nie lubie kiedy są pokłócone.
I oczywiście wspaniały Logan, tęskniłam za nim :)
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 gru 2006, o 22:25


No nie, zapomniałam obejrzeć :( (choć mam ten odcinek nagrany ;D)
bluevein napisał(a):i sam koniec, gdzie Lor płakała w pokoju Rory, strasznie smutne. Nie lubie kiedy są pokłócone.

Tez tego nie lubie :/ To takie irytujące jest, że obie nie chcą sie kłócic, ale nie pogadaja ze soba (w zasadzie, to Rory nie miała ochoty gadac i jeszcze ta jej głupia decyzja, że robi sobie przerwe na Yale...)
I oczywiście wspaniały Logan, tęskniłam za nim :)

Wspaniały, boski i najlepszy :D Jak ja zdoałałam obejrzec 5,5 sezonów bez niego? :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 gru 2006, o 22:32


Tez tego nie lubie :/ To takie irytujące jest, że obie nie chcą sie kłócic, ale nie pogadaja ze soba (w zasadzie, to Rory nie miała ochoty gadac i jeszcze ta jej głupia decyzja, że robi sobie przerwe na Yale...)


Tak a potem, że to wpływy Logana i tak dalej...
Ogólnie Rory strasznie mnie wkurza, najpierw, że spała z żonatym [Deanem], którego i tak zostawiła [no on ją zostawił] a teraz, że rzucila studia na które i tak wróci.
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 gru 2006, o 22:38


bluevein napisał(a):Tak a potem, że to wpływy Logana i tak dalej...

No dokładnie. Rory sama nie wie czego chce, robi jakies bzdurne rzeczy w ogóle do niej niepodobne (kradziez jachtu, przerwa na Yale) a potem, że to wina Logana, tylko dlatego, że należy do tajnego stowarzyszenia ;D
bluevein napisał(a):spała z żonatym [Deanem]

To było tak beznadziejne, że juz lepszym motywem byłoby hmm.... para Lorelai-Michel ;D Nie dość, że to oznaczało powrót hiper-nudnego Deana, to jeszcze cały ten cyrk kiedy przyłapała ich Lor... Ehh... chyba obejrze sobie odcinek Written in The Stars :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 31 gru 2006, o 13:11


Odcinek mi się podobał, Michael jak zwykle świetny i wciąż nie mogę się przyzwyczaić do Luke bez czapki :P

Ale brakowało mi rozmów Lorelai i Rory :(

aja napisał(a):
I oczywiście wspaniały Logan, tęskniłam za nim :)

Wspaniały, boski i najlepszy :D Jak ja zdoałałam obejrzec 5,5 sezonów bez niego? :D


oj tak to jedno z największych zalet GG :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Veronica

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 75

Postdodano 31 gru 2006, o 15:09


Odcienk świetny :D Nie podoba mi się ta "nowa" Rory :mad: Bardzo dziwnie się zachowuje i w dodatku zrobiła sobie przerwe na Yale :|
<<

podpucha

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 1 sty 2007, o 15:18


A ja nie moge ogladac do mnie mam dostepu do TVN7 :(
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 5 sty 2007, o 15:55


Mnie wkurzyli w tym odcinku Emily i Richard, ktorzy byli tak oburzeni wymiarem kary dla Rory. Sorry, ale za takie cos mogla isc do pudla jakby trafila na gorszego sedziego, wiec powinni sie cieszyc, ze dostala tylko community service.

 


  • Podobne tematy do 6x01 - New and Improved Lorelai
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 6



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.