Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 26 lip 2008, o 01:20

2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)

Miejsce: Londyn
Czas: Grudzień 2006
Wrogowie: Sycorax
Towarzysz: Rose Tyler

Rose i nowo zregenerowany Doktor lądują na Ziemi, tuż po czym Doktor mdleje. Okazuje się, że jego proces regeneracyjny nie jest pełny i potrzebuje on snu. Tymczasem Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, a 1/3 ludzkości zamierza skoczyć z dachów. Gdy Doktor nie jest w stanie nikomu pomóc, jego rolę próbują przejąć Rose Tyler i Harriet Jones. Na szczęście Doktor budzi się na czas, aby uratować planetę. Pomimo początkowego braku zaufania do nowego Doktora, Rose decyduje się dalej z nim podróżować.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 lip 2009, o 13:43

Re: 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)


Świetny odcinek, w kapitalnej atmosferze. Nowy Doctor jest świetny, na pozcątku nie wiadomo było o co chodzi, lecz z czasem wszystko ułożyło się w jedną, piękną całość. Świetnie się ogląało Mickey'ego i Jackie. Świetna była wymieniając wszystkie możliwe rzeczy, których Doctor może potrzebować xD Albo to całe jedzenie. ^^ Zawsze lubiłem panią minister i moja opinia się nie zmieniła. Myślę, że dobrze zrobiła każąc Torchwood rozwalić ten statek. Broniła ludzkości.
I jest coraz więcej o Torchwood...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 17 sie 2009, o 14:31

Re: 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)


Już lubię nowego Doctora :D to było do przewidzenia :P
Ohh Jackie ta to jest rozgarnięta, pink rulez :P
Nie wiem co myśleć o decyzji pani minister hmm zobaczymy :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 sty 2010, o 01:00

Odp: 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)


Po prostu pięknie, pięknie, pięknie!!! :hearth

Od tego odcinka zakochałem się w tym serialu. Bez dwóch zdań, najlepszy odcinek jak do tej pory.

A nowego Doctora polubiłem od pierwszego wejrzenia i jego pierwszych słów.

Odcinek miał niesamowity klimat, no i efekty specjalne były chyba na wyższym poziomie niż we wszystkich poprzednich odcinkach xD

Oczywiście stęskniłem się za starym Doctorkiem, ale ten jakby przyćmił wszystko :P

"Harriet Jones, Prime Minister" xD Świetnie, że się pojawiła, lecz nie tak świetnie, że na koniec jej relacje z Doc'iem trochę oziębły.

Nic dodać, nic ująć... Po prostu cuuuuuuuuuuuudownie :)
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 lip 2010, o 11:28

Odp: 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)


Genialny odcinek, świetny klimat.

Kocham Jackie.

Sprawa z Harriet i wysadzeniem tego statku jest trudna. Szkoda, że Doctor już jej nie lubi. :p
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 5 lip 2010, o 23:23

Odp: 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)


Harriet okazała się zupełnie inna, niż mi się wydawało... Oni się wycofywali! Tak się naprawdę nie robi. Na szczęście sześć słów Doctora i po niej :P
Nowy Doctor jest super... :D po prostu super :D
I jaką ma szafę!
Jackie jakoś przestała mnie irytować, jest nawet śmieszna :P ogólnie odcinek był śmieszny, to dobrze :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 paź 2010, o 01:09

Odp: 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)


Świetne! :D Po prostu świetne :D
Początek dobry mimo, że mało było Doktora. Troche Rose denerwowała, że w niego nie wierzyła, ale reszta bardzo dobrze się już oglądało. Szczególnie popisy Jackie :) I te sceny w centrum dowodzenie. I obcy mówili po obcemu :) Podobało mi się jak w sztabie wszyscy wiedzieli jak wyglądają marsjanie xD I jeszcze premier WB, a nie prezydent USA reprezentował Ziemię :)
Nowy Doktorjest wspaniały xD Genialny miał monolg na statku obcych! I jeszcze ta jego piżamka w której odbywał pojedynek. Niesamowite. I jak dotknął ten przycisk i się okazało, że to ściema xD Ja lubię nowego Doktora,ciekawe tylko jak będzie się zachowywał w przyszłości :)
Ziemia jednak nie jest taka bezbronna. Czekam na więcej Torchwood.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 mar 2014, o 21:11

Odp: 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)


Wirując choinka była genialna :D Doktor niestety przespał większą część odcinka, ale ważne że obudził się kiedy było trzeba. I to herbatka mamuśki pomogła :D
Znów pojawia się Harriet i nawet Torchwood miało udział w akcji, chociaż sami się nie pokazali. Szkoda, że Pani Premier tak sprawę rozwiązała bo chyba skończyło to jej karierę...
Fajny nowy doktor, taki szalony troszkę :D Walka z obcymi w piżamie i dopiero później wskoczył w marynarkę :)

 


  • Podobne tematy do 2x00 The Christmas Invasion (Christmas Special)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.