Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

3x04 - Chuck Versus Operation Awesome » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 18 gru 2009, o 22:09

3x04 - Chuck Versus Operation Awesome

Spoiler:


Data emisji: 18.01.2010
<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 19 sty 2010, o 21:21

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Chuck Versus Operation Awesome 10/10

Prawie jak w tytule. Odcinek Świetny i mój nowy numer 1:-)

Nie zgodzę się z NBC, że pierwsze 4 odcinki były najlepsze, zgodzę się tylko do jednego, tego ostatniego, że był najlepszy, przynajmniej w moim odczuciu. Brawa w szczególności należą się scenarzystą za to, że potrafili wycisnąć soki prawie z każdej postaci w jednym odcinku! (Poza Ellie) Każdy dał coś od siebie zabawnego i nietuzinkowego, bo odegrać role tak ciapowatego i gamoniowatego Shagiego z dobrze nam znanej bajki Scooby doo nie każdy by potrafił.


Postać Shawa ma za zadanie wszystkimi możliwymi środkami sprawić, by Chuck stał się prawdziwym szpiegiem bez uczuć i emocji, co mnie w tym martwi? źe pewnie zahaczy też o Sarę i wrócimy do punktu wyjścia <_<

Odcinek należał w dużej mierze do zespołu nerdów, którzy postanowili założyć Fight Club i trochę się po obijać.

A teraz tradycyjnie z mojej strony plusiki za ten epizod, bo było ich trochę.

+Merlin - Duża rybka pod dowództwem Big Mike na pewno już nie zginie i on sam już nigdzie nie zaginie i pozostanie już na swoim stanowisku szefa Buy More, bo tam najlepiej się spisuję.

+Szczekanie Morgana i Big Mike zabawne.

+Japoński Chucka i nokaut na Lesterze udającego Seagal z komentarzem Jeffa - Co za moc.

Scott Krinsky musi zainwestować w kawę:-)

Obrazek

Punch Me Chuck. :lol: :lol:

Obrazek

+Postać Morgana miała wzloty i upadki w szczególności w drugim sezonie wałęsał się i był zwodzony przez Chucka, co niszczyło jego postać. Teraz jego postać być może odżyję i stanowisko asystenta daję nadzieję, na powrót starego dobrego Organa :-)


+Nie na darmo uznałem postacie Jeffa i Lestera mistrzowskimi. Chłopcy, gdy trzeba zawsze dają czadu i są mocną częścią serialu.

+Migowy Chucka i tłumaczenie się Kapitana przed Ellie i w dodatku zwalenie wszystko na Johna(alkocholika:-).

+Pierwszy raz w historii serialu pochwalę również osoby nie związane z obsadą.

Obrazek

+Dwa momenty z nawiązaniem do bajki Scooby Doo w momencie, gdy widzimy sklep Buy More dokładnie w 11:22 i ta przerażająca muzyczka w tle :D i Druga, gdy Chuck świruję Kung-Fu przed ludźmi Sidney i po chwili zwiewa w stylu Shagiego przy świetne dobranym kawałku.


+Text Caseya do Shawa" Something else you should know about me - I Love Guns :D


+Sparing Sary z Sidney.


To tak na szybko. Były dwie małe gafy, ale dla mnie mało istotne, więc na tą chwilę to tyle z mojej strony.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 sty 2010, o 23:54

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Świetny odcinek! Chuck nie zwalnia, a to dopiero drugi tydzień z jego udziałem. Ciekawe co w takim razie będzie się działo w okolicach 13 odcinka :)

Świetny był świetny w roli szpiega :) panikowanie nie było w jego stylu i dlatego nieźle się go oglądało. To jak tłumaczył się Ellie boskie. Albo rozmowa z tym ochroniarzem xD Padałem ze śmiechu :)

Brandon Ruth jako Shawn nieźle się spisuje. Oby był jak najdłużej. I po ostatniej scenie nie zapowiada się żeby uderzał do Sary. Na szczęście.

Angie Harmon fajną rolę dostała :) Walka z Sarą była niezła. Szkoda tylko, że to Chuck jej nie zastrzelił. Ciekawe czy ubrudzi sobie ręce w tym sezonie.

Dawno nie było takich genialnych scen w Buy More - na początku Morgan zostaje kierownikiem, a potem reszta urządza sobie Fight Club. Szkoda tylko, że nie zrobili żadnej akcji terrorystycznej jak w filmie :D

Klatka też genialna. Szczególnie te akumulatory i to jak zadziałała na tego co gonił Chucka :)

Dawon i jego zegarki - Good Guy i Bad Guy xD a potem jak pośpiesznie zdrapywał naklejke xD
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 20 sty 2010, o 12:38

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Nie ma co serial nabiera rozpędu nadal. Jestem ciekaw kto z ekipy, produkcji wpadł na taki pomysł z metamorfozą Chucka... Z tym nowy Intersektem dzisiaj pokazał, że jest szpiegiem. Gdyby tak jeszcze potrafił zastrzelić to wcale, ale nie na tym polega jego rola w komedii.

Sceny z Devonem - świetny to już ma chyba poziom adrenaliny zapełniony na dobre, małżeństwo nudne już mu chyba nie będzie :D

Nowy agent, szef Bartowski team - inny od innych, niby jest dobry, chce dobrze postępować i nie lubi borni, ale strzelić potrafi :) Jakie spojrzenia na Sare i Chucka rzucał jak mówił, że wie o ich ekipie wszystko :)

Ok. Buy More!
Odcinek bardzo dobry, bo dużo scen z Buy More, które były genialne. Chuck nokaut Lester i Lester doznał olśnienia i został prowadzącym gang w Buy More i walk w klatce :D Rozwalił mnie akumulator i agregat z kablami rozruchowymi przypiętymi do siatki kolesia odrzuciło na drugi koneic ogrodzenia :D

Morgan i asystent Big Mike'a - Nieźle sobie poradził z Lester ten się popłakał prawie, ale nie chce żeby Morgan pełnił tą funkcję, bo stanie się zgożkniały, mniej obijania się :/ Lubiełm go jak współpracował z Jeffsterem...

Na koniec, kurcze niezłe aktorki wyszkują do serialu :) Pierw Foster, teraz Syndey no no, oczywiście Sary nie przebiją, która wyglądała dzisiaj rewelacyjnie bez tego mocnego makijażu :/ tylko proste włosy i jasna twarz mniam :)

Oby tak dalej to widzę, 4 sezon, a na pewno więcej niż 13 odcinków. Tak wogóle jaka oglądalonść tych 4 wie ktoś ?
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 20 sty 2010, o 14:36

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Awesome :D
Naprawdę super odcinek.
Buy More miało powrót we wspaniałym stylu, fajnie wszyscy wyglądali pobici.
Świetne sceny z Chuckiem gdy mu się intersekt włączał, z tym japońskim i kopnięciem Lestera.
Wymówka Devona dobra a na koniec wszystko na Caseya spadło, jeszcze jak pod koniec Casey przyszedł z jakimś winem czy coś to Sarah mu zabrała i powiedizała, że on już ma dosyć :D
Nowy agent na dłużej zagości najwyraźniej i od razu szefem operacji jest, ciekawe po co go wprowadzili, chyba nie po to żeby zastąpić generał Beckman.
No w Chucku naprawdę fajne aktorki znajdują, chociaż Jordana Brewster grająca Jill była fajniejsza od Sary :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 sty 2010, o 17:45

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


No w Chucku naprawdę fajne aktorki znajdują, chociaż Jordana Brewster grająca Jill była fajniejsza od Sary :P


Ja bym powiedział, że na równie :) No i jeszcze Rachel Bilson była.

A oglądalność jest dobra: 3x1 - 7,7; 3x3 - 7,2; 3x3 - 7,3; 3x4 - 6,7. Dla porównania ostatni odcinek Heroes emitowany godzinę później miał 3,9 mln. Chuck jak na razie jest jednym z najmocniejszych seriali NBC.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 23 sty 2010, o 17:02

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


fajny,fajny odcinek. O wiele lepszy od poprzednich trzech. Raz nawet się chyba zaśmiałam albo prawie zaśmiałam :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 23 sty 2010, o 18:56

Re: Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Arrow napisał(a):Wymówka Devona dobra a na koniec wszystko na Caseya spadło, jeszcze jak pod koniec Casey przyszedł z jakimś winem czy coś to Sarah mu zabrała i powiedizała, że on już ma dosyć :D


Ellie mu zabrała przy drzwiach wejściowych i powiedziała, że ma już dość nie Sarah :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 23 sty 2010, o 21:34

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


No tak, miałem na myśli Ellie ale źle napisasłem
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 sty 2010, o 16:54

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Świetny odcinek! Chuck jest w formie. :D

Akcje z Devonem i Chuckiem (który był Sarah :P) genialne, tłumaczenie się Elie też.

Sceny w BuyMore mi sie nie podobały, szczególnie Lester. Natomiast Morgan świetny, szkoda, że go nie zwolnił. :P

Ciekawe jaki będzie Shaw...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 31 maja 2011, o 22:00

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Na coś takiego czekałem :). Wiedziałem , ze odcinek ze świetnym musi być świetny xD i był. Ta cała akcja , Chuck super agent, juz coraz lepiej sprawuje sie jako intersekt.
Najlepsze było jak Devon tlumaczył sie Elie , a Chuck go naprowadzal xD , a na końcu o Caseyu było , " ty już nie pijesz" xD.
W BM walki w klatce nudne , jedynie fajnie , że Morgan został zastępcą.
Oby na tym odcinku nie skończyła sie rola Świetnego :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 4 maja 2013, o 00:46

Odp: 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome


Chuck i Sara przyjaciolmi... Ciekawy jestem jak dlugo to potrwa :) wszystko zapowiada sie coraz bardziej interesujaco. Przyszedl nowy agent. Nie podoba mi sie. Pytanie tylko jak sie bedzie zachowywal. Widac, ze byl zonaty, wiec moze sie mscic na Chucku, Sarze i Johnie przez swoja zazdrosc lub po prostu zazdroscic im biernie. Watpie zeby zostal tu na dluzej lub zeby zaprzyjaznil sie z towarzystwem.
Odcinek ze Swietnym musial byc dobry, bo wprowadzil troche odmiany. Ten pomysl z tym, ze uwazali go za agenta troche oklepany, ale co zrobic... Wazne ze cala reszta poszla swietnie.
Chuck zaczyna radzic sobie coraz lepiej. Ciekawe czy nauczy sie wreszcie pociagac za spust.
Swietny wydaje sie miec na razie spokoj. Ja teraz czekam az stanie sie cos z Ellie...

 


  • Podobne tematy do 3x04 - Chuck Versus Operation Awesome
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.