Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 56

3x00 The Runaway Bride (Christmas Special) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 26 lip 2008, o 01:46

3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)

Miejsce: Ziemia
Czas: Boże Narodzenie 2007
Wrogowie: Racnoss
Towarzysz: Donna Noble

Doktor próbuje odkryć dlaczego panna młoda nagle pojawiła się w TARDISie, podczas, gdy Donna próbuje wrócić na swój ślub. Pomimo usilnych starań Doktora nie udaje im się odstawić jej na czas, jak również kobieta jest wciąż zagrożona atakiem kosmitów. Doktor i Donna podróżują do początków stworzenie Ziemii, po czym odkrywają, że powodem ich problemów są Racnoss. Po zniszczeniu wroga Doktor proponuje Donnie, aby z nim podróżowała, jednak ona odmawia.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 sie 2008, o 15:49

Re: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Ta Racnoss była wyjątkowo obrzydliwa i przerażająca :P
Odcinek był przezabawny, tak uważam.
Miałam nadzieję, że Donna będzie podróżowała z Doctorem :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 18:51

Re: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


To taka nowa zasada w DW, że świąteczni towarzysze nie wyruszają w podróż TARDIS (przynajmniej nie z miejsca :P ) dlatego jestem strasznie ciekawa, kto będzie towarzyszem w tegorocznym odcinku, udał im się zrobić z tego taka tajemnicę, że fani się nie dowiedzieli :P

Donnę w przeciwieństwie do większości osób polubiłam z miejsca, to jej wrzeszczenie na Doctora jest genialne :D Plus to, że nie uznała TARDIS za ósmy cud świata, lecz stwierdziła, że jest... dziwna. I jej Martian boy xD I jak tu nie kochać Donny ;)

Ogólnie naprawdę lubię ten odcinek chociaż ta sprawa z tym wierceniem dziury i Torchwood... nevermind, to tylko DW :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 sie 2008, o 21:05

Re: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Yup, odcinek był fajny, nawet zniosłam to, że był taki długi, a mi takei rzeczy trudno przychodzą :P
However, yup, Martian boy był świetny :D
Cała wrzeszcząca Donna była genialna,nie wiedziałam, że tak mi się spodoba ta postać, ale uważam, że jest przezabawna :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 sie 2008, o 22:08

Re: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


A ja właśnie lubię dłuższe odcinki DW, bo akcja ma szansę się bardziej rozwinąć, normalnie jest tak, że coś się dzieje, dzieje, dzieje... i nagle koniec akcji i koniec odcinka :P Przy okazji oglądając kolejny odcinek specjalny nie zniechęcaj się, jest długi i dziwny i docenia się go dopiero przy oglądaniu po raz kolejny ;)

Ja też się nie spodziewałam, że tak polubię Donnę, bo frankly jej pojawienie się podczas Doomsday było kompletnie nie na miejscu, ale ją po prostu uwielbiam plus ma całkiem inną dynamikę z Doctorem niż pozostałe 2 'asystentki' :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 lip 2009, o 19:47

Re: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Świetny odcinek, strasznie mi się podobał. Nie spodziewałem się, ze polubię nowego towarzysza, a tu niespodzianka. Donna okazała się świetną postacią, szczególnie na pozątku, gdy krzyczała na Doctora. xD Lub nazywanie go Marsjaninem. :] Rzeczywiście szkoda, że nie będzie kolejną towarzyszką Doctora... Mogłaby godnie zastąpić niezastąpioną Rose. :P

Fabuła była nawet niezła, zabrakło mi trochę świątecznej muzyki. Podobała mi się ta matka Racnoss'ów i podróż by zobaczyć powstanie Ziemi. Torchwood znów było wplątane i właśnie teraz idę na pierwszy odcinek. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 lip 2009, o 21:48

Re: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


jakbyś chciał spoiler: na temat 4 sezonu.

>> Donna będzie towarzyszką Doctora w 4 sezonie <<
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 13 wrz 2009, o 15:18

Re: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Ha uwielbiam Donnę, a nie myślałam, że tak będzie. Może dlatego, ze jest całkowicie inna od reszty "towarzyszy", te jej wrzaski i tekst o Marsjaninie :P i początkowe "What, what?" Doctora hi hi, nie rozumiem jak można jej nie polubić :P
Mamuśka Racnoss była po prostu "cudna", ale zrobiło mi się żal Donny, gdy się okazało, ze jej niedoszły mąż to tylko podpucha ehh bidulka, ale otrząsnęła się i znów wrzeszczała na wszystko dookoła :D
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 15 lut 2010, o 14:14

Odp: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


A ja Donny nie lubię. Denerwuje mnie. A odcinek fajny.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 mar 2010, o 01:21

Odp: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Jednak Donna po tym odcinku zaplusowała u mnie. Jest specyficzna i co najlepsze śmieszna w tych swoich rozmowach z Doctorem.

Ale mimo wszystko smutek i żal pozostał po Rose... ;(

Zaskoczyło mnie to, że jednak nie została towarzyszką Doctora. Jestem bardzo ciekawy co za "cizia" nią zostanie. Przynajmniej Donna jest "pozytywnie walnięta" i dostała by moją aprobatę na asystentkę Doctorka. A tu kogoś innego pewnie wytrzasnęli :P

Co dziwne, w tym odcinku przypomniałem sobie o Kapitanie Jacku... Do DW nie wrócił i pewnie teraz też nie wróci. Więc pewnie nadchodzi pora na wystartowanie z "Torchwood" :)
trust him... he's a doctor!
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 16 sie 2010, o 02:53

Odp: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Też mi się podoba Donna :D krzyczała, dała Doctorowi 2 razy z liścia, szkoda że nie poleciała z nim ;(
Nie lubię stworzeń z odwłokami i dużą ilością kończyn. Przerażają mnie. Racnoss obrzydliwi. Podobały mi się ujęcia Doctora, kiedy stał w strugach wody z taką poważną miną. Świetne.

Co do Torchwood - lepiej zacząć teraz oglądać, czy najpierw obejrzeć Doctora do końca, a dopiero potem Torchwood?
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 sie 2010, o 08:44

Odp: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Kolejność oglądania Doctorka i Torchwood

Ale nie musi tak być. Jeśli chcesz oglądaj jak chcesz ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 sty 2011, o 16:59

Odp: 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)


Doskonały odcinek! Wprawdzie liczyłem na to, że będzie trochę więcej wspominek Rose, ale nie ma się co zamartwiać bo to co były w zupełności wystarczy.
Donna natomiast była genialna, a pierwsze 15 minut odcinka szalone :) Pierwsze rozmowa Doktora z panną młoda rozbawiła mnie do łez, a potem ta desperacka próba zdążenia na ślub. Jednak nic nie przebije pościgu na autostradzie z TARDIS w roli głównej :) Genialne po prostu. Dalej też fajnie co jest głównie zasługą genialnych dialogów Dony z Doktorem :) No i Doktor dostał od niej po pysku xD
Cesarzowa była śmieszna i fajnie też że znowu nawiązano do Torchwood, szkoda tylko, ze nie do tego z Cardiff.
Wysuszenie Tamizy równie boskie xD Rozmowa o kieszeniach też genialna xD albo jak Donna oglądała TARDIS :)
Z interesujących rzeczy - dowiedzieliśmy się jak nazywa się planeta doktora. Nazwa trochę jak imię dla elfa z mitologii Tolkiena :)

 


  • Podobne tematy do 3x00 The Runaway Bride (Christmas Special)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 3



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.