Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x16-4x17 Freedom » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 24 maja 2008, o 11:59

4x16-4x17 Freedom

Spoiler:


Data emisji: 22 maja 2008
---------------------------------------------

Alex & Izzie :shock: :viva:
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 24 maja 2008, o 15:47

Re: 4x16-4x17 Freedom


Wreszcie jakiś serial, który nie ma smutnego finału!
Podobał mi się ten odcinek i wszystkie powstałe pary. I wszystko.
I nawet MerDer pod koniec byli... coś jak dawniej.
Ten dom ze świeczek. Poczułam powiew ich początkowej magii!
Dobrze, że tak się skończyło. Bo ja naprawdę potrzebowałam czegoś dobrego.

Yang i George przywróceni do życia! Uf, takich ich lubię!
Nawet Lexie mnie rozbawiła ze swoją fotograficzną pamięcią.

Spojrzenie Marka, kiedy Callie idzie do Erici a potem się całują.
Było mu żal i smutno. Tak widziałam to w jego spojrzeniu!

Lexie i George? Myślę, że jest szansa, by to się udało... może George znowu będzie starym sobą, bo w tym sezonie pamiętam tylko jego przygnębienie.

Izzie i Alex? Ja nie wiem gdzie to zmierza, póki co było mi tak strasznie smutno patrząc na wysiłek Alexa w opiece nad Rebbecą!
Izzie i Alex zasługują na szczęśliwy związek. Izzie w klinice to chyba dla niej najlepsze co mogło się trafić.

Adele i Chief - jemu też się należy trochę szczęścia!

Mer, dobrze że chodziła do psychologa

Jakie drama wymyślą na kolejny sezon?
Kiedy Yang dostanie nowego faceta?!
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 24 maja 2008, o 17:25

Re: 4x16-4x17 Freedom


Ireth, też sie właśnie nad tym zastanawiam... kiedy Yang dostanie nowego faceta?!
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 29 maja 2008, o 17:36

Re: 4x16-4x17 Freedom


Mer/Der - w końcu razem. W sumie było to do przewidzenia, bo ta dwójka nie potrafi bez siebie żyć.

Izzie/Alex - ciekawi mnie czy to coś na dłuższą metę, czy Alex po prostu potrzebował pocieszenia na jedną noc, bo w końcu sam mówił "Just this once. Just for this one night". Mam nadzieję, że pierwsza opcja.

George/Lexie - chciałabym żeby im też się udało. Chociaż George chyba póki co nie zdaje sobie sprawy z potencjalnego związku ;p

Callie/Erica - ok, tylko szkoda mi Marka. Mogliby stworzyć trójkąt ;)

Cristina - faktycznie przydałby się jej jakiś facet, ale jak dla mnie to póki co najważniejsze że w końcu jest taka jaka była dawniej. Jak widać błyszczący pager potrafi zdziałać cuda ;)

Bailey - Bailey i gwiezdne wojny. Reakcja pozostałych była bezcenna.

Dodam jeszcze, że szkoda mi było Jeremy'ego. Myślałam, że Mer/Der wyleczą i jego i Beth.

Nie mogę doczekać się piątego sezonu :D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 cze 2008, o 01:27

Re: 4x16-4x17 Freedom


Odcinek był genialny. Końcowe sceny, niby takie zwykłe, bez większego drama a tak się gapiłam w ten ekran i tak przeżywała, że szok.

Pierwsze co: Alex/Izzie...scena generalnie trochę dziwna, bo Alex potrzebował pocieszenia, ale w końcu się doczekałam!! :D

Cristina - I have my groove back! Yeah, w końcu. Genialne było to Shut up. W końcu wraca, najwyższy czas. Dobrze że udowodniła co potrafi i że wzięła słowa szefa do serca i zaczęła uczyć Lexie - w swoim stylu, ale zaczęła. ;)

MerDer - no! i niech tak już zostanie i nie robią trójkąta z Rose...w ogóle Meredith ślicznie wyglądała w ostanich kilku scenach. W ogóle Derek mnie trochę wkurzał w tym odcinku, ale potem mi przeszło. A scena z domkiem - piękna i Mer w końcu się otworzyła, w końcu.

Cement boy - wg mnie ta dziewczyna nie zasługuje na niego, śmiała się z jego cierpienia, bo wstydziła sie przed kolegami?? Chryste...

Bailey - to z Gwiezdnymi Wojnami było przednie. Jeszcze było dobre jak Iz i George coś od niej chcieli, a ona patrzyła w siną dal. :P

C/H - eh nie podoba mi się ten związek, bo ja chcę C/M. :D

Mark - widać było, że mu smutno i jak sam powiedział: I wish I was all someone thought about. Ale szczerze mówiąc to sceny łóżkowe C/M to już byłą lekka przesada. :P

George - no George w końcu się zrobił jakiś.

Lexie - kleptomanka. :P i z tą fotograficzną pamięcią. Wiedziałam, że pójdą w stronę L/G, ciekawe jak to rozwiną. A w ogóle cały czas myślałam, że wyskoczą z czymś typu: OMG wiesz co było w teczce Mer?? ale na szczęście tego nie zrobili. Dobre był esej o jednym jądrze.

Chief - jego wątki z żoną mi zwisają, ale dobrze, że w końcu już wraca do domu, bo wolę już patrzeć na Adele niż na Webbera, który cały czas mówi o żonie i o tym jak się zmienił.

Też myślałam, że przeżyje i Beth i Jeremy. Swoją drogą dobry był ten motyw z ich seksem, szczególnie jak MerDer stali i ich kryli. lol

Jeszcze genialna była scena R/D/M i tekst Marka: You do it like bunnies. :lol:

Co do faceta dla Yang - przez strajk nie było faceta, bo je love interest miał grać Joshua Jackson, ale przez strajk do tego nie doszło, więc mam nadzieję, że dadzą jej jakiegoś fajnego kolesia w 5. sezonie. :)

Początek 4. sezonu był słaby, ale po strajku...genialny.
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 15 cze 2008, o 16:00

Re: 4x16-4x17 Freedom


"Co do faceta dla Yang - przez strajk nie było faceta, bo je love interest miał grać Joshua Jackson, ale przez strajk do tego nie doszło, więc mam nadzieję, że dadzą jej jakiegoś fajnego kolesia w 5. sezonie. :)"

No tak, tak czytałam o tym i naprawdę chciałam, żeby to doszło do skutku, choć nie wiem czy by do siebie pasowali, ale Yang ma charakter więc byłoby ciekawie!

Piękne podsumowanie Paulina, przypomniałaś mi kilka udanych scen z GA.

I tak, po strajku w GA wreszcie coś ruszyło!

Ulubiony pomysł scenarzystów: różowy pager xD <3
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 paź 2008, o 01:11

Re: 4x16-4x17 Freedom


Paula napisała wszystko za mnie. Świetnie jej to poszło, ja wiele pamiętam z ulubionego serialu, ale nie aż tak wiele. Przy okazji, czytając to, przeżywałem to jeszcze raz. :D

Powiem tylko że najbardziej cieszę się z Cristiny. :D
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 mar 2009, o 15:47

Re: 4x16-4x17 Freedom


Odcinek świetny, szczególnie końcówka - mistrzostwo. Szczerze to napisaliście wszystko co chciałem napisać, więc skrócę swoją wypowiedź. :P
Meredith wróciła do Derek'a - i dobrze. Tylko, żeby nie zrobili kolejnego dramatu. :P
Lexie i George - świetne! Tylko obawiam się, że Georgie nie będzie zainteresowany. Ale naprawde podoba mi się ten pan, zmienił się. I będzie mógł zdawać test. :D
Erica/Callie - szczerze to Hanh nie lubie, ale nawet fajnie razem wyglądają. Tylko, że Mark zostaje sam.
Szef w końcu wrócił do żony, w końcu. :P Bailey była świetna. :p
Alex/Izzie - w niefajnym momencie, ale jestem na tak. :D Bardzo mi się opiekuńczość Izz tu podobała. :P

Ogólnie o czwartym sezonie powiem tak (i się powtórzę): przed strajkiem kipeski, po świetny. Już sie biorę za piąty. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 8 mar 2009, o 23:12

Re: 4x16-4x17 Freedom


God! Nareszcie to nadrobiłam, 4. sezon!

Mnie zmiażdżył wątek Beth i Jeremy'ego. Chyba jeden z moich ulubionych w GA :hearth

Drugim megaplusem chyba ostateczne pozbycie się Rebeki... Oł je!

Jazda z 5. :D

 


  • Podobne tematy do 4x16-4x17 Freedom
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.