Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 109
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 59
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 59

2.22 Sona » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

markusz

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 4 kwi 2007, o 07:40

Chyba jednak Bellick.

Obrazek

A co to za odcinek 23??

Season 2, Episode 23: Sikimicky
Original Air Date: 9 April 2007
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 4 kwi 2007, o 11:12


markusz napisał(a):Chyba jednak Bellick.


chyba tak :) hyhy aa dobrze mu tak :D nie lubię go :P


markusz napisał(a):A co to za odcinek 23??
Season 2, Episode 23: Sikimicky
Original Air Date: 9 April 2007


a co do ,,23 odcinka" to chyba coś jak w pierwszym sezonie odcinek nazwany ,,behind the wall" czy coś takiego :P
czyli taki co i jak tam wygląda na planie :) tak mi się przynajmniej wydaje ! :D
Ostatnio edytowano 4 kwi 2007, o 11:14 przez buli_tychy, łącznie edytowano 2 razy
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

rinfanaiel

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 4 kwi 2007, o 12:16


KaruzeL napisał(a):Oglądałem serial i to chyba wystarczy., Jak zapadł wyrok na głowe Kellermana, jego wszystkie papier, prawo jazdy i inne pierdoły zostały polikwidowane, nawet ze zdjęć go usuwano. Więc był kimś znikąd, nie istniał oficjalnie jak poszedł zeznawać, więc w sądzie amerykańskim na sale może wejść każdy powiedzieć, że tak nie było i mu uwierzą... po weryfikacji zamkneli by go za gadanie bzdur...


Ale Sara powiedziała braciom, że Kellerman nie tylko zeznawał, ale na potwierdzenie swoich słów przedstawił niepodważalne dowody, a że miał do nich dostęp to wszyscy wiemy :)
Be the change you wanna see in the world...
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 4 kwi 2007, o 13:11


Z tych dowodów to by chyba musiał mieć była Panią prezydent w kieszeni, która zgodziłaby się wszystko zeznać, żeby tak szybko ich wypuścili. Nie isytniejący koles przyniósł jakieś papierki, przecież olali by go ciepłym moczem albo z miesiac sprawdzali czy to prawda, od tak kolesia z karą śmierci się nie uniewinnia.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 4 kwi 2007, o 13:31


No, tak jak pisałem, to Science-Fiction. Do 20. odcinka jeszcze poziom serialu był w miarę dobry, ale końcówkę, to już chyba Polacy by lepszą nakręcili.
See you in another life, brother...
<<

HeroSHI

Postdodano 6 kwi 2007, o 18:16


Świetny odcinek chociaż rzeczywiscie - sara ktora dotarła tak szybko do panamy to lekka przesada...

Właśnie - teraz wszyscy na Heroes! :D
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 6 kwi 2007, o 20:47


Niby byly te błędy ale lepszy tak jeden oryginalny odcinek niz taka ciagla monotonia.

Wrzesień - ja wiem nie bede bardzo tesknil i czekal ale jak juz wyjdzie to sie obejrzy bo jest jescze pare ciekawych watkow.

Nie bylo happy endu - wszyscy albo w pierdlu (Scofield, Mahone) albo nie żyją (Kim, Kellerman ?) albo ledwo zyja (Sucre) lub tez sa bardzo niepocieszeni (Linc, Sara) tą koncowka. Fajnie
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 6 kwi 2007, o 22:29


hmm mi sie wydaje ze kellerman żyje ,ze go Ci kolesie uratuja moze a nie zabija:P ,ale nie wiem;]
<<

Lewy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 62

Lokalizacja: Gdynia

Postdodano 8 kwi 2007, o 00:12


Skończyło się tak, że już nie moge się doczekać premiery 3 sezonu. A to dopiero w sierpniu :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 10 kwi 2007, o 17:06


Odcniek bardzo ciekawy, strasznie duzo sie działo, ale myślałem że jeszcze bedzie 23 odcinke i teraz trzeba czekacd ho ho kupe czasu ;(;(
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 10 kwi 2007, o 17:11


timon napisał(a): teraz trzeba czekacd ho ho kupe czasu ;(;(

a ja się tam cieszę, że przerwa jest :) kolejnych takich odcinków jak końcówka 2 serii chyba bym nie przeżyła. Może lepiej się teraz postarają.
So?
<<

V-ice

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: -=Klub Ciepłownia=-

Postdodano 11 kwi 2007, o 11:35


A mnie ciekawi co miał na myśli ten generał mówiąc, że oczekują od Michaela ucieczki ??
I jeszcze to stwierdzenie, że ma to we krwi.
Lubię, gdy jest tak, że sprawiedliwośc wygrywa. Kiedy światłość Nas przenika zło po dupie obrywa.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 kwi 2007, o 19:34


Wreszcie udalo mi sie obejrzec ten odcinek kilka dni temu i musze przyznac, ze caly czas trzymal mnie niezle w napieciu. To nagle zjawienie sie Sary bylo troche dziwne, ale nie takie rzeczy sie w tym serialu zdarzaly :D Ogolnie to mi sie podobala 2 seria i nie moge sie doczekac 3!
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 17 kwi 2007, o 19:04


Ta koncowka jak " z archiwum X", :P
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 kwi 2007, o 19:40


nie no końcówka była kosmiczna Michael trafił do piekła widok Bellica zrobił piorunujące wrażenie... zapewne w 3 sezonie zorganizuje sie ekipa nowa do ucieczki prawie pewna jest ze bedzie w niej Alex , Bellic (jeżeli przezyje) T-Bag zapewne tez tam trafi wiec i on sie wkupi!... poza tym czytalam ze Linc tez może tam trafic zeby pomoc Michaelowi... wiecie tak wogole to to ze Kim nie zyje tez nie jest pewne w koncu postrzeliła go Sara ale kto wie nikt nie wspomniał o tym pozniej...

a co do tego jak szybko Sara dotarła to jedno ale skad sie wziela na tej łodzi?!?!?! ja wiem że ten młody diler ja przprowadzil ale jak doszło do tego ze sie spotkali i zgadali o Michaelu i Lincolnie?!?!

tak samo dziwnie było w 1 sezonie kiedy podjeli pierwsza próbę ucieczki i okazało sie ze rura wymieniona jest... Lincoln z izby chorych próbował kijem rozwalic rure ale o ile dobrze pamietam to w izbie chorych jest monitoring w koncu tak Michael podczas buntu wiezniów dowiedział sie ze Sara jest w niebezpieczeństwie...

Mam nadzieje ze serial sie skonczy na 3 sezonie i nie zrobia z tego tasiemca bo jest mimo wszystko za dobry na to!

[ Dodano: 2007-04-26, 19:44 ]
a propos o co chodzi z tym 23 odcinkiem?! czy to taka sama sciema jak to ze w wyszukiwarce torrent http://www.btjunkie.org można już wyszukać plik ponad 300MB zatytułowany prison break 3x01...

pozdrowienia dla Was wszystkich... :D
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 26 kwi 2007, o 22:44


zoey napisał(a): [ Dodano: 2007-04-26, 19:44 ]
a propos o co chodzi z tym 23 odcinkiem?! czy to taka sama sciema jak to ze w wyszukiwarce torrent http://www.btjunkie.org można już wyszukać plik ponad 300MB zatytułowany prison break 3x01...


Masz rację znalazłam 3x01 ale jak dla mnie jest to trailer (zresztą przy jednym widnieje taka nazwa) ale zastanawia mnie wielkość plików 1MB-347MB-692MB???
Trzeba by zassać i zobaczyć co to faktycznie jest :/
Oficjalnie premiera odcinka 3x01 przewidziana jest dopiero na 29 sierpień więc wątpię aby tak szybko coś wyciekło :?

A co do odcinka 23 to znalazłam że coś takiego miało się pojawić 9 kwietnia pt: "Sikimicky"
ale w sieci go nie ma,wiec może będzie to odcinek specjalny wieńczący 2 sezon.
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 27 kwi 2007, o 15:52


ale jak na trailer to bardzo duzy ma wielkosc jednego odcinka jak internet moj sie poprawi to sciagne i sie przekonamy...
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 kwi 2007, o 16:31

Jak oni znowu beda uciekac z wiezienia, to sie na prawde zrobi kiepsko, mogli zakonczyc juz na tym sezonie, ale amerykanie nie zarzynaja kury znoszacaj zlote jaja!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.