Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x02 - Fire/Water » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 27 wrz 2007, o 13:48

zoey napisał(a): podobno każdy więzien na niego polował... 8/


właśnie :) A on stoi na tym placu i poprzez załatwienie wody dla wiezięnia jest nietykalny :roll: to juz wiecej niz przekręt. Przecież ci więźniowie to psychopaci powinni sie na niego rzucic ;)
Kwas napisał(a): Cały ten motyw spisku do bani


zbyt przewidywalne sa te odcinki. Wiadomo ,że w końcu uciekną a Sara i LJ przeżyją :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez ariena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 27 wrz 2007, o 15:08


Już myślałem, że trzeci sezon będzie lepszy niż ostatnie odcinki drugiego, ale po tym odcinku srogo się zawiodłem.
Wiało nudą i pełno rzeczy było naciągniętych o czym już parę osób wspomniało, nietykalność tego Australijczyka, nie ma wody ale ponad litr gorzały o jest, Mahone straszący trzech psycholi kijkiem, Mahone i Michael normalnie sobie spacerujący po więzieniu, a Bellcik poniewierany przez wszystkich.
Żenada.
See you in another life, brother...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 wrz 2007, o 15:22


Rozwalił mnie tekst tego 17 latka: "Kochałeś się kiedyś z blond cheerleaderką?" Czy tylko mi kojarzy się to z Herosami? :)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 wrz 2007, o 16:31


Odcinek był suuper. Podobała mi się akcja Michaela jak odblokował wodę.
We Are The World haiti
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 27 wrz 2007, o 22:34


dla mnie ten odcinek byl taki sobie, podobała mi sie akcja z woda, ale faktycznie widac w tym odcinku pewne nieścislości, jak nie ma wody to skad tyle alkoholu, skad Michael wiedzial gdzie iść zeby to odblokowac?

zobaczymy co bedzie dalej, moze poziom wróci do tego z pierwszej serii, miejmy nadzieje

jak narazie wg mnie 1 odcinek 2 serii Heroes jest lepszy niz pierwsze odcinki 3 serii Prison Break
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 27 wrz 2007, o 22:59


Krzysztof napisał(a):jak nie ma wody to skad tyle alkoholu

To chyba oczywiste, to WIĘZIENIE, zawsze są ludzie, od których można coś kupić, wodę też na pewno można kupić, o ile się ma kasę.

Krzysztof napisał(a):skad Michael wiedzial gdzie iść zeby to odblokowac?

To wiemy z 1 sezonu, Michael jest o wiele bardziej spostrzegawczy niż zwyczajni ludzie i po układzie rur do tego doszedł.

I według mnie historię w PB rozwijają o wiele lepiej niż w Heroesach.
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:17


Ja się bardzo bałam, że po śmierci mojej ulubionej postaci będzie mi się źle oglądało PB. Potem do tego doszła wiadomosć o urlopie macierzyńskim Sarah i plotki, że nie pojawi się ani razu w tym sezonie. Jednak PB jakoś się broni.
Zaczynam lubić Mahone'a, Whistler to fajne ciacho - lepsze niż Michael, którym się wszyscy zachwycają xP, Lincoln sie wyrabia, Bellick ma w końcu za swoje.
Obrazek 4ever love *.*
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:48


Mnie Herołsi zawiedli strasznie, nawet nie komentowałem tego w temacie, choć chyba jednak to zrobię. :P Tylko nie wiem czy będę dalej ich oglądał. Może jak jutro ponagrywam płytki to da się w końcu na bieżąco oglądać seriale. Obrazek
We Are The World haiti
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 28 wrz 2007, o 10:40


Odcinek OK, chociaż jak widzę, nie tylko mnie rzuciła się w oczy dziwna zależność: jest woda, to na kolesia, którego wszyscy chcieli wcześniej zabić nikt nie zwraca uwagi.. nawet nie było żadnego ostrzeżenia od "szefa" ani nic. Spore niedopatrzenie..
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 wrz 2007, o 12:40


No bo w tym momencie nie zwracali uwagi na nic poza wodą, a ostrzeżenie pewnie się pojawiło później, gdy przeszła euforia z powodu wody.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 wrz 2007, o 14:56


Trish napisał(a):a ostrzeżenie pewnie się pojawiło później


Też tak myślę. Zresztą po co mają pokazywać jakieś szczegóły... Ważne jest to że Michael go uratował i "szef" powiedział że nic mu nie będzie.
We Are The World haiti
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 28 wrz 2007, o 15:28


tlen.exe napisał(a):Zresztą po co mają pokazywać jakieś szczegóły..


Jak dla mnie to wcale nie był szczegół. Wszyscy się na niego czaili od dłuższego czasu i mieli chrapkę, żeby go zabić i się wydostać, więc teraz skoro nagle się pojawił, powinni jakoś unaocznić fakt, że nikt nie będzie go chciał ruszyć i dlaczego. W końcu widać było, jak są na niego 'napaleni', kiedy Alex go ciągnął, a tamci kolesie ruszali za nim, a przede wszystkim uwolnienie Australijczyka jest obecnie wątkiem przewodnim 3 serii i pewnie tak też zostanie, więc na takie "szczegóły" powinni zwracać większą uwagę.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 28 wrz 2007, o 15:39


Odcinek dużo lepszy od pierwszego, ale Heroesów nie przebił. Ciekaw jestem jaka wiadomość zostawił Whistler swojej dziweczynie. Fajny był tema z bombą a la McGayver :cool:
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2007, o 15:49


KraX napisał(a):Odcinek dużo lepszy od pierwszego, ale Heroesów nie przebił. Ciekaw jestem jaka wiadomość zostawił Whistler swojej dziweczynie. Fajny był tema z bombą a la McGayver :cool:


Masz rację, KraX, Odcinek 2 o wiele bardziej mi się podobał niż jego poprzednik. No i wreszcie powrócił Sucre, i Linc fajny temat z tym przewodnikiem odwalił. ;P Nie spodziewałem się po nim, ale to w końcu brat Scofield'a. ;D A ten moment z bombą był trochę przekombinowany, ale czego to Scofield nie potrafi. Teraz czekamy na następny epizod. ;)
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 28 wrz 2007, o 19:46


A mi nie podoba się zbytnio terazniejszy charakter Prisona, ten sezon (jak narazie) jest na o wiele niższym poziomie niż 2 poprzednie
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 29 wrz 2007, o 16:45


caly prison break zginelo by bez glownego bohatera ;)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 wrz 2007, o 17:10


dziwny ten 3 sezon.. ale ten odcinek chyba lepszy od 1. Michael normalnie syn MacGayvera, to juz nie jest fajne ;/ i jeszcze te jego łzawe gadki z Lincolnem o matko :O
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 wrz 2007, o 17:19

Ja nie wiem czy pamiętacie, ale on zwiał z więzienia dzięki temu, że przygotował misterny plan i wytatuował sobie plany. Czy przy tym zrobienie małej bomby i odkręcenie paru śrubek to coś niezwykłego ?
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 3x02 - Fire/Water
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.