Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x09 - Chuck Versus Phase Three » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 lis 2010, o 00:13

4x09 - Chuck Versus Phase Three

23.11. 2010
Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lis 2010, o 23:35

Odp: 4x09 - Chuck Versus Phase Three


Jak ja lubię ten serial. Sarah jest boska i ciesze się, że było jej tyle w tym odcinku. Szkoda tylko, że momentami trochę przesadzili z jej postacią - raz w jedną stronę, a raz w drugą. Ale ja i tak uwielbiam to co się dzieje na ekranie.
Sarah w Tajlandii zrobiła ładne zamieszanie. Pojedynek muay thai świetny. Sarah pokazała na co ją stać :D I jeszcze jak ładnie walka wyreżyserowana :D Więcej takiego czegoś poproszę.
Morgan znowu na misji xD Dobrze bo lubię brodacza. Padłem jak znowu był magnesem xD I ta jego czapka w tej dżungli xD
Sny Chucka takie sobie. Byłoby trochę lepiej jakby rzucono trochę tekstów na temat Incepcji. Jednak świetne były sceny w Buy More albo jak Chuck był w łóżku z Lesterem :P
Świetny przebadał całe Buy More - współczuję mu xD Jednak nie ma tego złego - Ellie w końcu dobierze się do laptopa ojca. Tylko co tam znajdzie?
Szkoda, że jak Lester odpalił kompa i cała załoga Buy More na to się patrzyła nie uruchomił się Intersekt xD
Chuck się oświadczy Sarze! Liczę na ślub pod koniec sezonu :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 25 lis 2010, o 18:30

Odp: 4x09 - Chuck Versus Phase Three


Świetny odcinek! :D Tak samo jak Czesiek, uwielbiam "Chucka"! :D
Odcinek głównie skupiał się na Sarze, co mi się bardzo podobało. :P Wściekła, zła, jasnowłosa kobieta z jajami! :D
Pojedynek muay thai był mistrzowski i jeszcze z muzyką Wolfmother w tle! :D
Sny Chucka, a zwłaszcza ten z Lesterem leżącym na łóżku dały radę. :P Dobrze, że Chuck był świadomy i przynajmniej wiedział, że to sen.
Morgan zdradził Sarze plan oświadczyn, ciekawe co teraz biedak Chuck wymyśli. :P Brodacz wymachujący gnatem i robiący za "magnes" wymiatał! :P :P
Akcja u Captain Awesome też niczego sobie. Świetne to było, jak cały BuyMore przyszedł do niego naprawiać kompa, a w zamian on ich leczył. :D
Końcówka znowu w postaci "cliffhangera", ciekawe co tam ciekawego było na tym kompie. W pewnym momencie już myślałem, że Ellie zobaczy następny Intersekt. :D
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 16 cze 2011, o 21:26

Odp: 4x09 - Chuck Versus Phase Three


Ale genielny odcinek! :P
Było w nim wszystko, emocje, dramat, śmiech i dużo dużo Sary , pięknej, wściekłej i zdeterminowanej :).
To był odcinek Sary, takiej jeszcze jej nie widzieliśmy :). Świetny pojedynek z łysolem , dała mu nieżle popalić :D.
Omamy Chucka mnie raz zmyliły :) , jak juz udało mu sie uciec , a to okazało sie snem. W tej chwili myślałem , że pobiegnie do Sary , zobaczy , że ona dostaje łomot , to szybko uruchomi intersekt i zakończy sprawe :P. Za fajnie by było. Już myślałem , że na koniec będzie coś w stylu 'a kim ty jesteś' , ze Chuck nie bedzie nikogo pamietał. Na szczęście Sarah pojawiła sie w pore.
No i Sarah dowiedziała sie o oświadczynach. Morgan jak zwykle sie wygadal :D.
Świetny leczyl całe Buy More xD, Lester i ekipa do czegoś sie przydali :P.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 4x09 - Chuck Versus Phase Three
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.