Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

3x15 Walk On Water » Grey's Anatomy » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 18 lut 2007, o 14:55

3x15 Walk On Water

Walk on Water Air Date: 02/08/2007
Derek finds Meredith in her tub, completely under the water, and pulls her out. She tells him she doesn't need rescuing. But he knows she's melancholy after the hurtful things her mother said to her when she was lucid and is afraid she was trying to drown herself. Meredith asks Izzie why she can't just believe in "happily ever after" and Izzie says she doesn't know what to believe in herself anymore.

Burke, Mark and Derek are amused to see that the Chief has dyed his hair now that he's single again. Addison comes to his defense and tells them all to leave him be, then confesses that she dyed her hair blonde after Derek left her the first time.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 13 mar 2007, o 01:41


Chief w nowych wlosach byl absolutnie genialny!! :D
<<

HeroSHI

Postdodano 14 mar 2007, o 18:50


A ja go wolałam w naturalnych :P :D
<<

Freya

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 27 maja 2007, o 19:30


a ja uważam, że dobrze mu w ciemnych kłaczkach ;) rozbroiła mnie scena w "szatni", jak Christina próbowała powiedzieć Mer o zaręczynach :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 lip 2007, o 22:59


Dramatyczny odcinek.. cała akcja z ratowaniem ludzi po wypadku promu, pomoc Izzie kolesiowi pod samochodem i końcówka.. dobrze, że miałam kolejny odcinek :P
<<

Kara

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 93

Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Postdodano 27 wrz 2007, o 21:38


to jak ci lekarze przygladali sie Webberowi bylo po prostu genialne i tekst Adison do Marka: "Meska dziwka" :hah:
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 1 lis 2007, o 20:41

Re: 3x15 Walk On Water


Odcinek bardzo dramatyczny, ale też jak zwykle zabawny.

Meredith w tej wannie, widać, że sprawa z matką ją dobija.

Richard i jego pofarbowane włosy. :P jak się z niego nabijali, no ale Addison była najlepsza:

He is alone, all alone. Do any of you even know what that's like? (Points to Burke) Lives with Cristina (Points to Derek) Dates the perfect 12-year-old (Points to Mark) Man whore!

:hah:

Sydney mnie zawsze rozwala. LOL

Alex ratuje tą kobietę w ciąży, Mer z tą dziewczynką, no i jej upadek do wody, Izzie z tym facetem pod samochodem - niezły odcinek!

Cristina - nie dosyc że nie mogła pojechać na miejsce wypadku to jeszcze jest wkurzona na Burke'a, bo już wszyscy wiedzą, że są zaręczeni, a wszystko wina Mark'a :P
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 11 lis 2007, o 01:09

Re: 3x15 Walk On Water


bardzo dobry odcinek. tak sobie myślę, że 3 sezon w przypadku wielu seriali to pomyłka, tzn. serial nie jest już tak dobry jak w poprzednich sezonach. a Grey's Anatomy nie tylko trzyma poziom, ale też nie wiem czy nie jest coraz lepszy :)

rozwaliła mnie ta kwestia Iz:
Alex: Where we going?
Bailey: We’ll know when we get there.
Izzie: What kind of situation? Fire? Flood? Volcano? Cause I’m not really dressed for a volcano.
Bailey: Stevens!
Izzie: Sorry, that was inappropriate. Sorry.


i jeszcze ta:
Izzie: Hey, I ate everything out of the fridge last night, everything -- including a tub of butter. There's no judgement here.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 mar 2008, o 19:08

Re: 3x15 Walk On Water


Mer z wody wyszła i w wodzie wylądowała. Szkoda że wiadomo że głównu bohaterowie zawsze przeżyją. ;p

Izzie była trochę zwariowana na początku odcinka. ;p

Alex uratował kobietę z pod kolumny nie zważając na niebezpieczeństwo. no no no.

Sydney :S
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 3x15 Walk On Water
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.