Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

4x01 - Lazarus Rising » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2008-2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 24 sie 2008, o 19:05

4x01 - Lazarus Rising

Spoiler:


Data emisji: 18.09.2008
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 wrz 2008, o 00:07

Re: 4x01 - Lazarus Rising



<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 12 wrz 2008, o 01:50

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Fotek nie oglądam, trailerów nie odpalam, ale na nic tak nie czekam w tym sezonie, jak na nowe odcinki Supernatural :D
Obrazek
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 wrz 2008, o 11:51

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Też z niecierpliwością czekam na Supernatural mimo że po pierwszym odcinku nie byłam przekonana za bardzo do tego serialu, ale oglądając dalsze odcinki wciągnęłam się :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 wrz 2008, o 23:00

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Kapitalny odcinek! Widać że scenarzyści mają pomysł na serial. Sam nie wiem kiedy zleciało mi te 40 minut.

Przywitanie Dana z Bobbym i Samem świetne tak jak akcja na stacji i podczas seansu. Ta babka bez oczu wyglądała strasznie tak jak demony. Jednak i tak najlepsza była końcówka jak Sam gadał z Ruby(jak na razie aktorka nie podoba mi się, stara lepsze;), ciekawe co takiego robił z nią przez te kilka miesięcy bo wątpię że "tylko" rozwijał swoje zdolności. Jednak najbardziej mi się podobało to że Deana wyciągnął anioł(trochę mroczny;) i Bóg ma dla niego robotę. Sezon będzie naprawdę dobry i prawdopodobnie tendencja zwyżkowa się utrzyma :D
<<

cegorach

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 19 wrz 2008, o 23:23

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Cassiel (nie wiem jak jest nazywany po polsku) to anioł o specjalnym znaczeniu - anioł samotności i łeż towarzyszący śmierci królów.

Z tego co pamietam w Supernatural ma się pojawić też Uriel tj. anioł skruchy, żalu za grzechy; znany jako Ogień Boga - bezlitosny jak demony z ognistym mieczem w dłoni. Jeżeli nie spaprzą tego pomysłu jak kilku innych moze byc ciekawie...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 wrz 2008, o 23:34

Re: 4x01 - Lazarus Rising


REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naprawdę mnie powaliło od 1 minuty do ostatniej zaciskałam zęby z ekscytacji!!!!!!!

wprowadzenia Aniołów to super pomysł!!!!!!! wydaje mi się że będą to Aniołowi na wzór Armi Boga albo Hex świetna sprawa, Sam uczy się piekielnych sztuczek od Ruby ( o wiele bardziej podoba mi się ta nowa Ruby!!! :) ) a Dean będzie miał misje od Boga może będzie chodziło o to żeby Lilith zabić albo może nawet Sama w końcu On jest silniejszy od Lilith...

zacieram ręce na nowy sezon :) :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 wrz 2008, o 23:38

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Wielki minus za nową Ruby. Reszta naprawdę dobra. Świetny odcinek.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 wrz 2008, o 23:45

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Arrow napisał(a):Wielki minus za nową Ruby.



a mnie się baaaaaardzooooo poboba napewno o wiele bardziej niż poprzednia ale o gustach się nie dyskutuje ;)
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 20 wrz 2008, o 12:17

Re: 4x01 - Lazarus Rising


REWELACYJNY POCZĄTEK!!

Świetny odcinek, od początku do końca miał swój klimat. Mnie nowa Ruby takze się podoba :P

Mam już swoją teorię:

Dean vs Sam, walka dobra ze złem( albo coś w tym stylu), Dean po stronie Aniołów a Sam po stronie Demonów. To wpadło mi do głowy pod koniec odcinka :P
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 wrz 2008, o 17:36

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Co wy oglądaliście? Bo na pewno nie to co ja.

Już na samym poczatku popsuli naprawdę ciekawy pomysł, co od S3 stało się zasadą Kripke. A nowa Ruby jest jeszcze gorsza niż stara co w ogóle przechodzi wszelkie wyobrazenia.

Było dużo świetnych scen, ale ogólnie była to zapowiedź kolejnego kiepskiego sezonu. SN powinno się było zakonczyć na S2, wtedy pozostałaby same przyjemne wspomnienia.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 21 wrz 2008, o 11:27

Re: 4x01 - Lazarus Rising


A mi się tam podobał ten cały obrót spraw, nie miałam jakiejś swojej wizji na pilot więc jest ok.
Miło było znowu zobaczyć Deana, i jak zwykle był on genialny :D Nie mogłam jak tego ipoda wyrzucił :D Swoją drogą od razu chciało mi się śmiać jak zobaczyłam tego ipoda w impalce i wiedziałam, że Dean zadowolony nie będzie :D
Ta Ruby mi nie pasuje, wolałam starą, ale jeszcze się zobaczy.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 wrz 2008, o 00:17

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Arrow napisał(a):Wielki minus za nową Ruby. Reszta naprawdę dobra. Świetny odcinek.

Podpisuje się pod tym :P
Odcinek rewelacyjny i to nie będzie jak ktoś napisał kolejny cienki sezon.
Jedyne co trudno wytłumaczyć to skoro "łowcy" wiedzieli o istnieniu demonów i innych dziwnych rzeczach to czemu nie wiedzieli o Aniołach?
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 wrz 2008, o 01:22

Re: 4x01 - Lazarus Rising


Ponieważ ich nie spotkali. Był jeden odcinek dokładnie 2x13 Houses Of The Holy gdzie był poruszony motyw aniołów i chyba(podkreślam chyba:) w tym właśnie odcinku któryś z braci powiedział że jeśli czegoś nie widział to w to nie wierzy.

Ja się cieszę że w końcu w serialu pojawiły się siły dobra i dojdzie do ostatecznej walki. I zastanawiam się czy ten anioł nie jest przypadkiem zbuntowany bo wygląda trochę mrocznie :D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 23 wrz 2008, o 09:28

Re: 4x01 - Lazarus Rising


dokładnie kiedyś właśnie Dean zakwestionował istnienie Aniołów i Boga, a Sam wierzył...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 wrz 2008, o 16:18

Re: 4x01 - Lazarus Rising


ten aktor, który gra anioła chyba za bardzo się wczuł w rolę ale jest niezły :P.
Fajnie się patrzył na Deana z odległości 5 cm :D
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 lis 2009, o 15:34

Odp.: 4x01 - Lazarus Rising

Hmm, teraz pewnie Sean skuma się z aniołkami i będę chcieli powstrzymać "antychrysta" a sam skuma się z brzydszą wersją Ruby i będzie z cieniami się zadawał. ;p
Ogólnie ciekawy pomysł, ale po co ten Anioł wypalał medium oczy, frajer, okropny to był widok...
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 4x01 - Lazarus Rising
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 4



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.