Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 109
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 59
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 59

2.22 Sona » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 cze 2007, o 17:33

Mnie tam średnio się podobały oba sezony, nie jest to serial górujący na mojej liście...
We Are The World haiti
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 17 cze 2007, o 19:16


tlen.exe napisał(a):Mnie tam średnio się podobały oba sezony, nie jest to serial górujący na mojej liście...

Po pierwszym obejrzeniu 1 sezonu można by pomyśleć, że jest to arcydzieło jednak jeśli się przyjrzeć dokładnie i porównać z innymi serialami to jest to serial przeciętny. Dobry pierwszy sezon, 2gi natomiast taki średni.
Scena w 2x22 gdzie Michael i Lincoln spotykają się z Sarą na tej łodzi powinna być finałową sceną serialu. A to co zrobili reżyserzy było już wielkim naciąganiem i usilnym przedłużeniem serialu.
Poza tym jak widziałem te sceny w laboratorium to jakoś tak mi zaleciało jakimś s-f.
Zamiast 3-ego sezonu mogliby zrobić jakiś film kinowy i zakończyć serial, bo tak to tylko mu szkodzą :(
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 cze 2007, o 13:28


Pewnie było tak jak mówili, Linc był wybrany już wcześniej, a Michaelem zainteresowali się w trakcie ich ucieczki gdy odkryli jego inteligencję... Wsio.
Ostatnio edytowano 20 cze 2007, o 00:38 przez tlen.exe, łącznie edytowano 1 raz
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 cze 2007, o 23:49


też myśle że Michaela wybrano już po ucieczce do jakis eksperymentow nie sadze ze wszystko zaaranzowali od poczatku pod katem Michaela jak niektorzy tu sadzili...

oby w 3 sezonie naprawde fajnie i ciekawie to rozegrali...
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 4 lip 2007, o 15:14


Mnie najbardziej wkurzyło pod koniec, kiedy już jest niby wszystko pięknie. Bracia z Sarą siedzą w tej motorówce, no i nagle przyjeżdza ten Chińczyk (to był on, już dawno temu oglądałam). A ci zamiast zapalić motorówke i uciec, to z niej wyskoczyli i biegli do jakiegoś domku. No sory, ale kto mądry tak zrobi? Przecież logiczne, że lepiej i szybciej uciec na motorówce niż biegnąc i zamykając się w jakiejś ruderze. Jestem zawiedziona tym odcinkiem, bo cała reszta była naprwde dobra, choć niektóre sceny mocno naciągane.
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 lip 2007, o 19:59


Gestut napisał(a):niektóre sceny mocno naciągane.


Prawdę mówiąc to cały sezon mocno naciągnięty.

Ale fakt, ten odcinek przebił już wszystko, sama Sara już mnie nie zaskoczyła, bo ona tak zawsze ;D Ale chłopaki pokpili sprawę...
We Are The World haiti
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 4 lip 2007, o 21:04


a niby jak sie Sara dostała do Panamy i wiedziała gdzie znalesc dwóch uciekinierów za ktorymi uganiali sie z FBI i z firmy?! jeszcze rozumiem jakby byli na tej łodzi co pierwotnie ją Michael załatwił bo mozna byloby przyjasc ze Michael jej opowiedzial o niej ale na jakiejś łajbie ktora ledwo ledwo zdobyli i ona trafia tam niby bez problemu... sciema na MAXA!!!!

a to że uciekli na ląd a nie popłyneli... no musieli jakos przeciagnac... szkoda ze na poziomie ucieli!
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 21:24


W tym odcinku było chyba najwięcej naciagania. Normalnie najbardziej to się chyba uśmiałam, jak wszyscy oni odnaleźli się w tej panamie i każdy każdego śledził , lol
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.