Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Facet dla Lorelai » Zakończone Seriale » Gilmore Girls • seriale forumtv.pl

Facet dla Lorelai

Chris
9
36%
Luke
16
64%
Jason 'Digger'
0
Brak głosów
Max
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 25
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 23:07

Facet dla Lorelai

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Który byłby dla niej najodpowiedniejszy, z którym czułaby sie najlepiej?
Chris - ojciec Rory, którego zna odkąd skończyli 5 lat i wiedzą o sobie wszystko?
Luke - ktorego Lorelai widuje codziennie i ktory dostarcza jej kawę? :P
Jason 'Digger' - byly wspólnik Richarda, który ma lekki sen i u którego Lorelai musiala spać w innym pokoju?
Max - nauczyciel angielskiego Rory, który utknął w czasie śnieżycy w Stars Hollow?

***
Dla mnie zdecydowanie Chris :D Od początku GG zawsze chciałam, żeby SPOILER Lorelai była z Luke'iem, ale kiedy juz to się stało, okazało się, ża wcale nie byli sobie przeznaczeni. Luke nalezy do innego świata, Lorelai nie jest dla niego najważniejsza. A Chris zna ją na wylot, ma takie same poczucie humoru. I maja Rory ;) KONIEC SPOILERA
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 00:41


Dla mnie od pierwszego odcinka tylko i wylacznie Luke!!!
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 13:47


Luke. Z wielu powodów, ale najważniejszy to ten, że zawsze jest obok. A to wystarczy.
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 19 lis 2006, o 17:48


Luke... Zawsze był z nią i jej pomagał
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Piootr

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: Bydgoszcz

Postdodano 30 lis 2006, o 13:49


Luke, od początku było wiadome, że w końcu kiedyś będą razem.
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 30 lis 2006, o 17:48


Luke bo zrobil jej hupe mimo iz ja kochal chcial jej szczescia...
<<

Lizzy

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 2 sty 2007, o 20:07


Luke - tylko i wyłącznie on!! Mają takie same poczucie humoru i jako jedyny kocha ją tak bardzo, że czekał na nią przez te wszystkie lata..
<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 3 sty 2007, o 13:44


A ja się ciągle nie mogę zdecydować czy Luke czy Chris...bo z jednej strony to Luke czekał tyle czasu,zawsze przy jej boku,wydawali sie sobie przeznaczeni,ale oni są troche z innych światów no i SPOILER ten wątek z córka Lucka,to wszystko według mnie schrzaniło,wogóle niepotrzebne było...tylko troche mi go szkoda,bo jak go Lorelai opuściła to czarno widze jego przyszłość PO SPOILERZE a Chris wydaje mi się,że do nich najlepiej pasuje stara miłość nie rdzewieje,ale nie jestem pewna czy Lor byłaby z nim do końca szczęśliwa,chociaż ja go tam w sumie lubie,ale po co im ta GiGi...

Ale sie rozpisałam ;p
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 sty 2007, o 20:45


Liwia napisał(a):ale po co im ta GiGi...

Też sie nad tym zastanawiam :P Uwielbiam pare L/C, ale GiGi mi sie nie podoba :P Zresztą i tak jest jej mało w serialu, no ale mam nadzieje, że tak pozostanie, bo nie interesuje mne ta osóbka :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 7 sty 2007, o 03:50


Właśnie skończyłam oglądać drugą serie(bo wczesniej nie widzialam calej) i ten ostatni odcinek,buuu,to takie smutne...

Ale wreszcie sie zdecydowalam! Zdecydowanie Chris!!Oni się kochają,tyle ich łączy i wogóle!
A Gigi wysle sie do szkoly z internatem...;p
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lut 2007, o 23:26


zdecydowanie Luke, no i zdecydowanie nie Chris, jak ja tego gościa nie znoszę.
szkoda, że z Jasonem była tak krótko( mogli przeciągnąć o rok, wtedy by nie musieli kombinować jak teraz pod koniec 6 i w 7 sezonie). Było tyle zabawnych sytuacji jak byli razem, poprostu genialnych, głównie na początku, no ale napewno by mogli wymyślić coś równie fajnego później.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 2 maja 2007, o 00:58


cieżka sprawa zagłosowałam za Luckiem ale jego zachowanie wzgledem Lorelai jest okropne odkad April wkroczyla w jego zycie!!

mozna to wytlumaczyc tak ze sie zagubil i nie moze znalesc sie w tej sytuacji jednak to nie usprawiedliwia go miejmy nadzieje ze zrozumie to i zacznie sie bardziej starac w koncu!!!

Chris ma to do siebie że olał Lorelai gdy zaszła w ciaze i musiala sie sama zmagac z przeciwnosciami jakie ma przed soba samotna matka dlatego nie mam do niego przekonania nie wazne jak go wybiela w serialu!

Luck tez stracil punkty za egoizm i skupienie si etylko na corce przeciez Lorelai napewno by sie z nia dogadala ale on tego miejmy nadzieje ze jeszcze nie zrozumial i ze kiedys t nastapi! jednak mimo wszystko i tak jest faworytem obym sie nei myliła!
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 maja 2007, o 12:37


ok, wiem, że Luke nie powinien skupiać się tylko na swojej córce, no ale własnie pewnie nie wie dokładnie co robić, a Lorelai nic nie mówi, żę jej to bardzo przeszkadza, jak jej źle i wogóle. Przecież Lorelai też sama chciała poradzić sobie z sytuacją z Rory w pierwszej połowie sezonu, Luke coś jej powiedział, no i jakoś to rozwiązali, a ona siedzi cicho i dlaczego tylko on jest winny tej sytuacji?
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 maja 2007, o 12:49


Pomijając to, czy naprawde ona musi łopatologicznie tłumaczyć, co biedny Luke ma zrobić krok po kroku, to Lor przecież w końcu wykrzyczała mu, jak chce żyć i co Luke ma zrobić, ale ta niemota oczywiście dopiero po paru dniach sie obudziła i w końcu poszedł do niej, że niby taki spontaniczny i w ogóle chce wziąśc slub :P
Chris ma to do siebie że olał Lorelai gdy zaszła w ciaze i musiala sie sama zmagac z przeciwnosciami jakie ma przed soba samotna matka dlatego nie mam do niego przekonania nie wazne jak go wybiela w serialu!

Ok, ja nie mowie, że Chris zachował sie wtedy super idealnie, ale też trzeba wziąć pod uwagę, że chciał sie z nią ożenic i wychować ich córke, ale Lorelai odmówiła (to czy dobrze zrobiła czy nie, to inna kwestia :P)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 maja 2007, o 16:40


aja napisał(a): Ok, ja nie mowie, że Chris zachował sie wtedy super idealnie, ale też trzeba wziąć pod uwagę, że chciał sie z nią ożenic i wychować ich córke, ale Lorelai odmówiła (to czy dobrze zrobiła czy nie, to inna kwestia :P)


yyy, Lorelai nie zgodziła się na ślub, ale to nie znaczyło, że Chris nie mógł przyjeżdzać odwiedzać Rory czy pewnie nawet spróbować żyć razem( wkońcu w 1 sezonie gdy Lorelai ponownie mu odmówiła to on sobie pojechał), on miałsój świat, który wogóle się nie zmienił z powodu Rory( i zastanawia mnie dlaczego Haydenowie winią Lorelai za zniszczenie Chrisowi życia skoro nic u niego isę nie zmieniło, poza tym, że miał córkę, której i tak nie odwiedzał).

aja napisał(a):Pomijając to, czy naprawde ona musi łopatologicznie tłumaczyć, co biedny Luke ma zrobić krok po kroku, to Lor przecież w końcu wykrzyczała mu, jak chce żyć i co Luke ma zrobić, ale ta niemota oczywiście dopiero po paru dniach sie obudziła i w końcu poszedł do niej, że niby taki spontaniczny i w ogóle chce wziąśc slub


chciał porozmawiać następnego dnia na spokojnie, dla mnie to logiczne
Lorelai myślała ze 3 miesiące nad tym wszystkim, potem przynajmniej przez 2 dni się ukrywała przed Lukiem i nagle wyskoczyła z tym wszystkim na niego, co jak co ale jeśli tak jej zależało na tym wszyustkim to nie dała Lukowi szansy żeby to naprawił
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 maja 2007, o 17:38


Arrow napisał(a):yyy, Lorelai nie zgodziła się na ślub, ale to nie znaczyło, że Chris nie mógł przyjeżdzać odwiedzać Rory czy pewnie nawet spróbować żyć razem( wkońcu w 1 sezonie gdy Lorelai ponownie mu odmówiła to on sobie pojechał), on miałsój świat, który wogóle się nie zmienił z powodu Rory

Dlatego też napisałam, że Chris nie zachował al idealnie! Wiem, że mógł spróbować razem żyć, ale spójrz na to z innej strony: masz dziecko z kobietą, która mimo wszystko nie chce wziąść z Tobą slubu. Taka sytuacja może troche zniechęcić człowieka :P (mógł zrobic inaczej ALE wczujmy sie w jego sytuacje... )

A co do Luke'a i Lor to ich kłótnia zawsze będzie dla mnie stanowić pomieszanie jego niedomyślności i kompletnego olania Lor ze względu na April z lekkomyślnościa, wybuchowością i zbytnią spontanicznością Lor. To była wina ich obojga - owszem, ale nie mozna powiedzieć, że to wina Lor, bo przez pare dobrych miesięcy czuła się zepchnięta przez Luke'a na boczny tor - liczyła się tylko April. Po takim czasie uległości i nie wtrącania sie do spraw związanych z April nie dziwie jej sie, że w końcu wybuchła. A co do argumentu, że skoro tak jej zależało to mogła poczekać to no cóż... Może nie zaleźało jej AŻ tak :P Kogo wybrała aby zapomnieć? CHRISA! :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 maja 2007, o 19:45


i jak to się skończyło? :D
a jak się skończy? :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 maja 2007, o 20:02

Nie skończyło się najlepiej nad czym ubolewam :] A jak się skończy? Licze, że zostawią Lorelai samą :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Facet dla Lorelai
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.