Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 68
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 21
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 20

2.22 Sona » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 24 mar 2007, o 11:38

2.22 Sona

Michael zgadza się na propozycję Mahone'a i płynie do Panamy, ma jednak pewien plan, zostawia również wiadomość Sarze. Na miejscu ukrywa pieniądze przed spotkaniem. Mahone nie zamirza dotrzymać obietnicy i wypuścic ich, ma inny plan - zabić Kima i wrobić ich w to. Kim jednak przyjeżdża przygotowany, w powietrzu zaczynają latać kule, Michael i Lincoln uciekają z pieniędzami, Mahone bierze łódź. W kolejnym porcie Mahone zostaje zatrzymany, na łodzi znaleziono kokainę. Okazuje się, że Michael kupił inną łódź, czeka tam już na niego Sara, która została uniewinniona, informuje ich o uniewinnieniu Lincolna. Sielankę przerywa pojawienie się Kima, Sara strzela do niego, pojawia się policja. Wszyscy uciekają, lecz Sara i Michael zostają złapani, Michael przyznaje się do zabójstwa. Michael trafia do więzienia "Sona", trafia tam również Mahone. Okazuje się, że już wcześniej tam trafił Bellick.
Sucre mimo ciężkiego stanu wychodzi ze szpitala, nie udaje mu się zdobyć informacji o Marizruz, a sam pada na ulicy. Do T-Baga przychodzą ludzie, którym służył za przynętę. Informują go, że mu nie pomogą. Na samochód, którym Kellerman jest przewożony do więzienia napadają zamaskowani mężczyźni.

by Trish

Data emisji: 02.04.2007

***
Nie no, leże ze śmiechu. Od tego odcinka Prison Break to już nie tylko serial Przygodowy, Kryminał, Dramat i Thriller, ale też Science-Fiction! Może mi ktoś wytłumaczyć jak Sara zdążyła dolecieć do Panamy, szybciej niż bracia przebiegli kilka kilometrów, to samo Kim? No i Michael wszedł do więzienia, a Mahone zniknął...
Ostatnio edytowano 19 wrz 2007, o 21:40 przez Klatus, łącznie edytowano 2 razy
See you in another life, brother...
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 3 kwi 2007, o 19:48


hyhyhyhyhy zieja :) najlepszy był pierwszy sezon :D teraz powrót do więzienia ;D może znowu będzie ciekawie ;D nic no pozostaje nam czekać do sierpnia :)

btw. za niedługo będzie Heroes :D tralala ;d i Veronica Mars :P takie pocieszenie :D
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 3 kwi 2007, o 20:03


nie no odc fajny az sie popłakałam :( :P ,ale co to wszyscy w wiezieniu hhmmm moze scofiel i mahon zaczna razem opracowywac ucieczke z wiezienia haha? :D
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 kwi 2007, o 20:09


komentarz do odcinka - LOL

Klatus światłowodem wszyscy lataja do Panamy :P a gdzie sa bracie pisze na kazdym slupie bo kazdy bez problemu ich znajduje :P

Smiech na sali ten odcinek, uniewinnienie sary i Linca wszystko w jeden dzien, po zeznaniach faceta, ktory nie istnieje w zadnych bazach :P
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 3 kwi 2007, o 20:12


wszystko widzący patrze jestescie............................a nie widzicie nic :P wszystko okaze sie potem
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 3 kwi 2007, o 20:29


Stworzono projekt o Michaelu i może rzeczywiście będą na nim eksperymentować... Nigdy nie myślałam, że będzie mi żal Kellermana, ale teraz jego śmierć mnie dobiła... Pomógł Sarze, chociaż wiedział jakie będą tego konsekwencje... Skoro wątki mają zostać pokończone, to chyba Sucre zginie... :(
Pod koniec odcinka, Michael wychodził z tego korytarza w więzieniu (swoją drogą to więzieni wygląda raczej jak jakieś slumsy czy bunkier) w kierunku światła, nie wiem czemu, ale skojarzyło mi się to jakby wchodził na arenę i za chwilę miałby odbyć walkę z gladiatorem... ;]
Podobno III sezon ma się ukazać pod zupełnie inną nazwą... Nie wydaje mi sie, żeby PB skończył się na trzech sezonach, więc może w żarcie reżysera, że będzie 6 sezonów jest trochę prawdy...
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 3 kwi 2007, o 21:21


KaruzeL napisał(a):Niby co że w majtkach bracia mieli GPSa ? i wszyscy wiedzieli gdzie sa ? Oświeć Nas dorcik i powiedz jak to wszystko możliwe...
moze i mieli nie wiem LOL nie jestem wszechwiedząca...a zkąd Ty wiesz ,ze faceta nie ma zadnych bazach? byłes tam w filmie i sprawdzałes czy jak?
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 3 kwi 2007, o 21:40


Oglądałem serial i to chyba wystarczy., Jak zapadł wyrok na głowe Kellermana, jego wszystkie papier, prawo jazdy i inne pierdoły zostały polikwidowane, nawet ze zdjęć go usuwano. Więc był kimś znikąd, nie istniał oficjalnie jak poszedł zeznawać, więc w sądzie amerykańskim na sale może wejść każdy powiedzieć, że tak nie było i mu uwierzą... po weryfikacji zamkneli by go za gadanie bzdur...
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 3 kwi 2007, o 21:41


również obejrzałem. Zbyt piękne by było gdyby Linc, Michael i Sara odpłynęli gdzieś daleko z prawie 5 mln $. Każdego mi żal: Sucre, Kellermana, Mahone'a, nawet Bellicka, braci (co ten łysol chyba z wojska bo mówili "generale kombinuje), T-Baga. Oni też zamiasat szybciej odpłynąc to siedzą i kajdanki zdejmują, trzeba było płynąc jak można było...
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 kwi 2007, o 22:12


Ja bym tak szybko Kellermana nie przekreślał, w końcu nikt nie widział jego trupa ;)

Dziwne, że jak Kim jechał po braci i Sare to i po psy zadzwonił. Czyżby wiedział, że zginie?

Co do nazwy: pełna nazwa tego sezonu to Prison Break Manhunt więc do następnego też pewnie coś dodadzą.

Że Mahone i Michael bedą razem próbowali uciec to też jest niemal pewne.


Teraz tylko czekać do września. Przez ten czas obejrzę sobie Heroes ;)
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 3 kwi 2007, o 22:19


oj przekombinowali ten odcinek...
szkoda że końcówkę 2 serii oglądałam tylko dla walorów estetycznych -> ach ten boski Michael :), z magii pierwszego sezonu nie zostało nic ;/
widać że scenarzyści kombinują jak mogą, mam tylko nadzieję że bardziej się wysilą nad 3 sezonem
ogółem końcowy odcinek mnie nie położył na łopatki...a szkoda...
So?
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 3 kwi 2007, o 22:57


A ja mam pytanie.

Czy ten leżący na końcu na ziemi w więzieniu to był Bellick??

Zaciekawiło mnie czemu Generał powiedział że chcą żeby Michael uciekł, czyżby prowadzili na nim jakies badania?
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 3 kwi 2007, o 23:09


To Bellick, choć podobieństwo było znikome... :D Może nie prowadzą na nim badań tylko, mają jakiś plan z nim związany...
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 3 kwi 2007, o 23:38


Moc. Poza naciąganiami licznymi - moc. Czekam na 3 sezon, bo inwencją to zaczynają lostowi dorównywać.

Szybko, bo spać idę:
T-Bag w więzieniu - AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHA! DOBRZE.
Zabójca-Mej-Miłości-Abruzziego - A żeby Cie roztrzaskali tam!
Reina-Kellerman - och, so shame. Przeżyję jakoś :)
Skośnooka (&@(^$@^ - piękniutko :)

A już myslałam, ze Sara pokazała klasę, ale musiała zepsuć i się popłakać, ech :/

Cóż, znów będziemy uciekać z więzienia.



ps: nie bellick, sprawdziłam raz jeszcze. za gruby
Ostatnio edytowano 3 kwi 2007, o 23:45 przez Be Ironic, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 3 kwi 2007, o 23:45


Czesiek_PL napisał(a):Dziwne, że jak Kim jechał po braci i Sare to i po psy zadzwonił. Czyżby wiedział, że zginie?



Kim miał zabić Lincolna i spowodować, żeby Michael trafił do więzienia. Dzwonił po policje, żeby złapali Michaela.
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 4 kwi 2007, o 00:06


Be Ironic napisał(a):ps: nie bellick, sprawdziłam raz jeszcze. za gruby

a ja mówię że to nasz Brad Bellick :) trochę go poobijali więc spuchł :D
So?
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 4 kwi 2007, o 06:03


Czesiek_PL napisał(a): Przez ten czas obejrzę sobie Heroes ;)


bardzo dobrze zrobisz :) hyhy ^^
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 4 kwi 2007, o 06:42

Wszyscy teraz będą oglądać Heroes :D Ja też :]
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.