Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 64
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 14
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 13

1.02 Water » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 gru 2006, o 20:28

1.02 Water

Boomer, wbrew swej woli, dokonuje sabotażu i pozbawia flotę większości rezerw wody. Komandor William Adama wprowadza racjonowanie wody i zarządza poszukiwanie planety zasobnej w życiodajną ciecz.


Polska emisja: 16 listopada 2006, 23.15, TVP2
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 kwi 2008, o 00:15

Re: 1.02 Water


Fajnie zrobiony odcinek - Boomer nareszcie się uaktywniła jako Cylonka. Na razie w połowie, ale podejrzewam, że niedługo się rozkręci. Te słowa z czołówki "mają plan" mają dla mnie teraz sens :) Cyloni wiedzieli, że nie zniszczą BSG podczas ataku więc wysłali szpiegów, teraz podobnie próbują pozbyć się ludzi na Capricy. Gaius w tym odcinku nie denerwował jak ostatnio, ale szef przejął jego rolę. Czarno widzę jego przyszłość :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 29 kwi 2008, o 23:35

Re: 1.02 Water


No Boomer trochę zadziałała, ale widać, że częściwo ma jednak kontrolę nad sobą, wkońcu znalazła wodę, chociaż było widać, że coś się włączyło u niej i nie chciała znaleźć.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 lut 2009, o 00:37

Re: 1.02 Water


Hmm, ciekawy odcinek. Może będzie można zrobić tak że cylońskie padło wywali się z Boomer i będzie po prostu człowiekiem. Czołówka była zastanawiająca i fajna. Bardzo fajna.
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 lis 2009, o 22:57

Odp.: 1.02 Water


samobójca cylon. Tego nie przewidzieli ale póki co żywy...
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 lis 2009, o 01:02

Odp.: Re: 1.02 Water


Czesiek_PL napisał(a):Gaius w tym odcinku nie denerwował jak ostatnio, ale szef przejął jego rolę. Czarno widzę jego przyszłość :)


A ja właśnie odwrotnie. Myślę, że on jeszcze pokaże na co go stać. Może wygryzie samą Pania Prezedent. Bo póki co to dalej jej nie polubiłem. Jest strasznie "nijaka" :P

Wstępna czołówka wg mnie powinna być bardziej dynamiczna :)
trust him... he's a doctor!
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lis 2009, o 14:13

Odp.: 1.02 Water


No w końcu ktoś kto nie lubi Roslin :D
Mi tak zostało do samego końca :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 8 lis 2009, o 11:04

Odp.: 1.02 Water


Lubię Gaiusa :D ma taki fajny akcent i sposób mówienia, którego chcę się słuchać :D
Bardzo ciekawy odcinek.
Boomer, łoo, trochę szkoda, że jest zła, ale przez to jest ciekawiej ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 15 gru 2009, o 10:31

Re: 1.02 Water


Boomer od samego początku mi podejrzanie wyglądała.
Wy macie fajnie, bo wiecie jak to zostanie rozwiązane, a ja nie wiem nic. Tylko dalsze oglądanie może zaspokoić moją ciekawość.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 15 gru 2009, o 18:24

Re: 1.02 Water


Nie nie
Ty masz fajnie bo nie wiesz właśnie co będzie dalej. Ja bym chciał obejrzeć cały serial takim maratonem jeszcze raz ale bez wiedzy co będzie dalej :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 sty 2010, o 21:47

Odp: 1.02 Water


Maniac, ja zdecydowanie bardziej wolałbym oglądać jeszcze raz nie wiedząc co będzie dalej, a póki co, jednak zabieram się za oglądanie wiedząc co będzie dalej. :D
Szkoda mi Boomer. :(
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 12 sty 2010, o 14:46

Odp: 1.02 Water


Wiecie ile mnie to silnej woli kosztuje, żeby nie sprawdzać spojlerów mówiących mi co będzie dalej? :)

Ale jestem silny. Nie zrobię tego, bo nie chcę sobie psuć elementu zaskoczenia :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 sty 2010, o 15:20

Odp: 1.02 Water


Oj nie psuj sobie, nie psuj bo nie warto, zakończenie jest genialne więc byłoby to grzechem. ;p
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 12 sty 2010, o 15:22

Re: Odp: 1.02 Water


tlen.exe napisał(a):Oj nie psuj sobie, nie psuj bo nie warto, zakończenie jest genialne więc byłoby to grzechem. ;p



Post szlachetny, ale wzmianka o tym "genialnym zakończeniu" znowu kusi.
Heheh, żartuje. Nie ma takiej opcji. Poznam zakończenie wtedy, gdy nadejdzie na to czas tzn. po obejrzeniu wszystykich odcinków tego serialu, które de facto oglądam dzięki Wam :P
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 24 sty 2010, o 18:17

Odp: 1.02 Water


Niezbyt przejęłam się tym, że Boomer jest tajniakiem, jakoś nie jest mi jej szkoda. Widać właśnie, że zaczyna działać choć nie jest tego świadoma.
Dr G. dalej wkurzający, tak samo jak Roslin :P
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 cze 2011, o 16:46

Odp: 1.02 Water


Przyjemny odcinek. :P
Boomer odczuwa obecność Cylona w sobie. :D Jestem ogromnie ciekawy, jak to się dalej potoczy. :D
Gaius był śmieszny jak ograł w karty Starbuck. :D
Helo i Boomer2 odebrali sygnał kolonii. Czekam na spotkanie.
W sumie nie wiem co jeszcze napisać, bo nic specjalnego się nie wydarzyło, ale oglądało się świetnie. :D

 


  • Podobne tematy do 1.02 Water
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.