Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

4x17 - Free » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 17 maja 2008, o 14:27

4x17 - Free

Spoiler:


Data emisji: 18 maja 2008
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 maja 2008, o 20:23


OMFG!!! Odcinek świetny i w ogóle, ale zakończenie?! Co to ma być?! No ale od początku :P
- nadal nie jestem przekonana czy Katherine mówi prawdę, ale fajnie, że 'oficjalnie' została jedną z housewives, bo już zdążyłam przyzwyczaić się do niej.
- mogli pokazać całe to commitment Lee i Boba, bo jak już pisałam ze sto razy, strasznie ich lubię ;)
- Gabi walcząca o pieniądze :hihi: Sceny z nią zawsze są boskie.

No ale teraz zakończenie. Jestem kompletnie zdezorientowana. W 5. sezonie zaczną od razu od '5 years later' i tylko będą robić flashbacki do tego co działo sie przed te 5 lat? Czy też sceny '5 lat później' to tylko taki sneak peak a cały 5 sezon będzie normalnie chronologicznie pokazany aż w końcu dojdzie do tych pokazanych teraz scen? No ale, nie to jest najważniejsze, najważniejsze jest co oni zrobili z Gabi???!!!! Bo o ile wszystkie inne sceny z cyklu '5 lat później' mi się podobały, albo chociaż nie przeszkadzały, to nie mogę uwierzyć, że chcą zrobić coś takiego Gabrielle :| Adoptowała je czy co? No i dzieci Lynette i Toma - ok, rozumiałam wszystko jak Preston i Porter mieli po 10 lat, ale myślałam, że mimo wszystko wyrosną na normalnych ludzi.
Nowy facet Susan też może być fajny. Wiele osób kojarzy go pewnie z Vanished. Nie byłam przywiązana do Mike'a aż tak, żeby żałować, że nie będzie z Susan.


... ale Gabrielle nadal nie mogę przeżyć :P


edit// coraz bardziej zastanawiam się nad sensem ostatnich dwóch minut odcinka. No bo czy Lynette naprawdę pozwoliłaby aby jej dzieci wyrosły na przestępców? Albo czy to możliwe, żeby Andrew stał poważnym buisnessmanem? Coś nie halo :P
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 24 maja 2008, o 00:15

Re: 4x17 - Free


Po przeciętnej pierwszej części odcinka przyszła genialna druga.

Końcówka totalny szok. Co to ma być? Gdzie jest Mike?! I Gaby w roli kury domowej. Nieeee.
Co będzie w następnym sezonie? Nie chcę żeby pominęli pięć lat, ale też nie chcę żeby była normalna kontynuacja skoro znamy zakończenie :roll:. Chcę żeby to się okazało jakimś snem albo czymś w tym rodzaju, ale nie sądzę by tak było.

W końcu wyjaśniła się tajemnica Katherine. I pozbyliśmy się Wayna. I przy okazji Ellie. Myślałam, że jej wątek zostanie jakoś pociągnięty. Za to Gaby została z kupą forsy, więc ten problem razem z Carlosem mają już z głowy :P

Sceny z Lee i Bobem były śmieszne. Bardzo ich lubię. Szkoda, że tak rzadko się pojawiali w 4 sezonie. Może w 5 ich wątek będzie jakoś bardziej rozwinięty.

Nie mogę się doczekać następnego sezonu :D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 maja 2008, o 10:08

Re: 4x17 - Free


juliee napisał(a):Nie chcę żeby pominęli pięć lat, ale też nie chcę żeby była normalna kontynuacja skoro znamy zakończenie :roll:. Chcę żeby to się okazało jakimś snem albo czymś w tym rodzaju, ale nie sądzę by tak było.

Myślę, że jednak zaczną od '5 lat później', ale żeby wszystko wyjasnić bedzie mnóstwo flashbacków. I też liczę, że może jednak bedzie to sen, bo Gabi w roli kury domowej to jest jakiś koszmar.
Aha, i czytałąm też, że Edie jednak wróci w sezonie 5.
juliee napisał(a):Sceny z Lee i Bobem były śmieszne. Bardzo ich lubię. Szkoda, że tak rzadko się pojawiali w 4 sezonie. Może w 5 ich wątek będzie jakoś bardziej rozwinięty.

Też mam taką nadzieję ;)

Następny sezon ma rozpocząć się dopiero pod koniec września.
A tak w ogóle, to ma byc 7 sezonów :shock:

I nadal zastanawiam sie nad córkami Gabi, bo mają chyba więcej niż 5 lat, stąd też wnioskują, że zostały adoptowane. Cały czas liczę, że to jednak nie dzieci G/C tylko ich tymczasowo pilnują czy coś, ale jedna z nich krzyczała do Gabi 'mommy' wiec chyba moja teoria upada :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 24 maja 2008, o 12:30

Re: 4x17 - Free


Odcinki finałowe, jak zwykle w DH bywa, całkiem niezłe, wyjaśnienie zagadki itd. Ale końcówka.. dosłownie szok! :shock: 5 lat później?! Nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji :O Co z Mike'iem? Skąd Susan ma nowego faceta, dopiero co urodziła Mike'owi syna :O Tzn. teraz niby 5 lat temu, ale jednak ;) I Gabi.. córki?! Lyn wychowała przestępców, a Bree ma biznesmena w domu :roll:

A oprócz samej końcówki.. dobrze, że w końcu pozbyli się tej pseudo córeczki męża Lyn - ależ ona mnie denerwowała :P

I nadal zastanawiam sie nad córkami Gabi, bo mają chyba więcej niż 5 lat, stąd też wnioskują, że zostały adoptowane.

Oby - ta dziewczynka w tym całym "makijażu" wyglądała jak "idź stąd i nie wracaj" :hihi:

Przyzwyczaiłam się do Gabi-kokietki, która nigdy w życiu nie chce mieć dzieci (no oprócz butów, które są dla niej jak dzieci ;) ), ale zobaczyć ją w nowym wcieleniu też może być całkiem fajne. W tej końcówce - bez makijażu, w ciuchach "po babci" i ogólnie - jak nie ona :O
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 24 maja 2008, o 15:43

Re: 4x17 - Free


Ja miałam mieszane odczucia po season finale.
Co tak wpłynęło na Gabi? Przecież nie mogła tak po prostu z dnia na dzień zamienić modne buty na dwie, lekko otyłe córeczki! ;)
Ciekawe zmiany, nie powiem.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 24 maja 2008, o 17:10

Re: 4x17 - Free


świetne zakończenie;) Nie mogę się doczekać już nastepnego sezonu.
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 maja 2008, o 18:26


Nikola napisał(a):Co z Mike'iem?

Dla mnie są dwie możliwości. Albo śmierć, bo po tylu zawirowaniach między S, i M. fani nie wybaczyliby scenarzystom nowej miłości Susan, kiedy Mike żyje, albo (co chyba bardziej prawdopodobne) Susan nadal jest z Mike'm a ta jej nowa pseudo-miłość to pewnie część jakiejś nowej intrygi na Wisteria Lane ;)

I wiem, że się powtarzam, ale Gabrielle nie może byc matką w wyciągniętym dresie :P Dla mnie to nie bedzie ciekawe i fajne zobaczyć ją w tym wcieleniu :P
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 25 maja 2008, o 00:24

Re: 4x17 - Free


Ewidentnie te dzieci wyglądały jak właśnie z takiej adopcji z rumuńskiego sierocińca, Może Gabby się zainspirowała Kat?
Zabili mnie tym zakończeniem. Szczególnie Susan, ona to naprawdę latawica większa niż Gabby. Myślałam, ze wróci do domu i ją powitają jej wnuki, w końcu córkę po koledżu już wówczas by miała. Kawałek z Bre mnie nie dziwi, bliźniaki w poprawczaku trochę, mimo wszystko.

A w ogóle czytałam w TO&OWO[xP] wywiad z Evą Longorią, ona właśnie uwielbia być gospodynią domową, może miała wpływ na zmianę serialowego wizerunku?:P A szkoda, bo wszyscy ją kochają za to, jaka była przez 4 sezony :)

Byle do września zatem! Bo t jest serial, który z każdym odcinkiem jest lepszy :) Wyjątkowość pełna.
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 20 cze 2008, o 16:08

Re: 4x17 - Free


Po tym można właśnie rozpoznać świetny serial, który mimo 4 sezonów potrafi nieźle zaszokować nie naciągając zbytnio. Gaby to dla mnie mistrzostwo, co oni zrobili z jej postacią chyba z 10 minut kulałam się z tego.. :D Zaciekawiła mnie też postać Susan's new man :) ciekawa jestem któż to, bo wątpie w teorie, że to Mike po operacji plastycznej :P choć taką słyszlam

 


  • Podobne tematy do 4x17 - Free
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.