Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x08 Hermanos » Zakończone Seriale » Breaking Bad • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 wrz 2011, o 20:23

4x08 Hermanos

Spoiler:

Data emisji: 04.09.2011
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 wrz 2011, o 18:30

Odp: 4x08 Hermanos


Gus to kolejna genialna zagrana postać w tym serialu.
Jego sceny podczas przesłuchania przez Hanka i resztę albo sceny pokazujące jego przeszłość były świetne.
Fajnie się łączy cała historia w tym odcinku, poznajemy relacje Hectora i Gusa, dlaczego go odwiedza i dlaczego uprzedził Hanka przed braćmi.
Jessie nadal dba o dziewczynę i dziecko, a raczej Saul go w tym wyręcza. :P
Skyler i jej wieszanie pieniędzy w szafie. :D :D
Hank nadal podejrzewa Gusa, już nie mogę się doczekać aż znajdzie coś konkretnego.
Walt jak się bał podłożenia tego GPSa i wszystko ładnie powiedział Gusowi. :P A Gus mu kazał i tak to zrobić. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 wrz 2011, o 23:56

Odp: 4x08 Hermanos


Odcinek o Gusie wypadł przednio. Pokazali jego relację z maksykanami i Hectorem. Ja jestem ogromnie ciekaw co takiego zrobił w Chile. Hank by mógł się dokopać do tego bo zżera mnie ciekawość :)
Walt oczywiście musiał zachować się jak dupek na chemii. Ta odzywka była dokładnie w jego stylu.
Skylar i jej zabawa z pieniędzmi :) Czyżby znalazła sposób żeby je porządnie wyprać?
Walt dowiedział się, że Jesse ukrywa przed nim jego spotkania z Gustavo. Ogromnie jestem ciekaw kiedy zwrócą się przeciw sobie.
Gustavo ładnie się wywinął z przesłuchania i sprzedał niezłą bajeczkę tylko Hank coś podejrzewa. O jak ja bym chciał żeby doszło do jakieś większej konfrontacji między tymi dwoma.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 wrz 2011, o 12:07

Odp: 4x08 Hermanos


Oj tak Gus był wielki w tym odcinku :). Mimo wielu trudności poradził sobie ze wszystkim , o co sie nawet nie martwiłem. Wiadomo , że musiał mieć odpowiedzi na wszystkie pytania już wcześniej przygotowane.
Ale najbardziej potobało mi sie jak trzymał w sobie gniew w windzie, ten tik palcami :P.
A Hank , dalej brnie w swoje i dobrze , jako jedyny widzi, że coś tu nie gra. I musi rozegrać to po swojemu by dowiedzieć sie prawdy , bo raczej na jakiegoś partnera nie ma co liczyć.

Chyba , że Walta przygarnie do siebie :), to by było coś , w końcu Walt by spękał przy niem nerwowo :P.
Poza tym , Jessie nie mówi Waltowi o spotkaniach z Gusem , tylko czekąć aż coś wybuchnie między nimi :).
Sky bawi sie w ukrywanie pieniędzy , ale ma ich tyle , ze wieszanie ich na wieszakach okazuje sie złym pomysłem :).
Jesse wysyła Saula by ten przekazywał pieniądze dziewczynie i chłopakowi może w końcu wyjdzie na prostą, bo jakieś sprawy są już dla niego ważne.
No i końcówka bardzo zaciekawiła, partner Gusa, zabity na jego oczach, a on żyje tylko dla tego ze jest kimś ważnym w Chile. Tylko kim?
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 wrz 2011, o 17:59

Odp: 4x08 Hermanos


Odcinek skupiony na Gusie wyszedł fenomenalnie, a sceny otwierające odcinki w tym serialu, tak jak już kiedyś wspominałem - są genialne!

Przesłuchanie świetnie. Gus w 100% przygotowany, odpowiedź na każde pytanie. Niby oczyścił się z zarzutów, ale nie u Hanka. Ten jest zbyt cwany no i Gus mu się nie podoba, więc nie odpuści tak łatwo. Swoją drogą jestem mega ciekawy co takiego działo się Chille.

Jesse przysyła dziwczynie kasę przez Saula. Widać, że mu bardzo na niej zależy. No i na chłopaku, nie chce żeby wdepnął w jakieś gówno... Saul i jego ochroniarz są genialni. :D Nie mogę z tej pary. :P

Kolejna świetna scena przed barem Pollos Hermanos, gdy Hank chce żeby Walter podłożył GPS, a Mike wszystko obserwuje. Potem konfrontacja z Gusem i tłumaczenie się Waltera przed kamerą - świetne.

Walter wie, że Jessie kłamie odnośnie Gusa. Pewnie myśli, że chce go wystawić.

Sceny z przeszłości Gusa równie kapitalne, jak i cała reszta odcinka. Dowiedzieliśmy się, jak poznał Hectora i w jaki sposób mniej więcej to się zaczęło...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 4x08 Hermanos
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.