Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 109
Dieta ketogeniczna i tłuszcze Off-topic 59
Elektrostymulacja w Rzeszowei Off-topic 59

2.22 Sona » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 30 kwi 2007, o 00:35

tak juz niestety jest tylko ze ten serial nie nadaje sie do przedluzania go w nieskonczonosc i mam ze mimo wszystko 3 sezon okaze sie finalowym...

licze rowniez na to ze okaze sie rownie dobry zrobiony z gustem i smakiem co dwa wczesniejsze i ze nie zostanie przedobrzony...

:)
<<

byzmistrz

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 6 maja 2007, o 14:05

Śmierć Kellermana


A co do smierci kelermana to na pewno ŻYJE !!!!!! Przyjrzyjcie sie temu watkowi co mowi temu policjantowi i sami dojdziecie do tego samego wniosku !!!!!
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 6 maja 2007, o 16:42


nie wiem czy Kellerman żyje w sumie zrobił co miał zrobić... jeżeli bedzie żył to OK jak nie to tez OK....

ja mam watpliwosci co do Kim'a czy on oby napewno zginął...
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 17 maja 2007, o 14:08


Mam nadzieję,że przeżył i też trafi do Sony.Może ktoś tam skopie mu pożądnie dupsko.

Co do Linca-to pójdzie za bratem w ogień,więc pewnie w jakiś sposób trafi tam gdzie on.

Kellerman na pewno żyje.

T-Bag-do Sony-u niego też główka pracuje.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 maja 2007, o 16:26


Ja mam nadzieję że Kim'a już nie spotkamy...

A Kellerman'a nawet mi szkoda... przyznał się do wszystkiego i teraz na niego polują, mam nadzieję że przeżył. :)
We Are The World haiti
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 18 maja 2007, o 14:10


ee jak ma Kellerman trafić do Sony, skoro został złapany w USA?
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 18 maja 2007, o 16:41


nie chodziło o Kellermana że trafi do Sony ale o Kima... że on przezyl postrzal i że jakos trafi do Sony... ale wątpie w to tzn ze przezył nie ale że mogłby trafic do Sony... ale to tylko domysly okaze sie we wrzesniu... ehhh... :medit:

co do Kellermana może i przeżył i jakoś fajnie wplotą jego watek do ucieczki Michaela albo i nie... moze bedzie pomagal Sarze...
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 18 maja 2007, o 21:38


Myślę,że Kellerman przeżył,bo przecierz nie pokazali z bliska jak go zabijają,a poza tym te jego słowa do strażnika zanim napastnicy otworzyli drzwi do furgonetki ,były wieloznaczne. :shoot: :shoot:
Ostatnio edytowano 18 maja 2007, o 21:39 przez Wena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 19 maja 2007, o 14:34


jeżeli Kellerman przezył to ciekawe jak potocza jego watek i kazirodczej pani prezydent...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 maja 2007, o 15:33


Ja sądzę, że powrotu do sprawy pani prezydent już nie będzie, ten wątek wyczerpał się wraz z jej odejściem, teraz pozostaje już tylko wątek tego tajemniczego naukowca od Sony.
Tak w ogóle to doszłam do wniosku, że wcale nie chodziło w tym wszystkim o ojca M i L, lecz od początku chodziło o Michaela i wszyscy byli manipulowani w tym kierunku...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 maja 2007, o 16:14


Na początku nie chodziło ani o ojca czy Lincolna, nawet o Michaela, chodziło o kozła ofiarnego. A że Lincoln był synem ich byłego pracownika który zdradził wszystko łądnie się układało i wyszło na niego. Michaelem zainteresowali się dopiero po ich ucieczce... teraz to już moja teoria: chodzi o jego umysł, najprawdopodobniej ma lepiej rozwinięty od innych śmiertelników, poniekąd można było się domyślić tego gdy Dr. Sara Tancredi spotkałą się z psychologiem Michaela... (podkreślam: to moja teoria)
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 maja 2007, o 17:25


Uważam, ze teoria Trish jest całkiem niezła ;) To, że zainteresowali sie nim przy okazji jest troche płytkie. A jak dobrze zastanowic sie nad tym, co napisała Trish, to wszystkie wydarzenia jakie miały dotąd miejsce, pasuje do tej teorii :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 21 maja 2007, o 18:01


jeżeli Kellerman przezył to napewno nawiążą do Pani Prezydent ( o przepraszam byłej Pani Prezydent :evil: ) do ich relacji... tak myśle... w postaci epizodu jakiegos...

nawiązując do teori Tish odnośnie tego że od poczatku chodziło o Michaela to bardzo ryzykowne i naprawde zbyt skomplikowane nawet jak na PB ale z drugiej strony w tym serialu wszystko możliwe... wiec kto wie ale raczej wątpie...

sądze raczej że jak już doszło do ucieczki i Michael pokazał że jego plan nie opiewał tylko na ucieczce z więzienia ale mial wiele szczebli poza murami i kiedy udawało mu sie przechytrzyc agentów i ścigajacych go osoby to wtedy sie nim zainteresowali i postanowili wtracic do Sony w celu... no wlasnie to juz sie dowiemy w trzecim sezonie...

poprostu okazał sie niezly wiec postanowili poeksperymentowac na nim...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 maja 2007, o 18:11


No tak, ale przecież na początku ci od Sony chcieli go zabić, więc jeśliby się nim zainteresowali dopiero po ucieczce z FR to nie mieliby powodu, żeby go zabijać ;)
I nie uważam wysnuwania wyszukanych teorii w stosunku do PB za zbyt wiele, no bo biorąc pod uwagę, że zaczynaliśmy od tego, że pani wiceprezydent prawdopodobnie zabiła brata i postanowiła wrobić w to pierwszą lepszą osobę, a skończyliśmy na Sonie, to...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 23 maja 2007, o 18:20


do sierpnia dlugo jeszcze wiec z nudów snują się różne koncepcje nie ma w tym nic złego ale fakt faktem nie jest to odpowiednia temat do tego dlatego proponuje żeby przenieś się do zakładki Pozostałe i do tematu Sezon 3... jak myślicie co dalej?!

:)
<<

Urte

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 17 cze 2007, o 15:44

Re: 2.22 Sona


Od razu zaznaczam, że oglądałam ten odcinek jakiś miesiąc (?) temu i mogę nie pamiętać wszystkich szczegółów. Jeśli gdzieś mi się coś pomyliło, będę się tłumaczyć. ;)

Klatus napisał(a): Może mi ktoś wytłumaczyć jak Sara zdążyła dolecieć do Panamy, szybciej niż bracia przebiegli kilka kilometrów, to samo Kim?

Mnie nawet nie drażni to, że Sara zdążyła, ale to że w ogóle pojechała! Przecież była oskarżona w sądzie! Pojawił się Paul i pstryk wolna? Bez sensu. To chyba musi trwać!
A nawet jeśli ją tak szybko wypuścili to może sobie lecieć samolotem do innego kraju? Bez żadnego policjanta?

KaruzeL napisał(a):Smiech na sali ten odcinek, uniewinnienie sary i Linca wszystko w jeden dzien, po zeznaniach faceta, ktory nie istnieje w zadnych bazach :P

Dokładnie. Choć może w tej swojej walizeczce miał wszystkie dokumenty dot. tej sprawy? Choć to też lekko naciągane - pozwoliliby mu trzymać tak niebezpieczne dokumenty? Nie sądzę.

lady freak napisał(a):Nigdy nie myślałam, że będzie mi żal Kellermana, ale teraz jego śmierć mnie dobiła... Pomógł Sarze, chociaż wiedział jakie będą tego konsekwencje...

Jego śmierć nie była tak jasno napisana. Może jeszcze scenarzyści nas zaskoczą. ;) (Tak, wiem, naciągam wszystko, ale co mi tam... :P)

zoey napisał(a):a co do tego jak szybko Sara dotarła to jedno ale skad sie wziela na tej łodzi?!?!?! ja wiem że ten młody diler ja przprowadzil ale jak doszło do tego ze sie spotkali i zgadali o Michaelu i Lincolnie?!?!

LOL. Nigdy bym nie uwierzyła w to, że Sara przypadkowo spotkała tego dealera na ulicy. ;D Ja to sobie tłumaczę tym telefonem Michaela do Sary kiedy kazał jej uważnie słuchać.
Przecież nie pokazali nam co dalej powiedział. :)

Tak w ogóle to żal mi tych pieciu milionów :( Linc, zostaw na razie brata, płyń po kasę! Potem dasz komuś w łapę i sprawa załatwiona. Chyba, że już je woda zniszczyła (buuu...)

Z tego co wiem to serial miał się kończyć właśnie na ostatnim odcinku drugiej serii. Cała ta Sona wygląda na lekko nieprzemyślaną sprawę tylko po to, by móc dalej ciągnąć PB. Zobaczymy jak scenarzyści się z tego wyplączą. :)

Mimo skopanych ostatnich odcinków - zawsze będę oglądała PB.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 cze 2007, o 16:28


Macie problemy, na tym polega film, wszystko dzieje się szybciej niż w książkach... dyby Sara miała szukać ich z dokłądnością do realnego świata to serial nie skończył by się szybciej jak Moda na Sukces...
We Are The World haiti
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 17 cze 2007, o 17:27

tlen.exe napisał(a):Macie problemy, na tym polega film

tylko że PB przyzwyczaił w 1 sezonie że wszystko jest przemyślane i prawdopodobne,
a w 2 serii scenarzyści dawali się przyłapać na wielu niedociągnięciach :razz:
po świetnym 1 sezonie widzowie mają prawo narzekać na poziom 2 sezonu :P
So?
Poprzednia stronaNastępna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.