Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

3x02 - Fire/Water » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 wrz 2007, o 22:17

3x02 - Fire/Water

Michael and Mahone try to lure Whistler out of his hiding place. T-Bag gains some upward momentum in the prison hierarchy as the water supply is running low.
Lincoln meets familiar and not so familiar faces on his quest to free Michael.

Data emisji: 24 września 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 wrz 2007, o 15:14


Lincoln meets Sucre.


Przynajmniej ten nie trafił do Sony ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 wrz 2007, o 15:16


O i fajnie że będzie. Ciekaw jestem co u niego. :P
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 wrz 2007, o 15:43


Na promo jest widać jak celuje do Bellicka :D

Apropo, gdyby ktoś jeszcze nie widział:

Promo

Preview
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 wrz 2007, o 17:56


Oo Sucre ;) Dalej poszukuje swojej panny :P
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 wrz 2007, o 18:06


Swoją drogą to on jakiś niezniszczalny jest, najpierw po tym jak go T-Bag go pokłuł to nie miał żadnej operacji, tylko plasterek, a potem znowu padł na ulicy, mijają 2 dni i on już jest w Sonie :hihi:
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 25 wrz 2007, o 16:26


odcinek ciekawy, kilka niespodziewanych momentów no i na koniec decyzja Sucre :) ogólnie odcinek oceniam na 5, na poziomie 1 odcinka
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 25 wrz 2007, o 18:44


No nawet niezły odcinek, ale trochę przegięli tą akcje w tych ściekach. Nie podobała mi się :| Ci trzej bez obaw mogli by stłuc Mahone, a potem kto to widział, żeby tyle trwała taka ucieczka tego Whistlera przed nim. Michael zdąrzył pogadać z tym bossem, przygotować sobie bombke a ci tam się gonili... trochę to było bezsensu. Ale reszta, odc fajny! 4/5. :)
Obrazek
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 wrz 2007, o 20:19


W ogóle z tymi ściakami był dziwny wątek. Ale Michael postarał się z wodą, ten to ma pomysły ;)
Lincoln był niezły z tym przewodnikiem, może się zaraził myśleniem od Michaela, no i w ogóle, że wpadł na to, aby pojechać do tego banku i śledzić sytuację, naprawdę nieźle, jak na chłopca od bicia. Mam tylko nadzieję, że przejrzał oryginalny przewodnik, bo jeśli tam nie chodziło o samą księżeczkę, tylko o coś co były tam zaznaczone, to by nawalił, ale mam nadzieję, że będzie chodziło o jakiś szyfr, i Michael odkryje o jaki [bo już tego od Lincolna nie można wymagać :P].
<<

Gość

Postdodano 25 wrz 2007, o 21:47


początkowa scena z nalewaniem wody... najpierw Majkelowi nalali na sam spód... a w następnej scenie ma już ponad pół szklanki :evil:

w ogóle nieźle ich tam karmią... majkel nabrał takiej krzepy, że bez klucza śruby palcami odkręca :) - mcgyverII
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 wrz 2007, o 21:57


No to już są cuda-niewidy; Micheal, które generalnie ma więcej mózgu niż mięsni bezproblemowo odkręca zardzewiałe śruby :/ No i jeszcze to cudowne rozmnożenie wody w jego szklance. Porażka.
Trish napisał(a):może się zaraził myśleniem od Michaela

:hihi: :hihi:
Trish napisał(a):Mam tylko nadzieję, że przejrzał oryginalny przewodnik, bo jeśli tam nie chodziło o samą księżeczkę, tylko o coś co były tam zaznaczone, to by nawalił, ale mam nadzieję, że będzie chodziło o jakiś szyfr

Może oglądałam niedokładnie, ale czy on aby nowej książeczki nie dał tej lasce?

Jedyne szczescie, to ze nie musze już oglądać półnagiego Bellica ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 wrz 2007, o 22:18


aja napisał(a):Może oglądałam niedokładnie, ale czy on aby nowej książeczki nie dał tej lasce?

Zdecydowanie nową zostawił sobie, zresztą sądzę, że ona by się kapnęła, gdyby jej dał nową. Ale tak jak się spodziewałam przed rozpoczęciem 3 sezonu, Jodi mi nie pasuje do PB.

I fakt, bardzo dobrze, że już nie musimy oglądać Bellicka majacego na sobie tylko pieluchę :P
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 25 wrz 2007, o 22:41


odcinek oprócz kilku absurdalnych wyżej wymienionych scen nawet mi się podobał... Sucre wrócił do gry bardzo podobała mi sie rozmowa z Maricruz... tylko czekac jak połączą Linca z córka Whistlera... powiedzmy że oczekuje z lekkim napięciem na odcinek 3... :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 wrz 2007, o 22:47


Epizod odrobine lepszy od pierwszego.
Ha wiedzialem ze Sucre zostanie w Panamie. Poztym zdziwilem sie ze tak szybko pokazali Whistlera. Myslalem ze jeszcze przez pare odcinkow pozostanie tajemnicza postacia z kanałów :D
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 wrz 2007, o 23:05


Sucre zostawił Maricruz - jeden nudny wątek mniej :)

Michael jak zwykle uratował sytuację, co oni by bez niego zrobili.

Po tym jak Sofia wyszła z banku to myślałem, że Linc podejdzie do niej, trochę pogada i zaczną współpracować, a on okazał się takim brutalem.

Michael będzie musiał naprawdę zacząć główkować żeby opuścić Sone. Oby tylko scenarzyści nas nie zawiedli.

Liczę, że w następnym odcinku pokażą tego łysola z 2 sezonu.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 wrz 2007, o 23:29


Czesiek_PL napisał(a):Po tym jak Sofia wyszła z banku to myślałem, że Linc podejdzie do niej, trochę pogada i zaczną współpracować, a on okazał się takim brutalem.

Nie wszystkie nawyki da się wykorzenić :P
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 wrz 2007, o 10:43


Czesiek_PL napisał(a):Po tym jak Sofia wyszła z banku to myślałem, że Linc podejdzie do niej, trochę pogada i zaczną współpracować, a on okazał się takim brutalem.


poczekaj nie wszystko naraz jeszcze ich połącza zapewne z racji braku Sary i śmierci Veronici musza rozkrecic watek milosny jednego z Braci i zapewne padnie na Linca...

Tristan napisał(a):zdziwilem sie ze tak szybko pokazali Whistlera


wiesz może to i dobrze że nie trzymali go za murem przez pół sezonu... aczkolwiek mysle ze lekko za łatwo zostala mu zapewniona nietykalność w końcu podobno każdy więzien na niego polował... 8/
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 26 wrz 2007, o 14:32

Lipny odcinek, nic ciekawego, do tego Scofield jako MacGyver, ten odcinek dużo słabszy od poprzedniego. Cały ten motyw spisku do bani. Ogólnie nie podobało mi sie nic w tym odcinku. Może będzie lepiej na co licze.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 3x02 - Fire/Water
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.